cycu12

Stół do hederu składanego claas od Hago

Polecane posty

cycu12    1

Witam! Planuję zakupić kombajn z hederem składanym claas c540. Potrzebuję kosić nim również rzepak. Wiem że składane stoły produkuje firma hago, czy ma ktoś takowy stół do składanego hederu? Jeśli tak to polecacie? Jak się sprawuje?

Pozdrawiam!

Screenshot_20220114-195826_YouTube.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Gabbagabriel
      How to join the ILLUMINATI and become rich? It`s the question asked by many persons of the world. They want to be members of the most powerful source of power in the world. Therefore, it`s not a surprise that there are people who keeps shouting in the internet forums: “I want to join the ILLUMINATI”. Do these people know who are ILLUMINATI and what they can ask from people wishing to know the truth about how to become the ILLUMINATI. Nevertheless, secret societies have intentions of recruiting new members into their ranks. Therefore, they have a desire to fill their armies of followers with a new blood.
      Illuminati is a secret society that follows the ideas of a complete freedom for the personality. Therefore, they have ideas that they stand above God and even worship to Satan as an opposition to God. It means that people who ask how to join ILLUMINATI and become famous must understand that by joining this secret society they also reject God. Still, ILLUMINATI cult has the idea about total control over the world, and they desire to show people that it`s right to obtain everything you desire. It means that morals of Christianity mean nothing to the worshippers of secret ILLUMINATI cult. Why do you need to know how to join the ILLUMINATI? There are certain benefits for your joining the ILLUMINATI: - You become rich. It means enormously rich. Your family and friends will envy your richness. That`s number one idea why people have a desire to know how to join the ILLUMINATI cult. - Fame. Did you see Rihanna, Jay-Z, 50 cents, Beyoncé and other ILLUMINATI members on the stage? Do you have a question to yourself: “Why I want to join the ILLUMINATI?” - Power! It`s the third most popular reason why people ask to become ILLUMINATI members. Who does not desire to have a we
      Costs from our partners — for example, fees involved in manufacturing the The Ring, printing the Testament, or security for attendees of Illuminios — are the sole responsibility of those who request them. The ILLUMINATI is not a charity organization and does not subsidize any person’s costs to improve their lives. The production of any item bearing our name is handled solely by our partners and consultants.
      For the sake of clarity, citizens are reminded that there is no harm to a person’s standing with the ILLUMINATI if they do not study the Testament or display their loyalty in public. These decisions are solely their own. There are costs, purchases required for loyalty to the ILLUMINATI.

You must be ready to afford your Initiation requirements needed for your Initiation related to our organization. 
      There are many profit-seekers who misused the name of the brotherhood to mislead those who want to follow the light, their activities are unauthorized and  counterfeit. Membership cannot be sold, traded, or transferred under any circumstances. Joining us is not an easy task.
      These policies are in place for the protection of our applicants. When questioning the legitimacy of anyone claiming to represent our organization, the true ILLUMINATI can be set apart easily: money means nothing to those who rule the world.
      Note this email is for who want to join only: initiate.department@gmail.com
      with this email you can join from any part of the world
      Email:  initiate.department@gmail.com
      WhatsApp: +2348115729461
      Call  +2348115729461
    • Przez Jan1997
      Witam, ile płacicie za dzierżawę gruntów rolnych klasa ziemi 2-3 pole równe,  wszystko orne, województwo świętokrzyskie, ale o innych też chętnie posłucham. Z góry dzięki.
    • Przez martyniuk_93
      Jak w tytule czy ktoś używa tego zestawu i może się wypowiedzieć na jego temat ? Kosztuje 3 tyś i nie wiem czy opłaca się dopłacić do gotowego całego zestawu kolejne tyle. Wrzucam link do wglądu obu zestawów https://agripilot.com/pl/sklep/agripilot-lite-skyview-3000/      https://agripilot.com/pl/sklep/agripilot-710s-skyview-2500/
    • Przez kufcio
      Witam wszystkich.
      w ciągu kilku tygodni powinienem podpisać umowę w agencji w ramach modernizacji gospodarstw rolnych na zakup kombajnu.
      Oznacza to że muszę się zacząć rozglądać za kombajnem na poważnie. Wg tabeli doboru maszyn mogę kupić kombajn o mocy max 300 Hp (z rozdrabniaczem).
      Wchodzą w grę tylko dwie marki, Class i John deere.  Clasa Tucano 440 już poznałem, oglądałem na placu i na polu. Jego parametry są mi znane.
      John Deere w650i wg najniższej normy posiada ok 302Hp czyli można by go zakwalifikować. Podoba mi sie że jest to większy kombajn, odpowiednik Lexiona 620.  Nie mam jeszcze wstępnej wyceny tego modelu jednak wyposażenie dodatkowe ma dużo tańsze.

Po za tym moja wiedza sie kończy. Czy ktoś spotkał sie z tym modelem a jednocześnie zna Tucano 440?

serdecznie dziękuję za podpowiedź.
      pozdrawiam

• Przez Byyyku102
      Witam wszystkich czy ktoś z was kupował może coś ze strony flotile.pl ?. Chodzi mi głównie czy nie są to jacyś oszuści bo ceny na tych przetargach są dosyć niskie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj