Zaloguj się, aby obserwować  
Dastan

Heder szukam

Polecane posty

Dastan    195

Szukam heder do DEUTZ - FAHRA seria 35xx, 36xx, Topliner 4,8m najlepiej. Ewentualnie mam na wymiane 3,60m w bardzo dobrym stanie gdyby ktoś szukał mniejszy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez arknaw
      Witam,
      Zwracam się z pytaniem na temat sprężyny koła wariatora jazdy (koło od strony skrzyni biegów) w Deutz M2580/2680/26780
      Sprężyna u mnie pękła w trakcie ostatnich żniw. Na szybko zamontowaliśmy zamienniki z claasa, ale to jest rozwiązanie na krótką metę gdyż jest ona dużo mocniejsza niż oryginał.
      Czy ktoś przechodził przez temat? Wiem że awaria wariatora to dość częsty temat w tej serii, a nigdzie nie mogę znaleźć nowych części. Dorabiał może ktoś nową taką sprężyne w jakimś zakładzie albo dopasował jakąś gotową? Czy jestem skazany tylko na używkę.
      W załączniku wrzucam fotę z katalogu.

• Przez Pawel568
      Witam mam problem z turem sigma 4 gold kupiliśmy go jako używanego i teraz jest cały czas problem z siłownikami od ramki  (wyginają się jak chcą)i za bardzo nie wiemy czym to może być spowodowane... Jakieś propozycje ? Sugestie co może być nie tak

• Przez Tomek01_1999
      Witam wszystkich mam takie pytanie gdzie mógł bym kupić nową kabina?. od jakiego producenta? na kombajn fahr M88
    • Przez Prezesszef
      Witam mam problem z kombajnem Deutz Fahr 2780 nagle przestał  reagować na pedał sprzęgła. Nie idzie włączyć żadnego biegu. Jakieś pomysły co to może być? 
    • Przez DeutzDX110
      Witam wszystkich użytkowników!!! Chce zkupić kombajn Deutz Fahr 35.80 prosze o informacje na temat jaka jest wydajność, moc silnika wielkość zbiornika, jak jest z czyszczeniem i stratami a także jeśli ktoś wie jak jest z awaryjnością i dostepem części zamiennych. Ma on pracować na ok 120ha czy da sobie rade??? PROSZE O ODPOWIEDZI UŻYTKOWNIKÓW KTÓRZY MAJĄ TAKI SPRZĘT LUB GO ZNAJĄ. Z GÓRY DZIĘKI!!!
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj