_cino_

Uszczelniacze rozdzielacza 110.54

Polecane posty

_cino_    0

Witam, czy może ktoś sprawdzić w katalogu części wymiary oringów rozdzielacza hydrauliki zew. Renault 110.54 ( bez ehr )

_cino_    0

z pomiarów starych uszczelniaczy:

oringi suwaka:

14x2,5 3szt

19x2,5 3szt

oringi między sekcjami:

16x2,5 4szt

22x2,5 6szt

30x2,5 4szt

proszę o weryfikację 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez laki911son6
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wyjąć wałek dolny podnośnika na którym są osadzone czopy do ramion. Strasznie leci tam olej ze skrzyni a wymiana uszczelniaczy nic już nie pomaga bo tuleje są wyrobione. A może nie trzeba wyciągać tego wałka do wymiany tych tulei? proszę o pomoc!
      Wklejam kilka zdjęć żeby było wiadomo o co chodzi.

• Przez Mtraktors
      Witajcie , pacjent Renault Ares 640RZ coś trzyma pompę hydrauliki przez co mam problem żeby odpalić silnik , gdyż po jednym obrocie wału rozrusznik ma coraz większy opór i mniejszą prędkość obrotową , dodam tylko że jestem w trakcie małego remontu silnika nawet po wyjęciu tłoków z korbami rozrusznik staje demba a jest po regeneracji , nowy aku, kable sprawdzone . jakieś pomysły co trzyma pompę ?
    • Przez Lesnik03
      Witam. Tak jak w temacie. Po rozgrzaniu silnika świeci mi się kontrolka oleju wraz z jakąś inną (nie wiem od czego ona jest). Gdy przygazuje odrazu gasna obydwie. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna? Od czego zacząć itd? 

• Przez Reenault
      Posiada ktoś Renault 8514? Mam kilka pytań
    • Przez Krissss
      Cześć wszystkim mam problem z napędem. Tył nie zgrywa się z przodem. Może ktoś wie jakie rozmiar opon na tyle i przodzie powinien być w tym modelu Renault 851.4 s 
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj