Skocz do zawartości
Dziedzio92

Nowości ze świata - NH T8 ,T9

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PatrykGY    4

Kruca fuks ciekawe rozwiązanie tylko czy nie dojdzie do kłótni a wtedy co? :P

Wg mnie już trochę przesadzają i robią z maszyn statki kosmiczne :mellow: A rozumiem że w kosmos żaden z nas się nie wybiera...

Andrzej24871    12

To się nazywa "postęp" być może kiedyś nawet nie będziemy musieli cokolwiek robić aby maszyna sama pojechała w nasze pole i wykonała taką czy taką prace lepiej niż gdybyśmy sami pojechali np ciągnikiem typu ursus czy zetor.

PatrykGY    4

Źle mnie zrozumiałeś ja uważam że postęp jest potrzebny ale czy potrzeba w nim aż tyle elektroniki?

Wiadomość z agroFakt.pl

Żeby jeszcze z tym postępem szła niezawodność! A nie coraz to większy bubel robią a później nic tylko serwis i serwis bo pan Janek nic nie zrobi bo to nie ursus hehe

Dziedzio92    41

Ale ten joystick to chyba tylko taki domysł, bo na YouTube widziałem filmik o tej serii i wersja ze skrzynią powershift miała masseyowską dźwignię ,,T" , a wersja z bezstopniową skrzynią dwa joysticki nieruchome (tak jak w starych Case Maxxum).

Chyba że te na filmie to wersje US a europejska będzie miała jeden joystick ale za to ruchomy.

Tu jest film:

Edytowano przez michal7211jaron

Claas Talos

To jest chyba taka wersja Economy od Claasa, dostępny dla Afryki

http://www.claas.com/countries/generator/cl-pw/en/products/tractor/talos/talos200/start,lang=en_AF.html

EDIT

Są już jakieś informacje na temat nowego Ariona?

Ale ten joystick to chyba tylko taki domysł, bo na YouTube widziałem filmik o tej serii i wersja ze skrzynią powershift miała masseyowską dźwignię ,,T" , a wersja z bezstopniową skrzynią dwa joysticki nieruchome (tak jak w starych Case Maxxum).

Chyba że te na filmie to wersje US a europejska będzie miała jeden joystick ale za to ruchomy.

Tu jest film:

To to nie wątek o NH ???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się