WojciechKodowski

Kupie ciągnik Zetor

Polecane posty

Witam. Chciałbym spytać czy nie ma ktoś może z forum na sprzedaż Zetora 53,63,7340 w jak najlepszym stanie technicznym, z jak najmniejszym przebiegiem. Uczciwie zapłacę🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulhniak    2

Ja mam na sprzedaż zetora 7341 to jest ten z tą nowszą kabiną 80 koni 3,5 motogodzin w bardzo dobrym stanie z wyglądu oraz technicznym 2004 rok 

Edytowano przez pulhniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulhniak    2

Pod koniec tygodnia ci odpisze bo teraz sąsiad by go chciał ale powiedział że  do końca tygodnia się zastanowi koło piątku ci napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taki zetor to moje marzenie,tylko że bez napędu. Jakie one miały oznaczenie,te wersje bez napędu na przednią oś? @pulhniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, pulhniak napisał:

zetor 7321

nawet nie widać na olx do sprzedania 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulhniak    2

ogólnie bardzo mało ich kiedyś jak chciałem kupić to oglądałem takiego tylko że 6321 ale jednak padł wybór na tego z napędem bardzo fajne małe i zwinne ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, pulhniak napisał:

ogólnie bardzo mało ich kiedyś jak chciałem kupić to oglądałem takiego tylko że 6321 ale jednak padł wybór na tego z napędem bardzo fajne małe i zwinne ciągniki

A czemu sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulhniak    2

Jak go kupowałem to wydawało mi się że 80 km wystarczy ale teraz trochę doszło mi ziemi i już jest jak dla mnie  trochę za mały  i teraz chciałbym kupić jakiegoś około 100 km john deere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, pulhniak napisał:

Jak go kupowałem to wydawało mi się że 80 km wystarczy ale teraz trochę doszło mi ziemi i już jest jak dla mnie  trochę za mały  i teraz chciałbym kupić jakiegoś około 100 km john deere

A no tak,jak masz dużo ziemi to pewnie. Ale nowego chcesz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulhniak    2

na nowego mnie nie stać więc chciałbym kupić takiego john deere 6320

a ty dużo masz ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, pulhniak napisał:

na nowego mnie nie stać więc chciałbym kupić takiego john deere 6320

A te nowe białoruśki niedobre są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulhniak    2

szczerze powiem ci że wolałbym takiego john deere a co do belarusa to nie ma tu u mnie nikt takiego ale słyszałem że to nie najlepsze ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz to wszystko dobre inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulhniak    2

ruskiego na pewno nie tam biegi ciężko wchodzą i wycieki same

ja mam teraz 35ha i chciałbym zmienić na coś większego a taki john deere to by było coś tylko bardzo drogie około 180 tyś brutto za ładnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Ceres2
      To jak?? Nowy stary nabytek😁 i na sobotę jest taki plan....
    • Przez Rafał2222
      Witam. Pytanie to użytkowników traktorów zetorów które powstałych w latach --80. Czy u was też jest tak że na tabliczce znamionowej Vin poprzedza 0? I numer silnika też poprzedza 0 a na ramie i w dowodzie tego 0 nie mam.  Też tak macie?
    • Przez Marcin7745T
      mam problem z zetorem ciężko pali na zimnym długo kręci i robi kupe siwego dymu nim załapie na ciepłym pali dobrze silnik po remoncie, odpalał gdy początek wtrysku był przy gmp bo jak przyspieszyłem było gorzej a ze znaków nie ustawi bo sie nie godzi pewnie był zle rozrząd poznaczony, wcześniej palił dobrze a pompa wtryskowa była max przyśpieszona i wtrysk był prawie 5mm przed gmp i na tyle teraz ustawiłem, glowice zdjęte bo były mokre wtryski i myślałem ze puszcza też na tłoki ale jednak nie, zauważyłem ze są pęknięcia na trzech głowicach pomiędzy otworem wtrysku i zaworem wydechowym były sprawdzane i niby są szczelne ale chyba kupie nowe a i były źle założone uszczelki odwrotni, miało by to znacznie przy odpalaniu ? ktoś doradzi co jest nie tak ?

      jak przenieść temat bo znowu źle dodałem ?

      https://youtube.com/shorts/8qn3dtQzdZE?feature=share
      https://youtu.be/wXqhwmXQjFQ
      https://youtube.com/shorts/xuI-WtauziA?feature=share
    • Przez Mateusz_105
      Był ktoś oglądać, warto?
       
      https://www.olx.pl/d/oferta/zetor-7245-88r-polecam-CID757-IDRoB9L.html
    • Przez kamilkowgier
      Witam,
       
      Potrzebuje pomocy przy Zetorze Major 80. Mam problem z wyskakującą dzwignią wom. Po załączeniu i puszczenia sprzegla wałka, dzwignia wyskakuje  i wyłącza wałek. Czy powodem będzie uszkodzona zębatka czy jest na to jakis inny sposob? Jesli zębatka to w jaki sposob sie tam dostac? 
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj