Polecane posty

racic    1

Witam czy ktoś z was  jest zarejestrowany  w BDO dotyczy gospodarsw powyżej 75 ha bedę miał kontrolę z ochrony środowiska i babka mnie ściga i każe się rejestrować następny problem .

Byyyku102    0

Zadzwoń do urzędu Marszałkowskiego i tam się dowiedz bo oni tym się zajmuja. Ja pod koniec zeszłego roku też dzwoniłem właśnie w tej sprawie i powiedzieli mi że teraz nie jest do hektarów tylko do kilogramów, jeśli w ciągu roku nie wytwarzasz więcej niż 500 kg to nie musisz się rejestrować. Ale mówię lepiej samemu się zapytać bo można się coś pozmieniało 🙂

racic    1

Dzięki za info  spróbuję się z tego wyplątac.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:

• Przez tumek19
      Jakie wymagania musi spełniac gospodarstwo znajdujące sie w obszarze Natura2000?
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez Adi118
      Ma ktoś wiedze jak w praktyce wygląda brak opłacania składek ubezpieczenia rolnika oc i ubezpieczenia budynków rolnych? Czy to wiąże się z karami? Czy posiadając gospodarstwo rolne od kilku lat i nie wykupowaniu przez ten okres polisy skutkuje jakimiś konsekwencjami? Czy w takim przypadku rozpoczęcie wykupowania polisy wiąże się z nałożeniem kar za ubiegłe lata nie opłacania jej?  
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj