jack2006

C360 3 p wyciek z pompy wtryskowej.

Polecane posty

jack2006    1

Witam, mam wyciek z króćca pompy wtryskowej. Nie leci z przewodu tylko z króćca w pompie. Ktoś mi podpowie jak to uszczelnić? Jest tam podkładka?

IMG_20220301_091211.jpg

GrKrólik    0

Może być zerwany gwint albo będzie trzeba wymienić króciec i podkładkę.

Wiadomość z agroFakt.pl

jack2006    1
Napisano (edytowany)

gwint raczej ok bo próbowałem dokręcić i jest dociągnięte.  

Czyli normalnie mogę to odkręcić i wymienić podkładkę?

Edytowano przez jack2006

jack2006    1

ok bo się obawiam by nie wyskoczyła mi sprężynka czy coś podobnego i nie dojdę co i jak.

jack2006    1

Dziękuję za pomoc panowie, w wolnej chwili ogarnę temat.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Szymi6
      Witam, mam problem z c360 po wymianie samych panewek bez szlifu wału traktor po rozgrzaniu nie trzyma ciśnienia i mruga kontrolka od ciśnienia oleju. Zalany olejem turdus 
    • Przez matigospo
      Witam ostatnio przy ciężkim transporcie zapowietrzyła mi się c 360 zgasła i podpompowłem pompkę zasilająca i dalej chodziła ale znowu to samo zrobiła wymieniłem na nową kompletną pompkę  ten sam problem bije pompkę ręcznie a tu nie może przebić  nw czy chińska pompka czy w czymś innym szukać problem ile może być przyczyn nie ma wycieków nigdzie ropy
    • Przez karol0104
      Potrzebuje pomocy wyświetla mi się błąd 
      Engine alarm 254
      Consol alarm 210 
      Ciągnik nie chce przez to jechać. Czy ktoś z was się z czymś takim spotkał i czy wiecie co z tym zrobić. Proszę o podpowiedź z góry dziękuje 
    • Przez adasko987
      co zrobić żeby nie grzała się 60.panewki główne nowe,korbowodowe nowe,pierścienie nowe,głowice po regeneracji.Czy może być zużyta pompa wody lub zawalona brudem chłodnica proszę pomóżcie bo tu już niedługo sianokosy a ciągniki można powiedzieć niesprawny
    • Przez matigospo
      Witam ostatnio przy ciężkim transporcie zapowietrzyła mi się c 360 zgasła i podpompowłem pompkę zasilająca i dalej chodziła ale znowu to samo zrobiła wymieniłem na nową kompletną pompkę  ten sam problem bije pompkę ręcznie a tu nie może przebić  nw czy chińska pompka czy w czymś innym szukać problem ile może być przyczyn nie ma wycieków nigdzie ropy
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj