danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

jahooo    9307
5 minut temu, jacus napisał:

te 30 milionow to pewnie laczne straty terroru komunistycznego i II wojny swiatowej-  trudno stwierdzic  co tak naprawde facet mowil gdy nie zna sie jezyka.

w II wojnie straty sięgały ponad 20 milionów (dane tuż po wojnie), oficjalnie mówi się o prawie 27 milionach (dane Federacj Rosyjskiej), w tym 9 milionów poległych żołnierzy

w czasie Chołodomoru  w latach 30-tych szacuje się, że zginęło kilka milionów ludzi. przybliżone szacunki mówią o 6-7 milionach, około 10 milionów zginęło w łagrach do roku 1956

Edytowano przez jahooo

mirro    6480
3 minuty temu, jarecki napisał:

DOBRA panowie ten głupi PIS co miał pomysł głupi na danie ukrainie niemieckich zestawów Patriot jednak wejdzie w życie i te zestawy jednak na ukraine trafią 😅

I co? Może niemieccy żołnierze je będą obsługiwać?🤣

jarecki    3274

to oznacza ze w polityce nie ma nic pewnego a to po rozmowie kanclerz Niemieckiego z prezydentem USA doszli do wniosku ż ukrainie dostarczą owe zestawy 

mirro    6480
1 godzinę temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Władzo wykonawcza agrofoto !!! panowie @Bartek933 @danielhaker , może już czas najwyższy zamknąć tutaj 🤔 

A cóż za desperacja w tym zamykaniu tematu? 🤣

pierwsze przykazanie - nie będziesz wzywał imienia admina nadaremno.

5 minut temu, jarecki napisał:

po rozmowie kanclerz Niemieckiego z prezydentem USA doszli do wniosku ż ukrainie dostarczą owe zestawy 

Ale PiSu to się chyba nie radzili w tej kwestii?🤣

Kwestia jest inna. Dostaną Patrioty ale nie dostaną HIMARSów co mogłyby polecieć z wizytą do ruskich miast i rozpiździć  dobre samopoczucie Rosjan.🤣

Edytowano przez mirro

dysydent    3270

dobra dobra z tymi patriotami. Niemcy ze swoimi ruchami i himars-ów i patriotów nadostarczają i Polsce i Ukrainie
uwierzę jak zob.. przeczytam w czym wiarygodnym gdzie te patrioty trafiły o ile w ogóle ruszą się z Niemiec do końca tego roku
znaczy polskiego roku bo ten temat chyba według ruskiego kalendarza a u kacapów nadal jest dwudziesty drugi

• Like 1

Ulman    5600
5 godzin temu, witejus napisał:

wstyd się przyznać?

Nie , po prostu jest wiele osób z którymi sie zgadzam w mniejszej lub wiekszej części.

5 godzin temu, Mariusz2903 napisał:

Coś mi się wydaje że wraz z Nowym Rokiem dostałeś po kieszeni od PISu bo twój radykalizm aż razi .

PIS to komuniści. Dziś jakiś sk***ysyn zaczął dywagacje na temat tego że mieszkania i stawki najmu sa za wysokie i państwo ma projekt jak temu zapobiegać. A won szmaciarzu od cudzej własności. Moje i mogę wyceniać jak mi sie podoba i żaden komunista PISowki mi nie będzie mi nakazywał ile mogę brać. Jak tak bardzo chcą gamoniom zrobic dobrze to niech sami nabudują i wynajmują po kosztach. Oj zajeżyli mnie j**ańcy. 

5 godzin temu, galan99 napisał:

Ludziom nie braknie kasy , jak na Zamość , ludzie mają w h*j kasy . Zakupy ponad plan , tankują samochody do pełna , biedy nie widać , a że narzekają to normalna sprawa .

Jak w Zamościu widzisz w ciul kasy to jesteś dziad jakich mało.

4 godziny temu, Mariusz2903 napisał:

Dwie osoby w pracy za najniższa krajową daje 5400 zł na rękę jeszcze 1000 zł na dwójkę to już 6400 zł kiedy tak było ?

6400 na 4 osoby przy obecnych cenach to faktycznie wypas jak cholera. Czynszu i opłat z 1000, samochód zatankują  2x to 700. Zostanie 4700 na 4 osoby czyli prawie 1200 pln/ głowę na 30 dni co daje 40 pln/dziennie. Prawdziwy dobrobyt. 

3 godziny temu, Roman176 napisał:

on ma swoją stacje  jest dilerem  mana to po to żeby brać bezpośrednio z fabryki bez dilera 

Nie może cie ten wujo zatrudnić? Jeździsz po 100 tys rocznie to byłbyś w swoim żywiole. Zobaczyłbyś jak sie zyje w normalniejszych krajach, nie musiałbyś ryć pod ziemią - same plusy.  Wiesz już za co BP płaci Orlenowi 6 mld rocznie?  Może za paliwo które od nich kupują?  

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

dysydent napisał:

dobra dobra z tymi patriotami. Niemcy ze swoimi ruchami i himars-ów i patriotów nadostarczają i Polsce i Ukrainie
uwierzę jak zob.. przeczytam w czym wiarygodnym gdzie te patrioty trafiły o ile w ogóle ruszą się z Niemiec do końca tego roku
znaczy polskiego roku bo ten temat chyba według ruskiego kalendarza a u kacapów nadal jest dwudziesty drugi

Cześć. Jesteś pierwszą osobą chyba w 2018 która mnie wprowadziła w af. miałem inny Nick ale 9 grochu pisaliśmy i polityce. polityka teraz będą wybory i wracam do af bo lubię swoje zdanie mieć i lubię jak ktoś lubi się wypowiedzieć.

edit. lubię porozmawiać o polityce i o osobach które są z lewicy i prawicy i komuniści i naziści bo są. A ja taki gupi Chu... I mam pytanko. czy rolnicy z Ukrainy mają umierać żeby Polak więcej zarobił? nas mordowali szwaby, komunizm. ludzie to jest życie. nasze. waszych dzieci.

• Thanks 1

dysydent    3270

oczywiście nie wiem o kogo z tego poprzedniego wcielenia chodzi ale nie szkodzi
technologia daje możliwości to dlaczego nie wykorzystywać?
ja sam preferuję słowo pisane a jeszcze na af z możliwością edycji to dla samego siebie czasem .... rzeczy nazwane postrzega się inaczej nawet jeśli się je samemu nazwało

Gość   
Gość
1 minutę temu, dysydent napisał:

ja sam preferuję słowo pisane a jeszcze na af z możliwością edycji to dla samego siebie czasem .... rzeczy nazwane postrzega się inaczej nawet jeśli się je samemu nazwało

wiesz co? czasami to się zastanawiam czy mistrz Yoda nie był Twoim mentorem... 😄;)

jacus    3071

raczej platon z arystotelesem😂

buk, humor ,seks ,rokendrol.

dysydent    3270

Boże broń Platon
to geocentryk był a nie dociekałem czy i nie płaskoziemca :o

xD

a o Arystotelesie to se muszę poczytać bo nie bardzo kojarzę co On z kolei nawymyślał
tych greckich filozofów za bardzo nie odróżniam co tam który i dopiero nazwa własna jak twierdzenie talesa czy kwadratnotrójkątny Pitagoras a i pamiętam że Archimedes lubił się kąpać :P

Edytowano przez dysydent

Roman176    4662
6 godzin temu, galan99 napisał:

Ludziom nie braknie kasy , jak na Zamość , ludzie mają w h*j kasy . Zakupy ponad plan , tankują samochody do pełna , biedy nie widać , a że narzekają to normalna sprawa .

można zobaczyć dzisiaj długi weekend ludzi w brud wszędzie korki pełne sklepy itp  

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Gość   
Gość
2 minuty temu, Roman176 napisał:

można zobaczyć dzisiaj długi weekend ludzi w brud 

jak brud, to niech się myją.... 😄

Roman176    4662
45 minut temu, Ulman napisał:

Nie może cie ten wujo zatrudnić? Jeździsz po 100 tys rocznie to byłbyś w swoim żywiole. Zobaczyłbyś jak sie zyje w normalniejszych krajach, nie musiałbyś ryć pod ziemią - same plusy

to zatrudni sie w czym problem ?

46 minut temu, Ulman napisał:

Wiesz już za co BP płaci Orlenowi 6 mld rocznie?  Może za paliwo które od nich kupują?  

dalej nie poszukałeś ? tylko wiesz co pisze onet i wp ?

1 minutę temu, Pafnucy12 napisał:

jak brud, to niech się myją.... 😄

zapytaj ich czy się myją 

Zetorki12 czemu masz znowu nowe konto, znowu coś nie poszło tak ?

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Ulman    5600

Nie , nie poszukałem ale ty też nie znajdziesz. Coś ci się w pijackim widzie przyśniło i teraz będziesz odbijał piłeczkę. Nie masz nic na potwierdzenie wczorajszych danych?  Byłbym zaskoczony gdyby było inaczej🤣

Gość   
Gość
3 minuty temu, Roman176 napisał:

Zetorki12 czemu masz znowu nowe konto, znowu coś nie poszło tak ?

miałem dziecko na kolanach i położyło rękę na alt F4 .... i pooooszłooo...

znasz takie bajki? 😄

Roman176    4662

https://fb.watch/hS_kCLhd-z/

2 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

miałem dziecko na kolanach i położyło rękę na alt F4 .... i pooooszłooo...

znasz takie bajki? 😄

a zalałeś na stare lata starą ? z tej zazdrości o 500 ? i co fajnie ?

• Haha 1

Ulman    5600

To humor i dowcip ze zlotu PISowskiej sekty? 

Roman176    4662
4 minuty temu, Ulman napisał:

Nie , nie poszukałem ale ty też nie znajdziesz. Coś ci się w pijackim widzie przyśniło i teraz będziesz odbijał piłeczkę

te twoje studia coś na trzeźwo nie były ... pewnie chodziłeś do szkoły specjalnych talentów dam ci podpowiedz co było 12 lat temu zajęło mi 2 sek 

https://www.parkiet.com/surowce-i-paliwa/art22283641-pkn-orlen-wielki-kontrakt-z-bp

Gość   
Gość
4 minuty temu, Roman176 napisał:

a zalałeś na stare lata starą ?

a nie znam twojej i nie zalewałem raczej.

Roman176    4662

no na pewno moja z bele czym się nie kładzie 

• Haha 1

Gość   
Gość

to żeś się wkopał teraz... 😄

dysydent    3270
Przed chwilą, Pafnucy12 napisał:

to żeś się wkopał teraz... 😄

jak to górnik

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku

• Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj