Dziedzio92

Nowości ze świata - NH T8 ,T9

Polecane posty

Dziedzio92    42

z tego co zauwazylem CNH zaczyna pracowac nad nowym NH T8 ktory bardzo sie zmieni nawet pod wzgledem mocy i numeracji np. T8.390 bedzie to najwiekszy model o mocy min 400 a max 420km

Fotka ponizej przedstawia wczesniejsze myslenie inzynierow nh i oczywiscie bedzie w vario

 

7002386_661_1281043121276-New_Holland_T8_360x270.jpg

new_t_8000.jpg

 

 

Teraz cos o t9 jego moc wzrosnie do ponad 600km i wyglad bedzie troche lepszy

t9000.jpg

20100628_nh_knik.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=HSSbz8uy3fA&NR=1

 

Troche wiem o nowosciach i prototypach np. nowy jd 7R nowy JD STS ,fendt 939 ,sieczkarnia fendt ,Claas lexion 700 ,670 case magnum 400,stx600 HD


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeśli wiesz troche o nowościach to napisz prosze wszystko co wiesz na temat JD STS, Fendt 939 Lexion 670 i 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Bardzo ciekawe, jak wiesz to dawaj więcej nowości.


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Jeśli byś mógł to ja też bardzo proszę o informację bo mnie to bardzo zainteresowało ;)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

z tego co wiem o lexisie to zostal zauwazony na wegrzech jeszcze byl na naklejkach 600 ale sa tez zdj 670 podobnego do 580 prawdopodobnie jak podaja zrodla sa to te same modele co np 580 albo 600 tylko o o ta setke zwiekszyli numeracje

lexion570hinten.jpg

 

lexion570links.jpg

 

lexion570vorne.jpg

 

lexion6703.png

 

lexion6706.png

 

imageaspxn09e0ec9565374c.jpg

 

 

FENDT 939

we wrzesniu 2010 bedzie nowy fendt 939 o mocy wejsciowej 360km a max 390km wyposazony jest w katalizator ad blue .Fendt robi to dla 50 000 fanow czekajacych na nowosc fendta

383163-vario-936-fendt.jpg

 

 

JD STS

 

co do niego to posiadam tylko foty .wiedzialem o nim juz ponad rok.

p1000832ka.jpg

 

p1000830o.jpg

 

 

p1000252b.jpg

 

JD4.jpg

 

a44f4236af.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ale teraz szykuja te maszyny na targi we FR. albo w niemczech tak aby dostac nagrode za cos czego nie ma konkurencja .tak jak np . NH T8 albo T9


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dasz jakiś namiar na 7R? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

Tak wyglada ostatecznie 7R

 

John_Deere_7R.jpg

 

Tak jak tu widac 7R ma kabine od 8R(T) zostala w 7 zmieniona maska oraz przedni wom a reszta ta sama .

JD robi 2 modele 6R i 7R z tego co widzialem i ze zrodel pobralem to 6R ma wygladac tak (fota nizej)

 

341879-prototype-john-deere.jpg


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

Prozsto z pola wiesci :) Sa oficjalne foty od czeskiego kolegi z farmweb.cz ktory pokazuje nam New holland'a T8(400km)i T9(670km)

 

 

307243.jpg

 

307242.jpg


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6
Henius91    1542

szczerze to teraz robia coraz brzydsze te prototypy... jedyne co mi sie podoba to Fendt i Claas bo tu duzo zmian nie ma. JD to porazka. w 7R maska wyglada jak w MF 8690 (do MFa bardziej ta maska pasuje), 6R ma maske jak nowe Forterry :) a ten NH T8 ma taka dziwna ta maske a o dachu nie wspomne. jezeli tak maja wygladac maszyny za kilka lat to co to bedzie za 20 lat... i co tu sie dziwic, ze rolnikom w wieku 60 lat nie podobaja sie nowe ciagniki tylko stare ursusy, zetory i belarusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Sts źle nie wygląda.T9 mi się bardzo podoba ale T8 trochę dziwny,ale ma fajny drapieżny wygląd :):)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Ale jak JD będzie wyglądać za 10 lat?Wtedy może być postrach ;[


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Ta postrach hahha wyjedziesz takim na droge a wszyscy ze strachy odrazu buch do rowu i w nogi ;[

Mi ogólnie maski w więkrzych NH się nie podobają są takie jakby nie wiem beretka na głowie a to ma być czapka nie jakaś patelnia przytknięta na czubek , choćby JD czy MF jakie ma maski całe zakrywające silnik a NH takie troche jakby pół maski , ale jedno przyznam zdaje się że NH T7000 auto command czy jakoś tak odpowiednik case cvx maske ma naprawde wypas :))


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Mamy podobne zdania puma cvx i seria t7000 i t7500 wyglądają super,najlepiej wygląda new holland TVT ;[


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1witek1    2

mi się 7R podoba(ujdzie znaczy sie ;[) ciężko będzie robić ciągle ładne ciągniki zresztą one mają pracować dobrze a nie wyglądać.Ten NH 1 zdjęcie na początku tego tematu te z boku to jak case magnum na niebiesko pomalowany:D .Ładne ciągniki obecnie to case cvx/nh 7000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolejny filmik prezentujący NH T9

 

 

Oraz T8

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

filmik z T8 0:03 mmmmm fajowe ujęcie maska miodzio :) hehhe i wyświetlacze na słupku kabiny wzięli od case hehe lol

Edit: a zresztą nie wiem czy te wyświetlacze są takie same w każdym bądź razie podobne


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Maska fajna :) ale kabina te światła na dachu porażka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez AleeX
      Witam,
      Mam problem z wycieraczką przednią w new holland t7 260, bezpieczniki, przekażnik itp wszystko sprawdzone i są dobre, a nie włącza się. Ktoś miał może taki sam problem? Czy to wina przełącznika przy kierownicy?
    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj