Jaro102

New holland td5.85 akumulator

Polecane posty

Jaro102    20
Czy ktoś z użytkowników jest mi wstanie podpowiedzieć jaki oryginalnie jest montowany akumulator? I czy jest z lewym +.. Stary akumulator ma 88ah 740a i nie chce mi sie wierzyć że tej wielkości montowali fabrycznie. Pomijam fakt że z lewym plusem w większości sklepów w okolicy nie mają takich aku.

Agrest    14016

W jx 70 z 2012 jest taki. Czerwony plus. Aku duży powyżej 50cm na oko, a parametrów nie podam bo naklejki zginęły, ale na pewno większe.

20220112_180131.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Patryk1222    119

U mnie w T4 85 2016r też był z odwróconymi biegunami i kupiłem normalny i klemy dałem do tyłu. 

U mnie był 100ah 800A coś w podobie kupiłem. 

W instrukcji obsługi masz opisane jaki ma być akumulator. 

Jaro102    20

z odwróceniem nie wyjdzie bo wchodzi trochę pod chłodnice. A o instrukcji nie pomyślałem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PiotrAdamaszek
      witam mam problem z newhollandem td5050 a mianowicie zapowietrzone hamulce i nie można ich odpowietrzyć a pompki są całe mokre. czy to pompki do wymiany już są? jeśli tak to czy ktoś wymieniał już?
    • Przez MAVERICK232
      Witam. Mam problem z moim N H TD90 z kierowcą. Mimo wymienienia siłownika gazowego na nowy, kierownica idzie ruszyć do góry i do dołu. Czy ktoś miał może taki problem?
      Pozdrawiam 
      MAVERICK 
    • Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez Pawel123321
      Witam,mam problem w modelu td5.95 po dłuższym postoju ciągnik po odpaleniu zaczyna podnosić na maksymalne obroty, brak reakcji na gaz, gdy spróbowałem nim ruszyć ciągnik zaczął tracić moc, po zgaszeniu i odpaleniu na nowo wszystko się naprawiło.
      Co może być powodem podnoszenia obrotów w ciągniku?
    • Przez maarrreek
      Witam szanowne grono,
      ostatnimi czasy zaczął pojawiać się problem z odpalaniem traktora po użyciu wałka WOM (brak reakcji po przekręceniu kluczyka). Dodatkowo przy włączaniu wałka nie zapala się kontrolka WOM lub jej wskazania są błędne (wałek załącza się prawidłowo). Aby odpalić traktor muszę poruszać kilkukrotnie dźwignią sprzęgła WOM lub wajchą sterującą WOM.
      Proszę o porady
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj