Kuczyniak

Opinie John deere 6910

Polecane posty

Kuczyniak    1

Witam mam pytanie potrzebuje opinii na temat John deere 6910 czy opłaca się kupić taki ciągnik w 2022 roku? Jakieś wady, zalety z jaką skrzynią szukać itd. 

Rowan    113

To była najlepsza seria JD. Skrzynie to Power Quad szukaj. Jeśli znajdziesz w miare zadbany i nie zajechany egzemplarz, to się nim pocieszysz. Jedyna rzecz, to jak każdy JD, bardzo lubi wypić 😉

Wiadomość z agroFakt.pl

john77    7

z tym paliwem to nie przesadzaj, bo użytkuję od paru ładnych lat ten model i jestem zadowolony orka od 12-13l do 20-25l ale to już extremalne warunki oczywiście na 1 hektar, śmiało polecam wuł do pracy, skrzynia Power Quad, i dobrze było by jak mialby miękki przód, bardzo przydatne, informacyjnie powiem ci że nasz ma ponad 11 tys mtg(przebieg autentyczny) z 1999r i nic nie było robione w skrzyni, silniku, wtryski oryginał nie ruszane,

Rowan    113
4 godziny temu, przemek28_28 napisał:

@Rowan ile masz jd?

Serwisujemy co najlniej kilkanaście egzemplarzy i znamy opinie właścicieli.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lisos13
      Witam, mam.problem z instalacją elektryczna ww. Ciągniku a mianowicie dotyczy to instalacji zasilania napięcia na swiatlo.kabinowe.... kabel czerwony bez żadnego napięcia w nim.... plus do.tego kabel prowadzony jest do.wtyczki od radia, który zasila.podswietlenie w radiu.... zrobiłem mostek i jest ok, ale chciałbym to zrobić jak powinno być. Gdyby ktoś miał schemat tego.polaczenia nawet do.ktorego bezpiecznika on dochodzi badz ktoś miał podobny problem proszę o.pomoc. z góry  dziękuję 
    • Przez Dejwu26
      Witam,. 
      Proszę o opinie traktora John Deere 3140, wady, zalety, czy warto go brać pod uwagę w celu wymiany traktora. 
      Pozdrawiam
    • Przez marta4009
      Błędy:
      BCU-639.14
      BCU-2003.09
      BCU-2000.09
      BCU-186.17

BIF-639.02
      BIF-167.18
      BIF-127.00
      BIF-190.02
      BIF-639.02
      BIF-110.00
      EPC-2000.09
      Ktoś pomoże? z góry dziękuję ;)
    • Przez robson99
      Witam. Mam problem z John Deere 1177 a mianowicie po uruchomieniu silnika piszy w kabinie i klakson cały czas trąbi do tego nie działa jojstick i multizegar. Gdzie szukać przyczyny?
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj