Anka12

Egzamin zawodowy ROL.04 styczeń 2022

Polecane posty

Anka12    0

Hej,

Czy ktoś z Was podchodzi może w styczniu 2022r. do egzaminu zawodowego organizowanego przez CKE w kwalifikacji ROL.04? 
W szczególności szukam osoby, która ma wyznaczoną część teoretyczną na 11 stycznia, a praktyczną w którymś z dni 12-13 stycznia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka12    0
51 minut temu, Sylwiass napisał:

Hejka, ja akurat mam teorie 12 stycznia :) jakbys mogła to podziel się pytaniami hehe 

O, a o której godzinie masz? Ja tez właśnie 12 piszę ;) ale o 13 dopiero 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka12    0
1 godzinę temu, Sylwiass napisał:

O 16:30 mam teorie a o 8:00 mam praktykę 13 stycznia :)

Już do Ciebie piszę wiadomość 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilu96    2

Mam egzamin na 8 rano dnia 12.01.2022, czy ktoś z czytających ma wczesniej egzamin i da znać czego się spodziewać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

Podobno teoretyczne zaczynają się już o godz 10 jutro ale czy to prawda to nw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiass    1
17 minut temu, dralo5 napisał:

Podobno teoretyczne zaczynają się już o godz 10 jutro ale czy to prawda to nw

Podobno o 8:00 jutro już zaczną się🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka12    0
19 minut temu, dralo5 napisał:

Podobno teoretyczne zaczynają się już o godz 10 jutro ale czy to prawda to nw

Całkiem możliwe, bo według harmonogramu CKE jutro właśnie się powinny zacząć 😀 tylko ciężko znaleźć jakąś osobę do kontaktu, która właśnie jutro pisze :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregor1990    0
1 godzinę temu, Anka12 napisał:

Całkiem możliwe, bo według harmonogramu CKE jutro właśnie się powinny zacząć 😀 tylko ciężko znaleźć jakąś osobę do kontaktu, która właśnie jutro pisze :( 

Cześć, ja jutro pisze o 8 teorie, tyle ile zapamiętam to dam znac.

praktykę mam dopiero 19 więc będę wdzięczny jak Ci co mają wcześniej się podziela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

Ja jutro pisze teorie, a praktyczny mam 19 stycznia i chętnie wymienię się informacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

@Gregor1990 skoro masz na 8 to napisz odrazu po to moze jak ktoś ma jeszcze dziś to coś skorzysta. Ja mam jutro o 10, najgorzej nie podobaja mi się pytania ze zwierzęcej.

@kami o której masz?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilu96    2
9 godzin temu, Gregor1990 napisał:

Cześć, ja jutro pisze o 8 teorie, tyle ile zapamiętam to dam znac.

praktykę mam dopiero 19 więc będę wdzięczny jak Ci co mają wcześniej się podziela;)

Gregor1990 byłbym bardzo wdzięczny byś napisał co się uda zapamiętać ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania1997    0
1 godzinę temu, kamilu96 napisał:

Gregor1990 byłbym bardzo wdzięczny byś napisał co się uda zapamiętać ;) 

równiez będę wdzięczna za informacje

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregor1990    0
1 godzinę temu, kamilu96 napisał:

Gregor1990 byłbym bardzo wdzięczny byś napisał co się uda zapamiętać ;) 

ja ostatnio robiłem testy z poprzednich lat i powiem szczerze że ten był jeden z prostszych.  Jedyna nowość to był jakiś filmik z pługiem do orki bezzagonowej ale nikomu na sali się nie odpalal ( trzeba było podać do czego służy ta czynnosc: do regulacji szerokości pierwszej bądź ostatniej skiby lub glebokosci pierwszej bądź ostatniej- ja zaznaczylem glebokosci ostatniej chyba ale nie wiem czy dobrze)😜 i zdjęcie wału (ja zaznaczylem campbella ale to  chyba crosskill był). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania1997    0
4 minuty temu, Gregor1990 napisał:

ja ostatnio robiłem testy z poprzednich lat i powiem szczerze że ten był jeden z prostszych.  Jedyna nowość to był jakiś filmik z pługiem do orki bezzagonowej ale nikomu na sali się nie odpalal ( trzeba było podać do czego służy ta czynnosc: do regulacji szerokości pierwszej bądź ostatniej skiby lub glebokosci pierwszej bądź ostatniej- ja zaznaczylem glebokosci ostatniej chyba ale nie wiem czy dobrze)😜 i zdjęcie wału (ja zaznaczylem campbella ale to  chyba crosskill był). 

a czy pamietasz może więcej pytań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiass    1
6 minut temu, Gregor1990 napisał:

ja ostatnio robiłem testy z poprzednich lat i powiem szczerze że ten był jeden z prostszych.  Jedyna nowość to był jakiś filmik z pługiem do orki bezzagonowej ale nikomu na sali się nie odpalal ( trzeba było podać do czego służy ta czynnosc: do regulacji szerokości pierwszej bądź ostatniej skiby lub glebokosci pierwszej bądź ostatniej- ja zaznaczylem glebokosci ostatniej chyba ale nie wiem czy dobrze)😜 i zdjęcie wału (ja zaznaczylem campbella ale to  chyba crosskill był). 

A tak to reszta pytan powtarzała się z poprzednich lat? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Sylwiass napisał:

A tak to reszta pytan powtarzała się z poprzednich lat? 

ja też będę bardzo wdzięczna za informację odnosnie pytań? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka12    0
50 minut temu, Gregor1990 napisał:

ja ostatnio robiłem testy z poprzednich lat i powiem szczerze że ten był jeden z prostszych.  Jedyna nowość to był jakiś filmik z pługiem do orki bezzagonowej ale nikomu na sali się nie odpalal ( trzeba było podać do czego służy ta czynnosc: do regulacji szerokości pierwszej bądź ostatniej skiby lub glebokosci pierwszej bądź ostatniej- ja zaznaczylem glebokosci ostatniej chyba ale nie wiem czy dobrze)😜 i zdjęcie wału (ja zaznaczylem campbella ale to  chyba crosskill był). 

A pamiętasz, jakie były inne pytanka? Były może jakieś zdjęcia szkodników/gatunków zwierząt/chorób roślin/maszyn/schematy jakichś innych urządzeń albo opisy chorób zwierzęcych do rozpoznania? Albo cokolwiek innego, co udało się zapamiętać? 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia93    1

Czy dobrze rozumiem? Miał już ktoś egzamin? Podzielcie się tym, co pamiętacie :( strasznie się boję, że uwalę a jutro wchodzę w pierwszej grupie o 8 rano. Dam Wam znać co zapamiętam też :) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj