Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
8540

JAKI AGREGAT DO ZETORA 8540 Ok 85 KM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
8540    0

Witam proszę o pomoc w sprawie wyboru agregatu uprawowego z przednim wałkiem na zębach typu kultywator

Zastanawiam się nad szerokością 3,20 na sztywnej ramie coś takiego http://www.rolnicze-maszyny.pl/agregat-uprawowy-z-przednim-walem.php lub http://www.agro-factory.pl/oferta_agregaty.htm

Jaki wybrać może macie inne oferty proszę o pomoc może ktoś ma podobny może jakieś opinie na ten temat

WojtekZF    0

Spokojnie mozesz szukac agregatu 3,5 - 4m w zaleznosci od gleb. A marka w zaleznosci jaki przedział cenowy Cię interesuje ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

Listonosz    0

Ta, odrazu 5m i w świeża orke.... te 3.5m to jest chyba max jak chcesz jeździć szybciej i lepiej uprawić. My mamy Agro-factory 3.2m do Zetora (82km) i powiem Ci że jest idealny jak na nasze warunki, a nie mamy gór tylko płaskie tereny. Ja bym Ci polecił Agro-factory 3.2m albo 3.6 zależy od warunków polowych.

agro973    40

Jeśli uprawiasz w świeżą zaoraną ziemię to idealny będzie 3,2m lub 3,5m zetor z takim agregatem sobie poradzi

danielhaker    803

Sąsiad Zetorem 8045 agregatuje agregatem 3,6m i sobie radzi. A pługi kupił 5*40 i o dziwo miał na głęboką orkę odkręcać jeden korpus a nie robił tego... Jak to zobaczyłem to zacząłem żałować że do mojej 11441 nie wziąłem 5*40

8540    0

Myślę że macie racje z tym że 3,60 powinien dać rade ale to jest rozkładany hydraulicznie a co za tym idzie od razu większy koszt zakupu a 3,20 na sztywnej ramie jest 40cm węższy a chyba sporo tańszy najwyżej będę szybciej robił a marka poważniej zastanawiam się nad tym Agro-Factory o UG nawet nie myślałem jeśli chodzi oto ile mam na niego przeznaczyć to ok 6 tyś

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować