LUMIKA119

John deere 6900 - na co zwracać uwagę?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LUMIKA119    0

Witam szanownych forumowiczów. 

Jutro idę (bo mam blisko 😀)  obejrzeć JD 6900. Ciągnik jest w dosyć słabym stanie wizualnym, aczkolwiek właściciel twierdzi, że mechanicznie wszystko jest sprawne. Sam od kilku lat nim nie pracuje, tylko jeździ od czasu do czasu i słucha radia 😁. Jutro mogę go wziąć na testy i mam zamiar wykorzystać go w zimowej orce. Na  co mam zwrócić szczególną uwagę. Czego najbardziej się obawiać? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KaMel
      Witam. 
      Jakie macie opinie o oleju PLATINUM AGRO UTTO 10W30? W agroJD go polecają. 
      chciałbym zmienić w 5615F (skrzynia z rewersem elektrohydraulicznym i połówka) oraz 5500N (skrzynia w pełni mechaniczna). Z olejami shella jest problem z dostępnością. 
      Olej orlenowski za to kusi cena. 
    • Przez Casecvz
      Dzień dobry, mam błąd bcu 072 jak się okazuje brakuje jednego elementu sterownika albo jakiegoś przekaźnika. Wie ktoś może co tam jest potrzebne co muszę kupic?

• Przez Camry
      Gdzie mogę dostać ten czarny plastik ,może ktoś podpowiedzieć  , dzięki

• Przez Barttteeekkk
      Witam wszystkich mam problem z john deere 6920s skrzynia automatyczna 
      A więc jak odpalę go do zaraz jedzie do przodu rewers nie reaguje na nic cały czas tylko do przodu jedzie od czego mam zacząć szukać przyczyny 
    • Przez Barttteeekkk
      Witam wszystkich mam problem z john deere 6920s skrzynia automatyczna 
      A więc jak odpalę go do zaraz jedzie do przodu rewers nie reaguje na nic cały czas tylko do przodu jedzie od czego mam zacząć szukać przyczyny 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj