wborawski443

deutz fahr agrofarm 420 dołożenie klimy

Polecane posty

Witam chciałbym dołożyć w swoim agrofarmie klimatyzacje czy mógłbym prosić użytkowników agrofarma o podesłanie zdjęć klimatyzacji tzn. zamocowania oraz typu (symbol) sprężarki, chłodniczy, skraplacza, przewodów, paska itp pozdrawiam i dziękuje za wszelka pomoc.

czeladnik84    1

Wyślij numer ciagnika to coś poszukamy - ale problem będzie z elementami nie uniwersalnymi. Raczej zalecam komplet od SDF zamówić i będzie pasowała - cena koło 10 tyś netto.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez asus921
      Witam.
      Nowy zakup Same Laser 110. 
      Na poczatek kilka problemow. Nie mam porownania, ale wydaje mi sie, ze bardzo ciezko wciska sie sprzeglo. Biegi wchodza raczej normalnie (jedynie troche problem z tymi VNL), po kilku godzinach, az noga boli. Nie bylo hamulca, teraz dolany ATF i odpowietrzone. Odpowietrznik na wysprzegliku tez odkrecany i leci sam olej. Winny bedzie wysprzeglik czy raczej pompa sprzegla, czy cos innego ?
      Drugi problem to zapowietrzanie. Zeby odpalic trzeba krecic 30 sekund, albo pompowac pompka kilkanascie razy, az pojdzie cisnienie i wtedy odpala od strzala. Gorzej, ze czasami w  ciezszej pracy brakuje mu paliwa. Raz mi nawet zgasl. Po kilku "pompnieciach" odpalil od strzala i znowu chodzil na pelnych obrotach.
      Zauwzylem, ze jak stoi to odstojnik jest pelen. Pompujac pompka paliwo w odstojniku "skacze" i nieda sie go w pelni zalac. Po odpaleniu w odstojniku jest 2/3 ropy i tak juz caly czas chodzi.
      Odstojnik wymienilem, filtry paliwa tez, sitko w pompce bylo czyste. Moze to wina tej pompki zasilajacej ? Ona ma jakis zawor zwrotny?
      Jak wiadomo silnik chlodzony powietrzem. Czy one maja jakis czujnik temperatury, jezeli tak to gdzie? Wkaznika niema, ale pewnie jakas kontrolka wyskoczy przy przegrzaniu? Chcialbym sprawdzic czy czujnik dziala. Mam ladowarke z silnikiem Deutz chlodzona potwierzem i jest wskaznik temperatury.
    • Przez Dx90luberda
      Witam mam problem z hydraulika w dx90 ramiona nie idą w górę oraz nie działa żadna z sekcji . Tur dziala bez problemów. Założona nowa pompa rok temu . Jaki moze być problem ? 
    • Przez Patrykxd
      Witam mam pytanie, spuściłem olej ze skrzyni dwoma korkami ok. 44 litrów i teraz nw czy jak zaleje tam gdzie jest miernik (bagnet) cały olej to czy się wyrówna stan w skrzyni i tylnym moście?
    • Przez AGEPOWER
      Witam,
      jestem nowy na forum. Zajmuję się od 11 lat silnikami DEUTZ. Chętnie pomogę wszystkim użytkownkom:-) Odpowiem na każde pytanie, doradzę, zdiagnozuję, naprawię.
      Zapraszam do zadawania pytań.

• Przez Acech
      Witam, 
      Mam problem z ciągnikiem Deutz Fahr Agrotron 110 z 2000r -przestał jeździć.
      Po odpaleniu nie wyskakują żadne błędy, natomiast kiedy próbuję nim ruszyć tzn włączam jazdę do przodu, wbijam bieg i naciśnięciu sprzęgła na wyświetlaczu zaczyna migać F2 naprzemiennie z N
      Ciągnik w ogóle nie jeździ  (ani do przodu ani do tyłu)
      Czy ktoś ma opis kodów -co oznacza F2?
      Może ktoś miał podobny problem
      Wszystkie bezpieczniki OK
      Proszę o pomoc 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj