Mtraktors

Koszmarny Ares , pompa hydrauliki stawia opory już przy odpalaniu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mtraktors    0
Witajcie , pacjent Renault Ares 640RZ coś trzyma pompę hydrauliki przez co mam problem żeby odpalić silnik , gdyż po jednym obrocie wału rozrusznik ma coraz większy opór i mniejszą prędkość obrotową , dodam tylko że jestem w trakcie małego remontu silnika nawet po wyjęciu tłoków z korbami rozrusznik staje demba a jest po regeneracji , nowy aku, kable sprawdzone . jakieś pomysły co trzyma pompę ?

kizak    1107

Może zawór pompy trzyma ,nie znam tego modelu .Odkręcić przewód z pompy do rozdzielaczy co idzie  ,i do jakiegoś baniaka włożyć ,i będzie widać ,czy to wina od strony pompy ,czy  od rozdzielaczy blokuje przeplyw .

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafal
      Czesc,
      zwracam się do Was z pomocą, mianowicie mam problem z wyłączeniem przedniego napędu.
      przystawka została uszczelniona odpowiednio, instalacja jest raczej ok bo prądy są wszędzie, włącznik jest nowy, elektrozawór jest nowy, pompa hydrauliczna jest nowa.
      gdy traktor jest uruchomiony na rurkach od smarowania hamulcy slychac dziwne syczenie jak by cos blokowalo przepływ oleju, gdy wciskam przycisk na chwilke przestaje syczec i po chwili znowu zaczyna i tak za kazdym razem.
      juz nie mam pomysłu gdzie szukac przyczyny. gdzie powinno sie mierzyc cisnienie na przystawce? z tyłu jej jak jest zasilanie?
      dodam jeszcze, ze jak zaloze stary elektrozawór (jest uszkodzony bo sie przycina) jak tłoczek jest zaciety w srodku to napęd nie działa.
    • Przez ziutek92
      Witam panowie zacząłem rozbiórkę swojej areski i zatrzymałem się w tym miejscu i nie wiem co zrobić proszę o pomoc z góry dziękuje 

• Przez Radek0979
      Witam, Mam Renault 110-54 z rewersem elektrohydraulicznym. 3 pompy. Rok 1998.  U mnie napęd działa cały czas - nie można go wyłączyć. Czy ktoś może mi powiedzieć w którym miejscu znajduje się elektrozawór od włączania napędu? Słynny tłoczek w dzielniku chodzi lekko, a mimo to na przystawkę nie podaje ciśnienia oleju. To chyba coś z elektrozaworem tylko który to jest - gdzie go szukać, jest ich sporo na wierzchu skrzyni - czy to któryś z tych?? Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez nuszka007
      Witam, mam problem z Renault Ares556rx. Nie załącza się napęd, a świeci się kontrolka. Nim oddam go do mechanika chciałbym samodzielnie dojść o co chodzi jeśli to możliwe. Oleje i filtry po wymianie, po podlewarowaniu przodu można poprzez koła zakręcić wałem zarówno na włączonym jak i zgaszonym silniku. Frez na wale ok. Chciałbym zacząć od podstaw typu bezpieczniki i elektrozawory lecz nie wiem gdzie owe się znajdują. Nie ma też bezpiecznika i przekaźnika typowo od napędu. Pomożecie? Pisałem w innym temacie lecz bez odpowiedzi.
    • Przez radek997
      Witam mam problem a mianowicie Renault 90 34 straciło ciśnienie oleju. Na maks obrotach jest 1. Jakieś 150godzin temu robione były pierścienie i głowice a teraz zaświeciła sie kontrolka. Ktoś coś podpowie gdzie szukać i jak ewentualnie sprawdzić pompę. Silnik chodzi równo nic się nie tłucze. Coś gdzieś czytałem ze jest jeszcze gdzieś jakiś zawór może to i on. Panewki chciałbym wykluczyć 😅 jak było to robione panewki korbowodowe wyglądały na dobre 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj