Tomkon91

Koło zębate, rozrzutnik 4-tonowy

Polecane posty

Tomkon91    0

Witam, jak ściągnąć tę zębatkę z adapteru od rozrzutnika dwuosiowego, czterotonowego? Prowizoryczny ściągać nie dał rady. Z góry dzięki za podpowiedzi.  ;)

1642419693152[1].jpg

atrol123    12

Pewnie zacięty klin . Dłuższa breszka i od strony aparatu pobijać. Naprężyć na ściągaczu pobić i ponownie naciągać i musi zejść. Oczywiście wcześniej zalać jakimś płynem olej ropa WD czy cola .

Wiadomość z agroFakt.pl

sylwek23111    234

Nic dziwnego, strasznie lipny ten prowizoryczny ściągacz. Za słaby płaskownik, śruby też malutkie, może jakby dać M30 albo M36 to by coś było, albo kupić coś takiego 10t https://centrumnarzedzi.pl/pl/p/BASS-POLSKA-SCIAGACZ-HYDRAULICZNY-LOZYSK-PIAST-10T/1403?utm_source=shoper&utm_medium=shoper-cpc&utm_campaign=shoper-kampanie-google&shop_campaign=5451057913&gclid=EAIaIQobChMIqe3U_fK49QIVGYfVCh2m3wbWEAQYAiABEgJohfD_BwE

ZCBooster    2

U mnie nie zeszło nawet po grzaniu i ciągnięciu porządnymi ściągaczami. Przecięte na pół i założone nowe. 

• Like 1

akmaly    538

Dokładnie jak kolega wyżej, ściągacz 30T hydrauliczny nie dal rady, swoją drogą to lepszy jest mechaniczny bo można uderzyć z czoła. W końcu po grzaniu poszło ściągaczem 10-cio calowych 3. ramiennym ale jakbym miał to jeszcze raz robić to dla tych 50 zł nawet bym się nie zastanawiał tylko kątówka w rękę i nowe koło. 

andrzej78    218

Odkręć te 3 śruby obudowy łożyska , a umożliwi to wymontowanie wałka i będzie łatwiej .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez firepunch
      witam
      mam do dyspozycji podobny rozrzutnik jak na zdjeciu
      czy poradzi on sobie z rozladunkiem ziemi (chodzi mi o sam przesów w tyl, bez rozrzucania tymi obrotowymi łapami)
      zmiemia bedzie wczesniej potraktowana glebogryzarką
      potrzebuje zalozyc duzy trawnik i chcialem rownomiernie rozwiezc nową ziemie po calej dzialce
      niestety nie mam jak sprawdzic tego w praktyce, rozrzutnik mam do dyspozycji ale jest w odległej lokazlizacji (do pozyczenia)

• Przez Agrojohn
      Witam . Mam dylemat który rozrzutnik wybrać La campagne ec12  cze deguillaume acd140 ? Ogólnie które są bardziej żywotne i mniej awaryjne? 
    • Przez mlodykom1
      Witam wszystkich. Wiem że temat już nie raz  był poruszany ale wiem też że przybywa użytkowników tych maszyn i dlatego pytam jaki waszym zdaniem byłby dobry rozrzutnik? Na uwadze mam  takie firmy jak Alima, Dafagro, Pronar czy też Ursus. Miałem 3  lata temu na testach Alime wrażenia pozytywne. Ciągnik o mocy 110 km myślałem o rozrzutce 9-10 ton. Waszym zdaniem lepszy jest rozrzutnik na jednej osi(na dużych kołach), czy na tandemie? Z góry dziękuje za wypowiedzi 
    • Przez DawidSpec
      Tak jak w temacie kupię Warfama N 218 okolice Małopolska.
    • Przez DawidSpec
      Witam czy zetor 7245 da se radę z rozrzutnik warfama n 218??
      Jakie są wymiary skrzyni??
      Długość z zaczepem??
      Wysokość z burtami??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj