Gabriel

Bizon BS - młocarnia

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gabriel    12

Witam gdzie naciąga się pas od młocarni w Bizonie bs z110 ? i jaka prędkością kosicie pszenice tak żeby ją dobrze wymłacało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danimat19    2

poprzez silniczek sterowanie jest w kabinie drugi od góry + masz do przodu - do tyłu, tak na 1100obr.


Wszystkich z ZACHODNIOPOMORSKIEGO zapraszam do Znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabriel    12

dzięki za odpowiedź mam jeszcze pytanie, gdy koszę pszenicę przy prędkości powyżej 2,5 km/h obroty bębna bardzo spadają tak że trzeba zwolnić bo by się zadusił co trzeba ustawić i jak żeby osiągnąć większą wydajność bo aktualnie wychodzi ona 1ha/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Wszystko zalezy jaka masz ta pszenice. Jak gesta bardzo to nie pogonisz.

Mozesz jeszcze opuscic kosz, ale obawiam sie ze wtedy zacznie niedomlacac. Musisz po prostu znalezc kompromis pomiedzy szczelina a niedomłotami.

 

My wczoraj pszenice kosilismy rekordem to obroty tak w okolicach 700-800, jak bylo wiecej to tłukł polowki. Obroty nie spadaly. A przenica gesta jak nie wiem co i powoli tata jezdzil.


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gabriel
      Witam mam prośbę do użytkowników kombajnu Bizon bs o spisanie ustawień parametrów Komputera chodzi mi dokładnie jakie wartości macie wpisane w Obwód koła, Szerokość robocza, Straty alarm itd. Pytam gdyż poprzedni właściciel namieszał w ustawieniach i teraz nie wiem co mam tam wklepać.
    • Przez Mateusz2415
      Witam poszukuje bizona bs do kupienia
    • Przez masa24
      Witam,
      posiadacie może wiedzę  ile tuleja ma wystawać ponad blok w tym silniku ??
    • Przez Daniel215
      Witam wszystkich. 
      Po kapitalnym remoncie silnika, po odpaleniu BS kopci na bialo plus może lekko niebiesko (dodam że dymu jest od groma) . Po rozgrzaniu stopniowo dym z rury wydechowej maleje, po rozgrzaniu (woda 55 olej 70) dymienie ustaje do zera. 
      Jedynie pompa wtryskowa nie była dotykana oraz wtryskiwacze (gdyż przed remontem było ok). Wtryskiwacze wsadzone na nowych miedzianych podkładkach-niektórzy zalecają montaż wtrysków bez podkładek. 
      Połączenie pompy wtryskowej nie odkręcane do remontu/nie przestawiane, a rozrząd jest na starych znakach. 
      Podejrzewam że problem leży w ustawieniu zaplonu/kata wtrysku, ale jak to sprawdzić?
      Czy jest jakiś mechanik który mógłby pomoc w tej sytuacji? 
    • Przez ZetorPower
      Witam przymiezam sie do kupna Bizona BS i mam problem bo mam do wyboru kilka sztuk i 2 z nich maja wytrzasacze i nie wiem co jest lepsze w tym kombajnie rotor czy wytrzasacz?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj