Agrojohn

Ankieta monitorująca młody rolnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agrojohn    0

Witam . Otrzymałem dofinansowanie młody rolnik 28.10.2016r (pierwsza transzę) kiedy muszę złożyć ankietę monitorująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Już za póżno, składa się na koniec 5 roku, teraz to już tylko kara cię czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2358

nie przyszło ci z arimr-u zawiadomienia że musisz złożyć ankiete?


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Precyzyjnie to jest czas 90 dni do upływu 5 lat o 1 raty, agencja może ale nie musi przypominać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrojohn    0

No właśnie nic nie przyszło zawiadomienie

Czyli jak teraz złożę to też już nic nie da? 

Małe sprostowanie- w październiku dostałem decyzję o przyznaniu pomocy mlody rolnik. Czyli kasę później muszę dokładnie sprawdzić w banku , także może da się jeszcze ogarnąć to w czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollorak93    117

Miał ktoś sytuacje ze nie złożył tego oświadczenia i jakie sankcje z tego powodu? Okazuje się ze ja miałem pierwszą rate wypłaconą końcem pazdziernika 2016 i też nie złożyłem więc lipka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubawww    314
1 godzinę temu, Karollorak93 napisał:

Miał ktoś sytuacje ze nie złożył tego oświadczenia i jakie sankcje z tego powodu? Okazuje się ze ja miałem pierwszą rate wypłaconą końcem pazdziernika 2016 i też nie złożyłem więc lipka... 

Kolega zapomnial też nie dostał przypomnienia i kara :(

Ale z tego co pamiętam tomowil, że  jakaś wysoka nie była. Jedź do arimru może się jakoś z nimi dogadasz skoro do tej pory jeszcze Ci nie przyszło 

Edytowano przez Kubawww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGL    40

Kara 3% płatności, w moim przypadku 3tyś, wysłałem ankiete  pare dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    222

Kara bedzie, a dostarczyc i tak trzeba bo jak nie to cala do zwrocenia pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394
41 minut temu, IGL napisał:

Kara 3% płatności, w moim przypadku 3tyś, wysłałem ankiete  pare dni po terminie.

Ja w terminie ale i tak mi postępowanie zrobili, pismo w terminie ale przez covida swoje odstać musiało... chorzy ludzie 

2 minuty temu, Kowal148 napisał:

Tez sie spóźniłem, trwa jakieś  postępowanie, zostanie naliczona kara 3% dotacji

Napisz pismo że bałeś się covida itp, poproś o umorzenie postępowania 


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGL    40

U mnie co lepsze termin miałem do końca lutego 2020 a pismo o nałożeniu kary przyszło w lipcu 2021, takie mają ruchy w agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollorak93    117

No u mnie puki co żadnego odzewu, chociaż płatność była 31.10.16. Dzisiaj jadę z ankietą zobaczymy czy uda się coś ugrać chociaż wątpię. Składa się coś jeszcze jakieś załączniki czy tylko samą ankietę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hehe, nie wiem jak Wy to robicie. Macie gospodarstwa i prostych terminów nie możecie przypilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollorak93    117

Na stonie arimr jest wzór. W instrukcji jest wykaz wszystkich dokumentów które ewentualnie trzeba złożyć. Do tego kalkulator SO na płytce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    222
11 godzin temu, gustaww napisał:

Hehe, nie wiem jak Wy to robicie. Macie gospodarstwa i prostych terminów nie możecie przypilnować.

Jak masz tylko kilka ha i tylko MR na głowie to się ciesz. Wielu z nas po prostu w stertach bzdurnych papierków zapomina po czasie o jakichś durnych dokumentach, o których dostarczeniu celowo nie przypominają. No bo przecież o sprawozdaniu po trzech latach przypominają każdemu. Wielu z nas ma duże gospodarstwa, które faktycznie sami prowadzą, pilnują wielu innych dokumentów i spraw. Pracują jeszcze gdzieś lub prowadzą jeszcze inne biznesy i mają naprawde o wiele więcej do pamiętania niż tylko MR.

Edytowano przez Rowan
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollorak93    117

Arimr-Prow 2014-20 - Młody rolnik - dokumenty aplikacyjne -  informacja o realizacji po 5 latach.   Znaleźć na prawdę nie trudno, gorzej dotrzymać terminu :) Wczoraj swoją zlożyłem poradzili powoływać się na Covida chociaż wspomnieli ze nie pamiętają żeby kierownictwo komuś umorzyło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne, że nikt z Arimru nie kontaktował się w sprawie zakończenia młodego rolnika? Moja siostra zakończyła go w lutym '20, złożyła ankietę także z opóźnieniem, jakoś w kwietniu 2020. Od tamtego czasu nic, ani żadnej kary, ani nawet zaświadczenia o przyjęciu tej ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    222

Poczekaj;-) Kara zawsze przychodzi, u mnie po półtorej roku od zakończenia…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karollorak93    117

Ja ostatnio dostałem pismo zeby się wzrócić do agencji o przywrócenie terminu i obejdzie się beż zadnych sankcji tak więc kara nie zawsze jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez panmino
      Czołem koledzy, w którym banku najłatwiej wziąć kredyt na utrzymanie płynności finansowej linia UP? Gdzie najkorzystniej liczą zdolność kredytową? W Paribas odpadłem, tylko straciłem czas na kopiowanie dokumentów...
    • Przez Kasienka555
      Witam wszystkich
      Potrzebuję pomocy/porady.
      A więc odziedziczyłam działkę o powierzchni 6 arów (600m2) ta działka stoi i nie ma z niej żadnego pożytku, na działce podłączona jest woda i nawet dostęp do prądu oraz studnia, nie mam zielonego pojęcia co mogłabym na niej zrobić żeby cokolwiek z niej mieć, nie interesuje mnie nic z stylu ogródka ponieważ posiadam ogród, byłabym zainteresowana np fotowoltaika ale nie wiem czy moja działka jest kompetentna do tego, być może są rośliny na których można się wzbogacić nie wiem. Proszę o porady będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam! :)
    • Przez franek230
      Dobry wieczór
      Mam 16.5 hektara użytków rolnych i 43 sztuki DJP bydła. Czy ktoś z Was wie jak obliczyć, ile litrów ropy przysługuje mi na cały rok?
      Serdecznie pozdrawiam :)
    • Przez Mario8610
      Witam, zastanawiam się nad zakupem używanego ciągnika i szukam kredytu z ratami rocznymi, brał ktoś taki kredyt jak to wygląda od strony formalnej. Daje jakiś bank taki kredyt?
    • Przez tomi003
      Dzień dobry, reprezentuję polską firmę Respect Energy S.A. - 100% Zielona Energia.
      Zajmujemy się zabezpieczaniem gospodarstw rolnych przed podwyżkami cen energii, taryf C (C11, C12A,C12B itd), w tym momencie możemy już podpisywać i zamrażać cenę prądu od roku 2025,2026,2027,2028 ... aż do roku 2036. 
      Na ten moment mogę Państwu zaproponować cenę stałą 690zł/MWh (0.69zł/kWh) nawet do 2030 roku, opłata handlowa 0zł. 
      Więcej informacji na stronie internetowej : www.respect.energy
      Zapraszam do współpracy.
      Tomasz Kędzior
      Account Manager
      tel. 519 704 485
       
      Poniżej kilka słów o naszej firmie:
      Respect Energy:
      · Jesteśmy polskim wytwórcą i sprzedawcą energii pochodzącej w 100% z OZE.
      ·  Handlujemy energią globalnie w ponad 20 Państwach w tym NASDAQ Commodites, a od kilku lat na rynku detalicznym w Polsce.
      · W zestawieniu największych firm w kraju wg rankingu Rzeczypospolita 500 jesteśmy na 47 miejscu (wyprzedzamy takie firmy jak m.in. CCC, Allegro, ING Bank Śląski, MBank). 
      ·  Zrzeszamy blisko 700 profesjonalnych wytwórców OZE oraz posiadamy własne źródła np. trzecia największa instalacja fotowoltaiczna w Europie -Zwartowo (300 hektarów paneli w jednym kawałku).
      · Respect Energy i Electricite De France (największy na świecie operator elektrowni jądrowych) podpisały 13.01.2023 umowę o współpracy dotyczącej rozwoju projektów energetyki jądrowej w Polsce w oparciu o technologię SMR NUWARD.
      · W każdym produkcie zapewniamy Gwarancje Pochodzenia redukujące ślad węglowy Klienta.
      · Zdecydowały się na nas takie firmy jak m.in.: T-Mobile, BNP Paribas, Solaris, Raiffeisen, Skanska, Omaplast, Bioenetech, Velux, Energylandia, Rossmann, Tchibo, Miasto Rzeszów oraz wiele innych miast, MWPiK Rzeszów, spółki miejskie typu (MPK, MZBM, MPGK) Hotel Arłamów, Hotele Prezydenckie, PSB Mrówka, Powiaty (powiat przeworski) oraz całe Gminy (Radzyń Podlaski) , SPODEK w Katowicach i tysiące innych biznesów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj