DawidSpec

Zetor 7245 + Warfama N 218

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DawidSpec    1

Witam czy zetor 7245 da se radę z rozrzutnik warfama n 218??

Jakie są wymiary skrzyni??

Długość z zaczepem??

Wysokość z burtami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidSpec    1

Bardziej chodzi mi w terenie.Gleba ciężka, teren pagórkowaty.Na asfalcie to nie mam wątpliwości,da radę.A czym wy ciągacie ten rozrzutnik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Mam mf 390 i n 218 na tandemie. Bez problemu sobie radzi. Ma 80 KM i napęd tylko na tył. Paka ma chyba 180 x 380 czy coś w tym stylu. Używam do końskiego obornika on może trochę lżejszy niż krowi bo suchszy.

Latem z nadstawkami robi awaryjnie za przyczepę około 5,5 tony zboża wchodzi. W dnie mam szyberki tak by żmijką rozładowywać.

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    639

Znajomy ma taki rozrzutnik i ciągnął go Ursusem 5314.

Długość to około 6m. Wysokość z burtami conajmniej 2m a z siatką przednią około 2,5m.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408
4 godziny temu, DawidSpec napisał:

Bardziej chodzi mi w terenie.Gleba ciężka, teren pagórkowaty.Na asfalcie to nie mam wątpliwości,da radę.A czym wy ciągacie ten rozrzutnik??

U mnie chodzi z 7245, wysokość musiałbym mierzyć,ale jak staniesz na palcach to przez burtę można zajrzeć na pakę ,a wysokość z siatką to równa z kabiną.  Wysokość samej burty to 60cm, a długość coś trochę ponad 4m. 7245 z załadowany na równo z tylną ramką ma co robić ale daje radę. Znajomy pożyczał odemnie rozrzutnik i ciągał mocarna 60 i też dawała radę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidSpec    1
14 godzin temu, ZetorMisio napisał:

U mnie chodzi z 7245, wysokość musiałbym mierzyć,ale jak staniesz na palcach to przez burtę można zajrzeć na pakę ,a wysokość z siatką to równa z kabiną.  Wysokość samej burty to 60cm, a długość coś trochę ponad 4m. 7245 z załadowany na równo z tylną ramką ma co robić ale daje radę. Znajomy pożyczał odemnie rozrzutnik i ciągał mocarna 60 i też dawała radę.

Ile tonażowo było załadowane??Jakie wałki masz w swoim tandemie??Jak wygląda rozrzut??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408

Ile ton było nigdy nie ważyłem, nie wiem. Można ładować tyle żeby przechodziło pod tą ramką nad walkami.

Screenshot_2022-03-21-08-54-44-580_com.opera.browser.jpg

A rozrzut, na tych walkach szału nie ma, tyle co szerokości rozrzutnika

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidSpec    1
10 minut temu, ZetorMisio napisał:

Ile ton było nigdy nie ważyłem, nie wiem. Można ładować tyle żeby przechodziło pod tą ramką nad walkami.

Screenshot_2022-03-21-08-54-44-580_com.opera.browser.jpg

A rozrzut, na tych walkach szału nie ma, tyle co szerokości rozrzutnika

Ale nie robi kopców ładnie rozrzuca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    408

Z tym ładnie,to taki temat dyskusyjny 😉. Jak rozwozi się towar który leży kilka miesięcy i jest przepalony to jest OK, taki świeży slomiasty zostawia kopce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj