Bercik01

Naprawa wozów paszowych poziomych

Polecane posty

Bercik01    0

Witam, zajmujemy się remontami wozów paszowych poziomych, wymiana dna, remonty ślimaków , jak i usterki bieżące. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

242946189_400630705007074_4885604328001417022_n.jpg

271386493_1645870462426393_3566507664640653360_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

A jakie województwo ? A przy okazji jaką grubość ma ścianka rury od tego ślimaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik01    0

Jesteśmy z Wielkopolski ale wszelkie remonty odbywają się na miejscu u rolnika, wymieniamy podłogi na miejscu, ślimaki tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

😮 na miejscu to nieźle , a walcarkę to ze sobą Wozicie ?

To trochę schodzi , dobra pytam o grubość tej rury bo u mnie jakaś tandetna nie pamiętam ale ok 8 mm może 10 , i się niekiedy wygnie , raz nawet skręcił się ten wał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik01    0

Wszystko gniemy u siebie, mamy wzorniki i to nie problem, spiralne też uwinięte. Przywozimy i robimy, jeden dwa dni i paszowóz musi pracować dalej🙂

Co do tematu rury to rura ma swój wymiar fabryczny, różnie to jest jak producent buduje, ale ona cały czas się ściera w paszy i ścianka robi się coraz cieńsza przez co potrafi się skręcić. My podczas odbudowy na starej rurze, przy wymianie wstęg, wzmacniamy rury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

No pytam bo mam prawie nowy turecki paszowóz pewnie "skserowany" z zachodniego tylko z zewnątrz przekroje pewnie na oko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grajora    1

Ślimaki pionowe produkujecie?

Niekiedy nie ma już do czego łatać i przychodzi czas, żeby wymienić cały

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik01    0
Dnia 3.02.2022 o 08:51, Mateusz1q napisał:

Dobry pomysł na biznes, zapisze ten temat na przyszłość

Nie, tylko poziome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2022 o 22:10, Bercik01 napisał:

Witam, zajmujemy się remontami wozów paszowych poziomych, wymiana dna, remonty ślimaków , jak i usterki bieżące. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

242946189_400630705007074_4885604328001417022_n.jpg

271386493_1645870462426393_3566507664640653360_n.jpg

Witam można prosić o kontakt 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bork
      Paszowóz silofarmer 12m z 2014 r proszę o opinie użytkowników.
    • Przez Akardin
      Mam problem gdyż jest zbyt słabo wymieszana pasza w wozie . Mam pytanie jak robicie przy mieszaniu pełnego wozu (wszystko z pryzmy) czy kontr noże są pochowane do końca czy wystają w wozie na maxa? Podejrzewam że może być taki problem ze towar zawiesza się na kontr nożach i za słabo miesza , jak robicie same mieszanie ? 
    • Przez Marcin06
      Witam,
      Czeka mnie wymiana ślimaka w wozie paszowym marki Belair.
      Czy na terenie województwa wielkopolskiego, są jakieś firmy zajmujące się tym godne polecenia?
    • Przez Moscov
      Witam wszystkich serdecznie– Zastanawiam się powoli nad wymianą swojego dotychczasowego paszowozu Peecon 20m na coś nowego. Pasze posiadam zarówno w pryzmach jak i w balotach– a pojemność wozów jaką celuje to 18 – 20 m ³. Zastanawiałem się nad poziomem wozem paszowym ale uważam że chyba jednak lepiej sprawdzi się wóz pionowy. Jakich producentów byście polecili i dlaczego?Peecona nie biorę już pod uwagę, skutecznie mnie do siebie zraził. Bardzo ważne dla mnie jest aby paszowóz dobrze mieszał , w możliwie najkrótszym czasie, dobrze ciołów I przede wszystkim nie wyrzucał paszy . Zapraszam do dyskusji i Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
    • Przez Moscov
      Witam. Jestem użytkownikiem wozu paszowego Peecon Biga Twin Eco 20. Mam z nim problem bo mimo tego że ma załadowaną niedużą ilość paszy, to strasznie wyrzuca. Np wrzucę słomę, jedną belę, belkę rozdrobni i zaczyna się festiwal. Spycha paszę do przodu lub tyłu, tworzy się taka góra i znaczyna wyrzucać, czasem trochę, czasem pół beli.. ślimaki są oryginalne, nieco wytarte, ale nawet jak były grubsze to działo się to samo. Czy to może być wina zbyt małych zgarniaczy dolnych na ślimakach? W razie potrzeby podrzucę zdjęcia. Proszę o pomoc bo już ręce opadają 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj