Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jimmy

Ursus- jak pomalowac?

Polecane posty

greg93    4

kolor maski i błotników oryginalny to jest pomarańcz 303 (tak mi sie wydaje)

Kamyk514    0
moze i ładnie wyszlo ale ja obstaje za orginalem:)PZDR

Tak jak napisał Kamilek c330 wygląda super w tych kolorach polecam malowanie takimi kolorami jeszcze do tego naklejki Uni

Pozdrawiam Kinga

Wiadomość z agroFakt.pl

elektrotech    3
Traktor trzeba malować w oryginalnych kolorach bo chyba w dowodzie jest napisany kolor.

tak patrze na dowód i niema nic o kolorze :rolleyes:

ja mam tak

maska zielona-błotniki

felgii tz łamany żółty

co do bloku bedzie na popielato :)

Silver    0

Pomalować to pikuś ale jak odrszewić zwolnice i połatać dziury w błotnikach?

Kamyk514    0

Ja w swoim dowodzie w Ursusie 3512 i c360 mam wpisany kolor a w T25 Nie(ciągnik jeszcze na plastikowych tablicach)

Zielony też ładny kolor :rolleyes:

Bogdan25    0

Dzięki kposy za rade sprawdze ten kolor L37.

Wpiszcie na jaki kolor (nazwa lub symbol) pomalowaliście swoje C330, C360. Próbowałem dobrać kolor z dostepnej mi palety barw ale żaden nie pasuje do oryginału na ciągniku.

Mam nowy dowód rejstracyjny i nie mam wpisanego koloru.

Jaki rodzaj farby kupić? Czy stosować utwardzacz?

klusek    2

tak oryginalny to pomarańcz silnik szary a koła ze tak powiem "kość słoniowa"

kposy    1

Wpiszcie na jaki kolor (nazwa lub symbol) pomalowaliście swoje C330, C360. Próbowałem dobrać kolor z dostepnej mi palety barw ale żaden nie pasuje do oryginału na ciągniku.

spoko...ale nie jestem na 100%pewny czy L37 ( ale tak mi sie wydaje)....jak sprawdze to dam znac.utwardzacz tez musisz kupic raczej..to jakies 10zł

PronarekP5    25

u nas nie daleko był taki 3p pomalowany na jasno błękitny kolorek felgi srebre kabina czarna normalnie był wyj...sty :) :rolleyes:

Kingula    1
u nas nie daleko był taki 3p pomalowany na jasno błękitny kolorek felgi srebre kabina czarna normalnie był wyj...sty :) :rolleyes:

Mówiłam że to fajnie wygląda pomalować ciągnik na niebiesko

quercus    6

O ja też chciałbym ale kolory mojego ciągnika to Żółta maska i błotniki Niebieski silnik i most i kremowe felgi ma ktoś może oznaczenia kolorów ??

toniekmf255    4

wiadomo że teraz ciężko będzie dobrać z palety bo kolor wyblakł itp

kposy    1
wiadomo że teraz ciężko będzie dobrać z palety bo kolor wyblakł itp

no jasne...zawsze to pomalowaniu jest troche inny jak przed ale po jakims czasie dochodzi do siebie

quercus    6

Ja znalazłem u siebie farbę z 82 roku. Pomalowałem masek ciapka i błotniki (żółty kolor) jak była świeżo pomalowana lepiej wyglądała teraz ma jakieś 3 michy i wygląda trochę dziwnie kolor z żółtego na jakiś taki kremowy lekko zszedł ale i tak czego go spory remont to da sie wszystko naprawić .

Jeszcze jedno pytanko jak macie napisy URSUS i C-330 macie to na srebrnym tle czy kolorem silnika wymalowane?? (ja mam kolorem silnika)

kposy    1
Ja znalazłem u siebie farbę z 82 roku. Pomalowałem masek ciapka i błotniki (żółty kolor) jak była świeżo pomalowana lepiej wyglądała teraz ma jakieś 3 michy i wygląda trochę dziwnie kolor z żółtego na jakiś taki kremowy lekko zszedł ale i tak czego go spory remont to da sie wszystko naprawić .

Jeszcze jedno pytanko jak macie napisy URSUS i C-330 macie to na srebrnym tle czy kolorem silnika wymalowane?? (ja mam kolorem silnika)

Ja kupilem w sklepie za 5 zł caly komplet czyli 2 URSUS C 330 i 1 URSUS..........nie ma co sie meczyc z malowaniem jak kiedys

quercus    6

Nie chodzi mi o to że mi się bardziej podoba niebieskie napisy na żółtym tle niż Srebrne na czarnym.

DJBOMBA12    10

ńajlepiej pomaluj w kolory teńczy albo na Srebrno a silnik na czrno i jakieś spojlery zamontuj!!!!!!! (wicie że przecież że żartuje)

PronarekP5    25

B) może taki ciemniejszy zielony taki średni błyszczący porządnie wyczyścić a reszta na czarno B)

no i srebrne felgi a cięzarki czarne

miko    0

Mi nie podobają się ursusy typów podobnych do 360 z silnikami pomalowanymi na czaro. Myślę, że czarny silnik nie będzie się komponował dobrze z zieloną maską, więc ja radze ci na siwo pomalować, ale wiadomo że i tak zrobisz jak tobie się będzie podobać B)

saherb    28

Jeśli w sklepie nie ma farby o odpowiednim kolorze, to można u lakiernika namieszać kolor jaki jest potrzebny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ludwik1977
      Witam wszystkich użytkowników forum. Mam jedno pytanie do wszystkich czy ktoś zna lub widział na pokazach model URSUS 3120 HL i coś może powiedzieć o wadach i zaletach byłbym wdzięczny
    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:

Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Patryk3600
      Witam i proszę o poradę. Wiosną mam zamiar kupić ładowacz czołowy 3 sekcyjny i mam wybur, lepiej go kupić do Ursusa c360 czy massey fergusona 255? Będzie on robił prace takie jak: ładunek/rozładunek okrągłych bel słomy (120x120cm), ładunek obornika na rozrzutnik, i kilka prac z szuflą takich jak przewiezienie drzewa i piasku. Podajcie proszę plusy i minusy. Z góry dziękuję
    • Przez Mariusz123456
      Witam. Potrzebuje kupic najlepiej uzywany badz zlece wykonanie plugu do mojego ursusa 1614. Najlepiej z jakims atestem lub homologacja o ile jest cos takiego. Potrzebuje to na wlasny uzytek bo mam prawie 2 km do asfaltu a gmina nie odsnieza bo droga jest prywatna itp. Dodatkowo uslugi.

Ps. Jakie sa stawki za odsniezanie bez faktury? Chodzi o drogi i parkingi. 
    • Przez newholland28
      witam mam problem ze sprzęgłem w ursusie 5714 czesto ździera sie tarcza 1 stopnia ciągnik posiada tura słyszałem o tarczach porcelanowych czy warto w nią inwestować i co przy tym jeszcze  warto wymienic  zeby w miarę długo pochodziło 
      proszę o dobre rady z góry dziękuje