Zaloguj się, aby obserwować  
MałaMi90

Tabela pomiaru mleka do zbiornika alfa laval agri 520l

Polecane posty

MałaMi90    0

Witam. Posiada ktoś tabele pomiaru mleka do zbiornika alfa laval agri 520. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez 12345678900
      Jest dużo tematów podobnych ale nie znalazłem dużo tego co szukam. Proszę nie krytykować dopięru zaczynam i chcem się dowiedzieć trochę. 
      - co sądzicie o żywieniu wysłodkami buraczanymi melesowanymi. 
      - W jakiej ilość rozrabiać z wodą? Ja słyszałem że 1 kg do 5 l wody. 
      - Jako porcie podawać na sztukę? 
      2. CZY ktoś ocieni żywienie moje? To jest dawka na cały dzień 
      Od 4 msc - roku dawka 
      3 litry śruty z zboża mieszanki głównie owies, około pół kostki Siana 
      Od 1 roku do 2 lat 
      5 litrów - 7,5 litrów, około półtora kostki Siana 
    • Przez Sean_Layton
      Witam , zastanawiam się co zasiać na takim areale żeby dobrze wykarmić krowy mleczne i mieć jednocześnie wydajność w ilości mleka .
      Obecnie posiadam 7 krów plus dwie jałoszki które mają termin wycielenia się na styczeń/luty , dodatkowo narazie trzymam jeszcze jedną małą jałoszkę.
      Nie ukrywam że zamierzam powiększyć ilość krów , pytanie tylko ile krów wykarmię takim areałem ziemi ?.
      Jeśli chodzi o siano z łąk to tego mam pod dostatkiem.

Za wszelkie porady dziękuję serdecznie.
    • Przez Gość1235
      Witam. Mam pytanie, kupuje jałówkę z pastwiska, chodzi i śpi na łące, tylko na zimę wracała do obory. A ja ją wstawię do obory na łańcuch. Czy ona mi się przyzwyczai ??? 
    • Przez Sean_Layton
      Witajcie , przychodzę do was z pytaniami :

• W Jaką rasę krów mlecznych warto inwestować przy jednocześnie słabych warunkach bytowych ( stary chlew w typie wolno - stanowiskowym) oraz zakładając że o ile to możliwe krowa będzie miała nie wygórowane wymagania żywnościowe i w miarę przyzwoitą wydajność. 

• Czy kupywać krowy z „likwidacji stada” czyli de facto handlarzy czy od osób prywatnych ?

Serdecznie dziękuję za wszelkie odpowiedzi , pozdrawiam.
    • Przez Karolinax
      Krowa leży i nie podnosi się jest bardzo osłabiona weterynarze podają kroplówki i dalej nic krowa nic nie je i nie pije jak jej pomoc może miał ktos podobna sytuacje lekarz nie wie co jej jest
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj