Pomidor12

Dobór opon

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pomidor12    0

Siemka, chciałbym zapytać was jakie opony należy założyć na przód do pronara 1523A gdy na tyle są opony 580/70r38. Oryginalnie miał założone 520/70r38 i przód 420/70r24

sebe1033    367

Poszukaj tabeli z zamiennikami opon , 

A jak z miałeś 520/70r38 a dałeś 580/70R38

A z przodu było prawie to samo tzn 420/70r24 to analogicznie 480/70r24  ewentualnie wyższy profil przy mniejszej szerokości 

To się liczy wysokość boku jak było tył 520/70  czyli 520 x 70 %   albo 520 x 0,70 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez arion650
      Czy ktoś z was demontował dach w pronarze? Może mógłby się podzielić informacją ile to roboty, co dzieje się z podsufitką I ponawigował mnie co po czym żeby nie uszkodzić, czeka mnie ta robota nie długo A kompletnie nie wiem jak się zabrać. Pozdrawiam 
    • Przez Tomasz197865
      Witam
      Posiadam Pronara 82TSA II od roku 2016 .  W przeciągu półtora roku zerwało mi trzykrotnie śruby na wale napędowym 
      po podniesieniu przodu do góry koła przednie kręcą się płynnie, nie ma żadych luzów oraz zgrzytów.
      Czy ktoś domyśla się jaka możę byc przyczyna zrywania śrub.

• Przez ankasmi
      Witam. Czy wie ktoś jak w Pronarze Zefir 85 działa hamulec ręczny? Pytam ponieważ się blokuje i nie odbija. Ten mechanizm na zdjeciu się blokuje.
      Pozdrawiam

• Przez kamyk92
      Witam. Mam wyciek z tylnego mostu, zaraz przy lewym kole. Orientuje się ktoś jak się do tego zabrać? Czy trzeba wyciągać całą półoś? Muszę w miarę szybko się z tym uporać.
      Dodatkowo wyciek z osi cięgieł, uszczelnilbym przy tej okazji.
      Mile widziane jakieś wskazówki w obu przypadkach. 
    • Przez MafiaDG
      Witam , Panowie mam problem z pronarem 82sa mianowicie od niedawna jestem jego drugim właścicielem i gdy wczoraj pojechałem orać pługiem atlas 4x40 cm na lekkiej glebie pronar strasznie kopcił na czarno można powiedzieć że jak lokomotywa . Co mam zrobić? bo spalił mi 20 l na 1ha orki a słyszałem że ich normalne spalanie wynosi 8-12 l / ha . Dodam że zmniejszenie rozstawu pługa na 25 cm nic nie pomogło nadal kopcił . Końcówki wtryskiwaczy odpadają i szczeliny między zaworami bo gdy go kupiłem to zrobiłem to ciśnienie bodajrze ustawione było na 195 alo 200 MPa .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj