bizonsuperzo56

fortschritt e514 załączanie chedera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witam nurtuje mnie jedna rzecz w moim e 514 i pytanie do użytkowników owego modelu czy u was też tak jest jak u mnie otóż po załączeniu dźwignia napędu chedera mogę go tylko rozłączyć pedałem sprzęgła i czy to normalne czy powinno również się rozłączać dźwignia jeśli tak to co u mnie jest uszkodzone bądź co trzeba wyregulować ???? z góry dziękuję za podpowiedzi i wszystkich pozdrawiam

Konstrukcyjnie tak już jest zrobione w e 514 że nie da się wajchą wyłączyć chederu . Musiał byś to jakoś sobie przerobić.  Mi to nie przeszkadza, jakoś się przyzwyczaiłem.

Wiadomość z agroFakt.pl

GrzegorzGrzegorz napisał:

Konstrukcyjnie tak już jest zrobione w e 514 że nie da się wajchą wyłączyć chederu . Musiał byś to jakoś sobie przerobić.  Mi to nie przeszkadza, jakoś się przyzwyczaiłem.

czyli ten model tak ma a może wiesz jaka prawidłowo powinna być szczelina między ślimakiem a dnem hedera ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj