Edward1922

Polska trzyosiowa. Jaka to przyczepa?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Edward1922    0

Dzień dobry, tak jak w tytule, poszukuję informacji na temat tej przyczepy. Wiem jedynie, że powstała w POM Trzebiatów. Wyglądem przypomina D 83, ale z tego co wiem nie wychodziły one na 3 osiach. Nie ma żadnych śladów rzeźbienia czy drutowania, wygląda na orginał. Nie mogę również znaleźć numerów na ramie i nie wiem, w których miejscach były one w tym POMie nabijane. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły/sugestie to chętnie je poznam. Za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję.

P11220-112013.jpg

jonek98    2367

wygląda na dwie zespawane 3,5 tonowki,osie z kołami chyba też z takiej pochodzą

andrzej78    217

W mojej ocenie totalna samoróbka . Jedynie osie z resorami zaadaptowano z jakiejś przyczepy . Poza tym żaden element skrzyni i ramy nie wygląda na fabryczny , bardziej na " hutniczy". Wystarczy się przyjrzeć się całek konstrukcji , wygląd spoin, forma wykonania.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szymon29
      Czy ktoś na AF używa nawadniania?? Jak Tak to jakiego sprzętu do tego używacie??
    • Przez AndrzejG1972
      Chwilowe spadki ciśnienia opryskiwacz Biardzki pompa 120 co 2-3 sekundy jest spadek ciśnienia widoczny na manometrze i zauważalny na dyszach. Gdzie może tkwić przyczyna?

• Przez Snokes
      Mysłałem nad przyczepa wielton 30 ton czy ciągnik będzie miał za ciężko czy będzie dobrze? A jak źle to ile tonową przyczepę polecacie ? 
    • Przez Mateo17
      Witam, posiadam przystawkę do kukurydzy Claas 4-75SL (Multimaster??) prawdopodobne lata 90, nie wiem dokładnie bo nie ma tabliczki (ktoś celowo ją zniszczył) i są tutaj wałki na których są listwy zrywające. Te listwy, które na niej były to są już tak wytarte jak zyletki więc zamówiłem nowe i się okazało że na każdy wałek są trzy różne listwy, tzn każda listwa jest podcięta na przodzie z innej strony, tj. prawa, lewa, środkowa. I tu moje pytanie, jak powinny być zamontowane te listwy?? 

• Gość
      Przez Gość
      Witam. co może być przyczyną głośnego strzelanina zamków podczas otwierania komory?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj