darkangelus90

Obciążnik TUZ Valtra

Polecane posty

Witam,

Jeśli ktoś chciałby/miałby obciążnik na TUZ do Valtry ok 1000kg (900kg) i chciałby/mógłby się zamienić czy się jakoś dogadać to niech da znać. Ja mam oryginalny wzięty razem z ciągnikiem 650 kg (szary, betonowy, stan wzorowy) do T144 jest stanowczo za mały.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

mam oryginał  żeliwny chyba 900 kg  to akurat nawet na T174 za dużo przy pneumatycznej amortyzacji (wyprzedzam pytanie nie zamienię na beton) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No akurat za żeliwny to sam bym się nie zamieniał, beton za beton oczywiście :D. Zapomniałem dodać, że Lubelskie. 650 kg to śmiechowo do transportu tylko, do jakiejkolwiek maszyny powyżej 2t podbija przód (i jeszcze od dźwigni zależy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Kuchn striger 2,6t Maxima z nawozem ponad 3 tony głębosz 3 tony długi pług obrotowy vario z non stop 3,2 t to wszystko bez problemu idzie i to na ziemi gdzie bez blokady ani metra nie rozumiem w czym problem wręcz uważam że zbyt duży ciężar z przodu źle działa na podbicie podnośnika z ciężkim narzędziem .Masz oś amortyzowaną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się tutaj prawdać co i jak i w ogóle ale uważam że 900kg by był idealnie i uniwersalnie. Ośka jest amortyzowana, nie wiem czy w serii T może nie być. Znajomy sieje kukurydze T214 z 6 rzędowym Kvernelandem Optimą i ma 1.5 tony obciążnika. Teren płaski jak lotnisko, lekkie wzniesienia od czasu do czasu...

 

W każdym bądź razie jeśli ktoś jest chętny na zamianę/podmianę to zapraszam do kontaktu.

Edytowano przez darkangelus90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Sieje Maximą to bardzo ciężki siewnik do środka idzie 1500 kg nawozu i sieje Valtra  8350 na wąskich kołach  bez problemu (fakt przód waży 3,5 t a tył 2,5 t )  mam jeszcze N-ki i też przypuszczam że powinno iść .Optima i lżejsza i mniej nawozu więc chyba ci bajki opowiada -z lepiej żeby na dziurach  przód podniosło niż aby zerwało układ zawieszania  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maniek0987
      Poszukuje opini o skrzyni direct, czy jest ona wytrzymała? Mało jest opini w internecie na temat tych skrzyń. Może lepiej sobie ja odpuścić i brać versu? 
    • Przez robert1226
      Witam wszystkich użytkowników tego modelu , piszcie swoje uwagi  spostrzeżenia o opinie .
    • Przez Sławomir111
      Dzień dobry Mam problem z Valtrą 6850 hi wyświetla mi błąd h 118 i nie podnosi tylni podnośnik . Kable są całe i mają prąd. Nie moge znaleźć przyczyny,  proszę o pomoc 
       
       
    • Przez Adam35
      Witam, przychodzę z problem podczas postoju kontrolka temperatury oleju w skrzyni świeci się a podczas jazdy miga, oraz kontrolka stopu miga cały czas niezależnie czy na zaciągniętym ręczny czy nie przed tem migala tylko na pozycji P a po wrzucenie rewersem kierunku gasła. Obstawiam że oznacza to jakiś bład lecz nie mam dostępu do instrukcji. Pacjent valtra c110

    • Przez dominik96
      Witam, 
      podpowie ktoś, gdzie szukać przyczyny Valtra t174E, wywala dwa błędy 6010 02 03 i 6010 10 03. Nie można załączyć WOM.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj