Patryk9m3

Nie działa (brak prądu)EHR w Mccormick mtx175

Polecane posty

Patryk9m3    0

Witam, 

Mam problem w MC MTX 175 nie działa EHR, nie ma prądu, bezpiecznik ok prąd jest, kable też niby ok, nie mam pomysłu gdzie szukać co sprawdzać. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michalllllll
      Witam! 
      Zakupiłem ostatnio rozsiewacz Rauch Axera H EMC 1101 wraz z komputerem Quantron P. Jako ,że mój ciągnik nie posida złącza isobus 11783 jestem zmuszony przerobić złącze isobus wychodzące z rozsiewacza na złącze db9 aby połączyć komputer z rozsiewaczem. Problem w tym ,że nie wiem pod które piny złącza db9 podłączyć kable z isobusa. Jeśli ktoś wie jak je podłączyć proszę o odpowiedź.  Z góry dziękuję za odpowiedź!  Dla jasności przesyłam schemat do połączenia.

• Przez kamil21112000
      Przednia oś opada i nie chce się podnieść . Wcześniej również opadała jednak po odpaleniu i ruszeniu podnosiła się do wysokości jaka była wcześniej. Wymieniłem czujnik polozenia przedniej osi i akumulator gazowo-olejowy bo tak powiedział mi mechanik , ze te dwa elementy są uszkodzone. Akumulator był i tak do wymiany bo oska zachowywała się jak by była sztywna. Teraz oś opada i bez wejścia przez przewód diagnostyczny do HH oś się nie podniesie. Miał ktoś jakiś przypadek z nie podnosząca się oska ? Gdzie szukać przyczyny zaistniałej sytuacji?
    • Przez radzikus
      Szanowni.

2 lata temu dokonałem świadomie zakupu ładowarki teleskopowej Terex T350 , sprzęt władnym stanie , widać, że nie najedźił się ale ładowarka miała uszkodzona wiązkę pomiędzy kabiną a silnikiem (zwarcie częściowo stopiło przewody), najgorzej wiązka wyglądała na wysokości skrzyni biegów a konkretnie te kable które biegły do elektrozaworów skrzyni biegów.

Wiązkę udało mi sie odbudować, trzy elektrozawory musiałem wymienić z uwagi na ich stan. Niestety... ładowarka odpala, hydraulika działa, sterowanie osiami także ale biegi jak nie działały tak nie działają.
      Sama skrzynia jest sprawna (a przynajmniej tak mi się wydaję) ponieważ podając napięcie bezpośrednio na elektrozawory skrzynia jedzie...

Sama skrzynia jest podłączona do sterownika "Spicer off highway ACP 70" którego wcześniej nigdzie nie widziałem w żadnej skrzyni, domyslam sie, że odpowiada za działanie skrzyni . Widać, że sam sterownik chyba jest ok - jak ruszam rewersem oraz przełącznikiem biegów to wyświetlacz reaguje na zmiany ale mimo to sygnał nie wychodzi w stronę wiązki.

Szukałem kogoś w okolicach siedlec kto sie tym zajmie ale wszyscy słysząc Terex odmawiają...

Proszę Was o jakieś podpowiedzi, chętnie kupie książkę naprawy lub oddam tego złoma do naprawy komuś kumatemu.
      Z góry dziękuję za życzliwość.

• Przez Elektryk
      Krótko opiszę, co zrobić, jak w Aresie przestaje działać wskaźnik temperatury i poziomu paliwa, co wydaje się być częstą usterką a sama naprawa zegarów może być krótkotrwała. 
      Po pierwsze należy zabezpieczyć przetarte przewody, przede wszystkim między kabiną a czujnikiem temperatury silnika.  Najbardziej przecierają się w okolicach trójników w wiązce. Warto też przejrzeć przewody do czujnika poziomu paliwa. U mnie były akurat całe. 

Wówczas możemy naprawić zegary. Wystarczy poprowadzić nowa masę, która jest wspólna dla obu czujników. Rozbieramy zegary i robimy mostek jak na zdjęciach. 
      Na upartego można puścić dodatkową masę bezpośrednio na jeden z czujników. Na odpiętej wtyczce mierzymy napięcie względem masy, na jednym pinie będzie ok 5V. Na ten drugi podajemy masę. Jednak bez naprawy wiązki może to zrodzić kolejne problemy. 

• Przez Xardes138
      Mam problem z kombajnem Claas Medion 310 2009r. na silniku Mercedes; po włączeniu młocarni włączam pączam heder wyciągając przycisk który "odskakuje spowrotem", lecz nie załącza na stałe hederu, trzeba trzymać przycisk. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem, lub potrafi wywróżyć z kryształowej kuli co to może być? (Podejrzewam przekaźnik, ale to może być wszystko)

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj