Kuczyniak

Opinie John deere 6910

Polecane posty

Kuczyniak    1

Witam mam pytanie potrzebuje opinii na temat John deere 6910 czy opłaca się kupić taki ciągnik w 2022 roku? Jakieś wady, zalety z jaką skrzynią szukać itd. 

Rowan    152

To była najlepsza seria JD. Skrzynie to Power Quad szukaj. Jeśli znajdziesz w miare zadbany i nie zajechany egzemplarz, to się nim pocieszysz. Jedyna rzecz, to jak każdy JD, bardzo lubi wypić 😉

Wiadomość z agroFakt.pl

john77    8

z tym paliwem to nie przesadzaj, bo użytkuję od paru ładnych lat ten model i jestem zadowolony orka od 12-13l do 20-25l ale to już extremalne warunki oczywiście na 1 hektar, śmiało polecam wuł do pracy, skrzynia Power Quad, i dobrze było by jak mialby miękki przód, bardzo przydatne, informacyjnie powiem ci że nasz ma ponad 11 tys mtg(przebieg autentyczny) z 1999r i nic nie było robione w skrzyni, silniku, wtryski oryginał nie ruszane,

Rowan    152
4 godziny temu, przemek28_28 napisał:

@Rowan ile masz jd?

Serwisujemy co najlniej kilkanaście egzemplarzy i znamy opinie właścicieli.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wiesiujohny
      Witam potrzebuje pomocy przy ciągniku czy ktoś może wie co może być? 
      Nagle odcięło mi hydraulikę podnoszenie tura wspomaganie kierownicy, została wymieniona pompa bo była zatarta 
      Sprawdziłem zawór rozdzielacza był zacięty naprawiłem i nadal nie chodzi kto wie co mogę zrobić wałek wom ciągle się kręci SZYBKO 
    • Przez Qubix29
      wyświetlają mi się te błędy nie działa rewers co może być przyczyna i jak to naprawic 

• Przez Mateysn
      Witam. mam problem  przerywa mi wspomaganie w jochn deere 2250 słychać jak z przodu ciągnika słychać takie pukanie nie wiem co to może być gdy przełocze na zająca miga kontrolka oleju skrzyni olej wszystko jest olej wymieniany filtry też proszę o pomoc. 
    • Przez tycus84
      Witam. Szukam złużytych ramion podnośnika od ciągników JD. Może ktoś nie zdążył zezłomować. Obojętne czy frez na 12/15/czy więcej zębów ( nawet te w których już zębów nie można zlokalizować ) Najlepiej okolice woj. świętokrzyskie, potrzebne do projektu. Pozdrawiam. 

• Przez dwaa9
      Witam. Nie działały mi półbiegi. Po rozebraniu okazało się że dźwigienki jest urwana. Nie mogę takiej odnaleźć. Miał ktoś taki przypadek? Jak mogę taka odnaleźć i jak ta część się nazywa? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj