Claaspytanie

Obroty wałka 750 na min

Polecane posty

Witam mam takie pytanie czy gdy włączę obroty wałka 750 na minutę przy rozrzutniku to nie trzeba będzie tyle gazować tylko nie wiem czy ciągnik nie będzie miał za ciężko co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemik    444

Chyba szklana kula jest potrzebna. 

Nie napisał kolega jaki ciągnik, czy maszyna, to nikt nie porówna ze swojego doświadczenia do swojego zestawu.  Nie wiadomo też, czy upakowane jest dużo.

 Najłatwiej i najpewniej, poprostu musi kolega w praktyce wypróbować sam...

Edytowano przez Alchemik
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3523

Ustaw na  750 ,tylko nie przekraczaj na wałku 540 , bo rozsypą się wałki w rozrzutniku i sprawdż czy ma dosyć mocy, wnormalnych warunkach na pewno będzie OK 

Edytowano przez miwigos
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

szklana kula szklaną kulą, ale do puki nie włączysz to się nie przekonasz, ja mam ihc955 i z 5cio tonowym rozrusznikiem jeżdżę na biegu wałka 1000 i wychodzi ok 500-600 obrotów na wałki przy 1200 obr na silniku i bez problemu sobie radzi, dzisiejsze ciągniki są stworzone żeby pracować przy 1600-2000 obr i pewnie twój też będzie dawał radę, do puki nie spróbujesz to się nie przekonasz, bo warunki są bardzo różne 

  • Thanks 1

Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj