cycu12

Stół do hederu składanego claas od Hago

Polecane posty

cycu12    1

Witam! Planuję zakupić kombajn z hederem składanym claas c540. Potrzebuję kosić nim również rzepak. Wiem że składane stoły produkuje firma hago, czy ma ktoś takowy stół do składanego hederu? Jeśli tak to polecacie? Jak się sprawuje?

Pozdrawiam!

Screenshot_20220114-195826_YouTube.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez tripad
      Witam. orientuję sie ktoś, czy w Danii wszystkie ciagniki posiadają dowody rejestracyjne? A jeśli nie ma  takiego obowiązku  kupując ciągnik w Danii posiadamy tylko  umowę kupna- sprzedaży jest sposób na rejestrację takiego ciągnika w Polsce?
    • Przez AgroSch
      Witam! 
      Stoję przed ciężkim dla mnie wyborem. Planuję zakupić kombajn i mam do wyboru dwa. Jeden to John Deere t550 drugi to Claas tucano 440. Oba rok 2014, liczba godzin podobna, cena ta sama. I teraz który będzie lepszym wyborem. Z claasem mam lepszy dostęp do części, jednak mam już dominatora i chciałbym spróbować inną marke. Proszę o jakieś opinie użytkowników tych kombajnów. Jak wychodzi z wydajnością i spalaniem?
    • Przez Jan1997
      Witam, ile płacicie za dzierżawę gruntów rolnych klasa ziemi 2-3 pole równe,  wszystko orne, województwo świętokrzyskie, ale o innych też chętnie posłucham. Z góry dzięki.
    • Przez Byyyku102
      Witam wszystkich czy ktoś z was kupował może coś ze strony flotile.pl ?. Chodzi mi głównie czy nie są to jacyś oszuści bo ceny na tych przetargach są dosyć niskie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj