_cino_

Uszczelniacze rozdzielacza 110.54

Polecane posty

_cino_    0

Witam, czy może ktoś sprawdzić w katalogu części wymiary oringów rozdzielacza hydrauliki zew. Renault 110.54 ( bez ehr )

_cino_    0

z pomiarów starych uszczelniaczy:

oringi suwaka:

14x2,5 3szt

19x2,5 3szt

oringi między sekcjami:

16x2,5 4szt

22x2,5 6szt

30x2,5 4szt

proszę o weryfikację 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ziutek92
      Witam panowie zacząłem rozbiórkę swojej areski i zatrzymałem się w tym miejscu i nie wiem co zrobić proszę o pomoc z góry dziękuje 

• Przez pawcio6045
      Witam mam pytanie czy ktoś nie chciałby podjać się wykonania osłony wydechu do Renault 110.54 na wzór tego fabrycznego ewentualnie może ktoś ma na sprzedanie. Proszę o priv. 
    • Przez Sean_Layton
      Witam , od pewnego czasu (po wizycie u mechanika, gdy wymieniali pokrywę podnośnika - przez co było trzeba zdejmować kabinę) w Renault 80.14 nie działa już nawiew , światła są pomieszane , na krótkich i długich zamiast z tyłu normalnie palących się czerwonych świateł to jedno z lewej pali się normalnie a z prawej zamiast czerwonego to z góry oświetlenie robocze się pali z prawej strony 😂.
      Może ktoś wie gdzie znajduje się podłączenie kabli ? Od nawiewu i świateł ? 
    • Przez mateo0209
      Renault 145.14 i prasa class wariant 380.Przy opuszczaniu klapy szarpie.Podczepiona do innego ciągnika, płynnie się opuszcza.Jaka może być przyczyna?
    • Przez Kukułka
      Witam, mam problem z ciągnikiem ares 620 rz mianowicie jak ruszam do przodu na jakimś niskim biegu występuje szarpanie, na wyższych jest ok. Przy cofaniu problem nie występuje. Biegi, półbiegi wszystko wchodzi bardzo dobrze. Gdzie szukać przyczyny? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj