Pomidor12

Dobór opon

Polecane posty

Pomidor12    0

Siemka, chciałbym zapytać was jakie opony należy założyć na przód do pronara 1523A gdy na tyle są opony 580/70r38. Oryginalnie miał założone 520/70r38 i przód 420/70r24

sebe1033    332

Poszukaj tabeli z zamiennikami opon , 

A jak z miałeś 520/70r38 a dałeś 580/70R38

A z przodu było prawie to samo tzn 420/70r24 to analogicznie 480/70r24  ewentualnie wyższy profil przy mniejszej szerokości 

To się liczy wysokość boku jak było tył 520/70  czyli 520 x 70 %   albo 520 x 0,70 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MafiaDG
      Witam , Panowie mam problem z pronarem 82sa mianowicie od niedawna jestem jego drugim właścicielem i gdy wczoraj pojechałem orać pługiem atlas 4x40 cm na lekkiej glebie pronar strasznie kopcił na czarno można powiedzieć że jak lokomotywa . Co mam zrobić? bo spalił mi 20 l na 1ha orki a słyszałem że ich normalne spalanie wynosi 8-12 l / ha . Dodam że zmniejszenie rozstawu pługa na 25 cm nic nie pomogło nadal kopcił . Końcówki wtryskiwaczy odpadają i szczeliny między zaworami bo gdy go kupiłem to zrobiłem to ciśnienie bodajrze ustawione było na 195 alo 200 MPa .
    • Przez Grzesiek2854
      Witam. Jestem w posiadaniu Pronara 1221a i chciałbym w nim zwiększyć udźwig ponieważ chciałbym z nim agregować nie dawno zakupiony zestaw: Lemken zirkon 10/300 oraz Saphir 8,
      Robił ktoś z was już takie coś, jeśli tak to jakie rozwiązania zastosowaliście?
      Pozdrawiam.
    • Przez Maciek23
      Nie mogę wcale tego ruszyć 
      Zrobi 0.5 obrotu i stoi, 50cm przedluzka nawet nie daje rady
      Jakieś porady?

• Przez arion650
      Witam. Zwram się otóż mam duży problem z pronarem 1025a wczesną wiosną wydmuchnął mi uszczelkę pod głowicą zmieniłem ją sam i właściwie od wtedy zaczęły sie problemy, odrazu po wymianie pojechał na pole i zaczął dymić na biało zdarzyło się to 2 razy po około 5 min takie zwiewny dym jak by para wodna czy coś takiego, zaraz potem zaczął lekko dymić odmą, działo się to z 10 mth tak potem przestał I zaczął dymić kominem jak był zimny zmiennie raz na niebiesko raz na biało, gdy się rozgrzał silnik pojawiał się czarno siwy dym nawet przy nie dużych obciążeniach i te dymienie było takie przerywane takie typowe delikatne pufanie dymem podczas pracy, więc przyjechał fachowiec ustawił zawory po czym nie było żadnej zmiany, więc wzięliśmy wtryskiwacze okazało się że wszystkie lały więc poszły nowe ustawione na 180 i nadal podymiał przy pracy ( skończyło się niebieskie dymienie i białe na zimnym ) myśleliśmy że za mało ciśnienia więc dostały 220 tak jak jest w instrukcji  wszystko ok ale na niskich obrotach caly czas silnik przebiera i są skoki obrotów nawet do 100 na silniku A przy obciążeniach parkocze jak by się zapowietrzał Ale siłę ma ,więc poszły inne wtryski bo liczyłem że tamte są złe, więc nowe końcówki ciśnienie 220 i nadal to samo na niskich obrotach szarpanie straszne na wysokich ładna równa praca i brak dymienia I ja zimnym I na ciepłym. Może ktoś miał podobny przypadek lub wie co może być grane i mi wyjaśni Byłbym bardzo wdzięczny lub może ktoś wie jakie powinny być końcówki wtryskiwaczy silnik d-245 pompa ruska zwykła Pronar 1025a rok produkcji 2008 .Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki 
    • Przez jaculek13
      Witam. Mam problem z amortyzacją tura, wyposażony jest w litrowy hydroakumulator, który zaczyna amortyzować dopiero z pełną łyżką. Nigdzie nie mogę zdobyć jaka powinna być wartość ciśnienia gazu. Może już ktoś przerabiał ten temat?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj