Boles

Siewnik talerzowy

Polecane posty

Boles    8

Witam,

Ma dylemat na temat zakupu siewnika talerzowego, mam wpisany w PROW, generalnie ze względu na ceny pod uwagę jedynie wchodzą mniej popularne marki... Mam na oku Ozdoken Pertun - Turecka maszyna niewiele opinii o niej, dość ciężki ponad 1T pusty,  Agro Masz - opinie różne, Akpil podobnie - skrzynia większa ok 700l chyba.

Coś jeszcze byście polecieli, albo czego sobie darować w granicach 30-40 tys/netto ?

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nojsze    59

Mam ten sam dylemat jednak siewnik potrzebny jest 3 dni w roku i czeka na nastepny sezon.

W mojej ocenie za 42 tys netto Gaspardo NIna, rzepak sieje z dokładnością do 0,1 kg.

Dwa talerze samoczyszczące , koła kopiujące waga taka jak u innych 820 kg i cena normalna. 

Jakby była to maszyna pracująca codziennie to inna bajka a tak....... i Agromasz dałby rade oby nie Unia gdyż sieje jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaro_1    128

Siewniki pracują zasadniczo krótko, ale siew to podstawa. I każdy kto zmieni siewnik na nowy potwierdzi, że nową dobra maszyna robi różnicę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boles    8
17 godzin temu, PanAres napisał:

Zobacz sobie Kongskilde profiline 300

Masz lub miałeś w użytkowaniu ? Jak się sprawuje po kilku sezonach, bo w pierwszym roku to najtańszy powinien zadziałać bez zarzutu ( chociaż pewnie różnie bywa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanAres    131

Nie, kupiłem tańszy Polski. Miałem mniejszy budżet 😉

Edytowano przez PanAres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boles    8
Dnia 25.01.2022 o 23:24, mareknh napisał:

Mascar Arizona, POM Brodnica

Masz może w użytkowaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

Mam Agromasz i teraz wiem, ze nawet nie bralbym go pod uwage. a te opcje wydaja sie byc ciekawe, chociaz wiem, ze Brodnica sporo podniosla ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boles    8

Niestety każdy podniósł sporo ceny.. 

A co myślicie o Agro Tom, dokładnie ATSN ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj