plati

Końcówka kurka stanowiskowego Gea/westfalia-kupie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
plati    43
Napisano (edytowany)

Witam

Kupię końcówkę(fajke) do kurka stanowiskowego 40 takiego jak na zdjęciach. 

Może być używana byle oryginał.

Screenshot_20220113-205433_Chrome.jpg

Edytowano przez plati

plati    43

Mają, Ale cena nowego bardzo wysoka. Zamienniki bardzo kiepskiej jakości. 

Szukam, może ktoś ma używane na sprzedaż 

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    332

To ile nowy kosztuje ? Mam dwa ale na zapas sobie zostawiam , Ciężko będzie używane bo pewnie sprzedaż tylko całej dojarki w grę wchodzi 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Balzak
      mam zamiar kupić dojarkę przewodowo używaną tylko nie wiem na którą sie zdecydować, pomóżcie. czekam na wasze sugestie i opinie.
    • Przez tomaszek_135
      Posiadam dojarkę alfa laval. ostatnio oddałem pompę do regeneracji. po tym czynie nie mam wystarczającego ciśnienia tj. ok 0.4 bara , wcześniej było to ok 0.6. nie wiem co może być nie tak, szelina pomiędzy wirnikiem a obudową nie jest duża, łopatki pracują prawidłowo. wydaje się że nie mam zadnych nieszczelności. prosze o pomoc i o wskazanie ewentualnych nieszczelności.
    • Przez SamaPrawda
      Witam, cały czas po głowie chodzi mi modernizacja obory na krowy mleczne, aktualnie krowy są ustawione głowami do ścian, karmić trzeba systemem "widłowym" A obornik usuwany systemem "widłowo taczkowym". Najprościej było by je po prostu odwrócić, ale chodzi mi cały czas pomysł o Przerobieniu na luz. Niestety z powodu wymiarów jest to nieco problematyczne, obora w środku ma około 10.5m 2x3.70 stanowisko i 3.10 korytarza który najpewniej zostanie stołem paszowym. nie da się za dużo zdziałać z wymiarami z powodu słupów. W Internecie trafiłem na system który się nazywa kombiboksy, stół paszowy na środku i po dwóch stronach legowiska, obora wygląda praktycznie jak uwięziówka, zastanawia mnie tylko czy to wszystko się zmieści, korytarz paszowy około 3m legowiska 170cm i zostaje na korytarz gnojowy/spacerowy 2m. W teorii powinno się to sprawdzić, jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to śmiało można pisać.
    • Przez 1q2w3e4r
      Witam.
      Czy jest jakiś przelicznik jaka powinna być optymalna średnica otworów wentylacyjnych dla bydła/krów dla danej wielkości pomieszczenia przy oborze ze stropem?

Czy lepiej będzie większy otwór na środku poprowadzony do dachu (trochę problematyczne) czy wystarczy 2 otwory zrobić przez mur zaraz pod sufitem i też będzie zdawało egzamin?
      Czy macie też jakieś nawiewy świeżego powietrza na dole, a jeśli tak to w jakim miejscu i na jakiej wysokości aby nie było przeciągu? Czy wystarczą uchylone okna?
      Pytam bo robię przeróbkę i fajnie by było od razu dobrze to zrobić.

Jeśli nie ma jakiegoś przelicznika to jak macie u siebie rozwiązane wentylacje grawitacyjne w oborze ze stropem? Ile otworów jakiej średnicy - na jakim metrażu i ilości sztuk?
    • Przez soldis
      Witam, mam mały problem z wilgotnością w budynku. Stare budownictwo (cegła, przerwa, cegła). Wymiary na rysunku - wysokość w najwyższym punkcie ok 4m. Część lewa posiada dach betonowy na to eternit, natomiast prawa sam eternit.
      W lewym docelowo ma się znajdować 5 cieląt. W prawym jest 5 byczków - pół roczne, luzem.
      Od paru dni utrzymuję się w nim temperatura ok 12 stopni, natomiast wilgotność średnio aż 95%. Wcześniej wilgotność na poziomie średnim 75%.
      Co można zrobić z tym fantem, aby obniżyć tą felerną wilgotność? Zamontować wyciąg na ten styl ?
       https://wentylacja24.pl/wentylacja/wentylatory/wentylatory-kanalowe/emax/emax-150-530?gclid=CjwKCAjw2bmLBhBREiwAZ6ugo21KfDvInx9wUMInodclqiRwLWVC322_J1DU0gL1ohtqiCbU-6EmaxoCeEIQAvD_BwE  
      i poprowadzić rurę na środek budynku z wlotami co powiedzmy metr/dwa ? Wentylator ten, byłby podpięty pod komin wentylacyjny w ścianie.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj