Brytan

Autosan D-732 ?

Polecane posty

Brytan    2

Witam panowie. Jestem na etapie kupna przyczepy wywrotki . Sprawa wygląda tak że najwygodniejsza była by dla mnie z 3 stronnym wywrotem,ale D47 wychodzi z gry bo większość albo spawana albo pogięta.... Jednoosiowe lub tandemy odpadają ze względu na przerażające ceny.... No i trafiła mi się do kupna od znajomego handlarza Autosan D732 . Podłoga i burty w bdb stanie. Ramo oryginał, światła, hamulce, siłowniki suche i wszelakie media na drugą przyczepę. Jedynie co to jedna opona do wymiany. A jest na oponach 10 balonowych. Cena z papierami 8000 zł a bez sprzeda mi za 6500 zł. Warta jest tej ceny? 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i oczywiście opinie użytkowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brytan    2
32 minuty temu, Bialy8011 napisał:

Bierz z papierem za 8000, przecież te przyczepy też dużo droższe są. 

Tak wiem że z papierem ,ale po prostu zastanawiam się czy cena odpowiednia bo szczerze mówiąc przyczepa mieści 4 t pszenicy ,ale wszystko z nią okej. Zapinać i w pole. Jedynie ta opona ale mam takie w domu dwie do zamiany. Poza tym odmalowana, rama prosta,buty i podłoga elegancka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy8011    45
Przed chwilą, Brytan napisał:

Tak wiem że z papierem ,ale po prostu zastanawiam się czy cena odpowiednia bo szczerze mówiąc przyczepa mieści 4 t pszenicy ,ale wszystko z nią okej. Zapinać i w pole. Jedynie ta opona ale mam takie w domu dwie do zamiany. Poza tym odmalowana, rama prosta,buty i podłoga elegancka :)

3.5 tonówke Ci sprzedam za 8500, z nadstawami, 2 koła zapasowe, papier jest, media na drugą przyczepę wszystkie, podłoga w zeszłym roku zmieniona na nową z blachy 3, siłowniki wywrotu roczne, zawór hamulcowy również. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

jeśli to faktycznie 732 a nie jakiś awarol 734 czy inne rzemiosło to oczywiście że warto, te przyczepy są pancerne, jedyny problem to wiąskie ośki, choć na niskim kole nie jest to aż tak uciążliwe

 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    579

Jakoś zbyt tanio , sprawdź czy papier jest ok - czy posiadacz jest właścicielem z dowodu rejestracyjnego.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemik    431

Tu chyba papier nie koniecznie jest od tej przyczepy, skoro istnieje możliwość kupienia tej samej z papierami lub bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy8011    45
40 minut temu, kamil255 napisał:

 

D 732 są drogie, też właśnie ta cena mi tutaj nie pasuje, a może rama jest szpachlowana jak to u znajomego po kupnie przyczepy się okazało, też cena okazyjna była 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil255    305

Gdyby taki handlarzyna później chciał sprzedać same papiery to spisuje normalną umowę kupna-sprzedaży jakby sprzedawał przyczepę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alchemik    431

Pewnie ma papiery i numer na ramę nabije dopiero przy kupnie z papierami.... Albo usunie numer i tabliczkę z przyczepy jeśli są od niej, a nowy właściciel nabije na swojej co trzeba.... Ślizgi temat...

Umowa będzie dla tego, co bierze papiery.

Jak to "przywracanie do żywych" jakiejś przyczepy z dziwną historią, ale w legalnym posiadaniu to pół biedy, gorzej jak pierwotny właściciel pozbył się przyczepy wbrew jego woli....

Edytowano przez Alchemik
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    628

@Alchemik wiem coś o tym z własnego doświadczenia, jak parę lat temu byłem obejżeć Ursusa C-328. Ogólnie złom ale handlarz miał nową tablicę rejestracyjną, nowy dowód rejestracyjny z świeżym przeglądem i aktualnym OC. Na traktorze oczywiście brak nabitych numerów i tabliczki znamionowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy8011    45

Z tymi numerami to jest zawsze jakiś wałek, ja ogólnie nie spotkałem starego sprzętu który ma oryginalne numery.... 

Chociaż... 

Dziadka c 360 bo jest od nowości, jedynie silnik jest od innej bo był na wymianę robiony. Czyli można by rzec że też już składał 

Edytowano przez Bialy8011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil255    305

Sam szukam jakiejś przyczepy. Macie jakieś porady żeby się nie wpakować w jakieś gówno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy8011    45
1 minutę temu, kamil255 napisał:

Sam szukam jakiejś przyczepy. Macie jakieś porady żeby się nie wpakować w jakieś gówno?

Moją Ci sprzedam 😁 ale też nie wiem czy się numery zgadzają bo my szukali z diagnostą i my nie znaleźli. Tabliczka nabita nowa bo też nie było 😁 ale lepiej żeby nie było jakby miała być i się z dowodem nie zgadzać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bergman31    628
34 minuty temu, kamil255 napisał:

Sam szukam jakiejś przyczepy. Macie jakieś porady żeby się nie wpakować w jakieś gówno?

Znam dwie możliwości:

1) kupno nowej markowej,

2) kupno używanej z przetargów AMW.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy8011    45
4 minuty temu, bergman31 napisał:

Znam dwie możliwości:

1) kupno nowej markowej,

2) kupno używanej z przetargów AMW.

 

Dobrze pisze, polać mu 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400
10 godzin temu, Bialy8011 napisał:

Z tymi numerami to jest zawsze jakiś wałek, ja ogólnie nie spotkałem starego sprzętu który ma oryginalne numery.... 

Chociaż... 

Dziadka c 360 bo jest od nowości, jedynie silnik jest od innej bo był na wymianę robiony. Czyli można by rzec że też już składał 

To słabo szukałeś albo mało widziałeś. Moje d46 po 35 lat i każda ma org nr na ramię. Tabliczki w niektórych już zgniły ale nr jest. Tak samo c360 ma nr na moscie oraz tabliczkę.

  • Like 1

czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9810
10 godzin temu, Janek1111 napisał:

witam która substancja chemiczna jest najlepsza na żyto hybrydowe? chodzi mi o fungicydy na T1

D732 

 

Co do przyczepy 8 tys za taką jeśli jest w stanie jak piszesz to korzystna cena. Kwestie dokumentów którą tak poruszacie pozostawię bez komentarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

Jeśli nie ma nr na ramię lub jest inny model w dowodzie to nie wchodz w to. Jeśli papier zgodny z przyczepą to cena jest atrakcyjna.


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
    • Przez gofermk4
      Cześć wszystkim, jak w temacie stoję przed wyborem przyczepy skorupowej na tandemie. Zastanawiam się nad markami Umega spc16, Auto-tech aps16 i Metal tech ts16. Przyczepa będzie służyć do przewozu zbóż oraz do wywozu obornika( dość sporo towaru). Może ktoś z was użytkuje którąś z tych przyczep i doradzi w co doposażyć przyczepę?? Jakie opony wybrać 600czy 560 wystarczą, czy skrętna oś czy bez tego idzie przeżyć....
    • Przez Wopl
      Czy ktoś zakładał koła od koparki do przyczepy rolniczej. Opona jaką chcę założyć ma wymiary 10.00r20 a oryginalna 8.25r20. Najbardziej interesuje mnie jak opona się zachowuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj