RoRo

jaka farba do malowania maszyn

Polecane posty

edi25    0

wiecie gdzie mozna kupic jakies tanie stare przeterminowane farby do malowania starszych maszyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Aby taniej?


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

A moze ochlapac maszyny na handel?? bo jesli tak to nie ma takich farb...

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Wie ktos może jaki kolor idzie do kosiarki bądź przyczepy firmy claas? Chciałbym wiedziec jakie to kolor RAL ;) chodzi mi o kolor zielony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Powiedzcie co zrobic jak powierznie mam zanieczyszczana olejem silnikowym?? przy wierceniu otworow uzywalem wlasnie oleju i zostaly plamy a jak wiadomo farba na oleju trzymac sie nie bedzie.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Kretem spryskaj (ale granulki) zejdzie ci cała farba do żeliwa.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiada tu ktoś na pytania? Bo widzę żadnej pomocy nie otrzymałem :) To wie ktoś jaki kolor jest na claasie ten zielony? jaki to numer RAL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

@grzesiek zapytaj w ciagnikach albo kombajnach claas ale jest tak jak przedmowca napisal.

@max @locke dzieki i tak zrobie.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianraki3    12

kolego majes ja kupuję w tej firmie czasem lakiery na maszyny. Akryle ze śnieżką nie mają nic wspólnego, są o wile lepsze. Najgorsza jest śnieżka czerwona mało wydajna i strasznie szybko burzeje. Na tłuste plamy stosuje dimer lub tirosol w dużym stężeniu i myjka z gorącą wodom i pewne że zejdzie. Akryl ma też zaletę że chwila i jest suchy i smieci nie łapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianraki3    12

W mojej galerii jest c 360 malowana akrylem 3020 i glebogryzarka 2002 z tej firmy. A wie może ktoś ile potrzeba lakieru na ursusa c 385. Bo będę malował dla wuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Chcialem zapytac jak pomalowac gasnice proszkowa wyczyszczona do golego metalu. Jako podklad dac epoksydowy a ma wierzch lakier akrylowy czy poliuretanowy?? I jaki RAL musi miec gasnica??, wiem ze to jest czerwony ale dokladniej nie wiem.

 

Nie chcieli mi podbic 2 gasnic 6kg i jednej 1kg bo mialy na sobie troszke rdzy w jednym miejscu a tak to co roku podbijali, ale przez ostatni rok akurat male purchle sie pojawily. Nowa 6kg kosztuje 82 zl na allegro...

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

Orginalnie gaśnice malowane sa proszkowo. Zabierz 1 sztukę do meszalni lakierów, coś ci dobiorą. Ja widziałem wszelkie odciene czerwonego na gaśnicach, ale ja się nie znam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

Nada się, na dobry podkład. Jak dobrze pomalujesz, kilka lat wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skup14    0

puszka 0.9 dekorala kosztuje 17zl

a jaki podklad do tego polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skup14    0

moge dac pod tego dekorala podklad antykorozyjny Sniezka?

nie pogryzie sie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

Powinno być OK. Ja stosuję jakiś szybkoschnący z Motylkiem. Działa ok i nawet na lekką rdzę podchodzi. Urekor ze śnieżki też jest ok. Jak porządznie oczyścisz i odtłuścisz, to każda farba będzie się trzymać. Karcher, dimer i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SipmaZ224    81

Chcialem zapytac jak pomalowac gasnice proszkowa wyczyszczona do golego metalu. Jako podklad dac epoksydowy a ma wierzch lakier akrylowy czy poliuretanowy?? I jaki RAL musi miec gasnica??, wiem ze to jest czerwony ale dokladniej nie wiem.

 

Nie chcieli mi podbic 2 gasnic 6kg i jednej 1kg bo mialy na sobie troszke rdzy w jednym miejscu a tak to co roku podbijali, ale przez ostatni rok akurat male purchle sie pojawily. Nowa 6kg kosztuje 82 zl na allegro...

 

 

 

 

Jak ładny goły metal to epoksyd, potem akryl i będzie cud miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Baldek
      Witam Wszystkich , chciałbym kupić pług obrotowy ,znalazłem kilka ogłoszeń kuhn ,powie mi ktoś czym różni się  kuhn master 120 od kuhn MULTI master 120,121??? Czy polecacie kuhny czy inne marki???
    • Przez ptaszyna
      Witam chciałbym zapytać czy ktoś ma pług Agro Masz z ramieniem do wału, chodzi o pług obrotowy na resorze i to ramię; http://www.agro-masz.eu/index.php?menu=oferta&kategoria=orka&podkategoria=POR&tab=opis. Moja prośba polega na tym by zrobić kilka zdjęć jak to jest zamocowane i podanie kilka wymiarów. 
    • Przez Radzio86
      Witam. 
      Drodzy forumowicze, powiedzcie mi proszę czy Zetor 7211 bez przedniego napędu poradzi sobie z pługiem zagonowym Kverneland 3 skibowym  16 calowym ? Ziemia mieszana - od ciężkiej gliny po piaski.
      Jestem też ciekawy jak duży pług obrotowy może poradzić taki ciągnik ? 
       
    • Przez Radzio86
      Kupię pług z odkładnicami sprężynowymi, do Zetora 7221  70 KM.
      Tel   794 584 759  (najlepiej wieczorem)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj