Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gabrys05    2

Witam!

Mam zamiar kupić glebogryzarkę STRUMYK 1.6m. Czy c 330 podniesie tą glebogryzarke? Waży ona 370 kg.

Pozdrawiam!

Wiadomość z agroFakt.pl

bergman31    415

Korbanki testowali udźwig w C330 i podniósł 700kg, czyli tyle ile jest w podane w danych technicznych. W dodatku, w testowanym Ursusie było niższe ciśnienie w układzie hydraulicznym, niż podane w instrukcji obsługi ciągnika.

P.S. Jak w dobrym stanie cały układ hydrauliczny, to i ładowacz Troll podniesie.   

bratrolnika    20179
44 minuty temu, bergman31 napisał:

Jak w dobrym stanie cały układ hydrauliczny, to i ładowacz Troll podniesie

U nas całe życie c330m z trolem chodzi

• Like 1

superfarmer02    650

U mnie bez problemu podnosi owijarke 500kg długa na ok 2m ( nawet z bela na owijarce podnosi ale przód ciągnika 😉). Gorzej ze sterownością bo mimo obciążenia 60kg na przodzie nie radził bym na drodze przy pełnej prędkości wykonywać gwałtownych ruchów kierownicą 🤭😉

cinek1808    1244

U mnie podniesie rozdrabniacz uniwersalny do sadu waga ponad 500 kg i dość długi , opryskiwacz 500 litrów i waga opryskiwacza. 

andrzej78    187

Rozdrabniacz sadowniczy 1.6 Warka - 460 kg, siewnik Hassia 3 m ( tylko z nasieniem rzepaku) ok 520 kg,  rozsiewacz nawozów Rauch  , 600+150 kg, ale mam zamontowane obciążniki w przednich kołach.

Chłoporobotnik    1058

Bezproblemowo dźwignie, mój na starej pompie podnośnika dawał radę bez problemów podnieść sadzarkę ze 150kg ziemniaków, a na nowej pompie to już całkiem leciutko- waga podobna jak ta glebogryzarka. Fakt faktem przód zaczął się lekki robić bo nie mam żadnych obciążników.

radar83    0

Dźwignie bez problemu co to jest na niego💪 tylko tak jak pisali przy sprawnym układzie hydraulicznym.U mnie M-ka dźwiga pęłny opryskiwacz 450L+ waga opryskiwacza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Szaman1990
      Witam ile azotu nabic w hydroakumulator od tylniego tuza w traktorze o udzwigu 5 ton ? I czy może ktoś zakładał tlokowy zamiast membranowego ?
    • Przez franek26
      jestem początkujący mam pytanie stary rozdzielacz w c 330 - jak podłączyć siłownik dwustronnego działania - jak podłączyć silnik hydrauliczny
    • Przez Gabrys05
      Witam!
      Chciałbym wymienić rozdzielacz w c 330. Kupować nowy z Archimedesa czy może kupić regenerowany?
      Z góry dzięki!
      Pozdrawiam!
    • Przez Deutzfahrteam
      Witam serdecznie, jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem ciągnika Deutz fahr dx 120 i mam jeden problem którym jest samowolne podnoszenie się ramion podnośnika, chciałbym wiedzieć co temu jest winne? Macie jakieś pomysły?
    • Przez Marcin133
      Witam.Mam problem z Manitou 735. Pękł mi cylinder od głównego siłownika przez cała długość. Zaczęło się od pęknięcia przy rurce , było pospawane bez demontażu siłownika rok był spokój. Zaczęło znowu lecieć zaprowadziłem do majstra wymontowali i pospawali . Porobiłem trochę i nagle coś jebło ramię w górę turem i niespodzianka. Co mogło być przyczyną ? Może miał ktoś podobny przypadek. Teraz nie wiadomo czy łatwic cały silownik używany niby dobry jak mój....czy może dokupić nowy cylinder jeśli będzie taka możliwość
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj