danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

galan99    7487

Jakie to mocne ale prawdziwe pojebana Unia się sprzeda jak tania dziwka i oni chcą bronić Europy taka sama sytuacja  była za czasów Sulejmana Europa padała na kolana tylko nie Polska .

To emerytura byłej gwiazdy TVP. Wymusza oszczędności .

Jak podaje "Super Express", Edyta Wojtczak, była gwiazda telewizji musi teraz naprawdę zaciskać pasa. Obecna emerytura wyraźnie kontrastuje z osiągnięciami. Zwłaszcza w czasie galopującej inflacji, jej emerytura okazuje się bardzo daleka od wystawnego życia z jakiego stereotypowo słyną gwiazdy szklanego ekranu.

https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/emerytury/to-emerytura-bylej-gwiazdy-tvp-edyta-wojtczak-nie-zyje-wystawnie/10bkevp

14 emerytura będzie  na stałe .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331
1 godzinę temu, dysydent napisał:

"Kaczyński: Jesteśmy gotowi przyznać, że nie wszystko się udało"

W tym wydaniu udało się albo nie udało się nie koniecznie musi wzbudzać oczekiwaną reakcję. A nie udało się raczej powoduje oddech ulgi i otarcie potu z czoła, niż uczucie zawodu.😂

1 godzinę temu, galan99 napisał:

Kaczyński wbił szpilkę Tuskowi przypominając sytuację z 2017 r., gdy pomagał ówczesnemu przewodniczącemu Komisji Europejskiej Jean-Claudowi Junckerowi ubrać marynarkę .

Kaczyński zapomina że Panu Bogu starość się nie udała i oby musieli mu tylko pomagać w ubieraniu marynarki.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1284
4 godziny temu, hubertuss napisał:

Niemcom jakoś się udaje. W czerwcu mają inflacje mniejszą niż mieli w maju. Ale oni nie dolewają benzyny do inflacyjnego ognia w postaci kolejnych drukowanych i rozdawanych pieniędzy. W Holandii tez inflacja spadła. Przyrosty we Francji i Finlandii poniżej 1 %. 

Zgoda ale trzeba dodać że tam jest PKB mniejsze to i inflacja hamuje .

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7487
2 godziny temu, mirro napisał:

W tym wydaniu udało się albo nie udało się nie koniecznie musi wzbudzać oczekiwaną reakcję. A nie udało się raczej powoduje oddech ulgi i otarcie potu z czoła, niż uczucie zawodu.😂

Kaczyński zapomina że Panu Bogu starość się nie udała i oby musieli mu tylko pomagać w ubieraniu marynarki.😂

Tak patrz jakie bryki mają Niemcy dziś robione Ludzie się bawią a w Polsce harują i nic nie mają  .

 

291395234_710942273307544_3479266824269689080_n.jpg

290815467_1122040458376769_2166168991061951096_n.jpg

291370260_1734961826860221_5097056324059157588_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

 wustroniu jak na razie zadnych niemcow nie ma. polakow tez za duzo nie ma i co najciekawsze takze ukraincow nie slychac


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536
39 minut temu, galan99 napisał:

Tak patrz jakie bryki mają Niemcy dziś robione Ludzie się bawią a w Polsce harują i nic nie mają  .

 

291395234_710942273307544_3479266824269689080_n.jpg

290815467_1122040458376769_2166168991061951096_n.jpg

291370260_1734961826860221_5097056324059157588_n.jpg

A czyja to wina?

 

Panowie jest biznes do zrobienia . Trzeba kupić w Niemczech euro po 3 pln i sprzedać u nas po 4,5 Pln 

Wpadka Kaczyńskiego. W sieci aż huczy od komentarzy - WP Wiadomości

Edytowano przez Ulman
  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652
13 godzin temu, Mariusz2903 napisał:

Zgoda ale trzeba dodać że tam jest PKB mniejsze to i inflacja hamuje .

Wyborca pisu to sobie wszystko umie wytłumaczyć. A ja ci powiem tam socjalizmu mniej to i inflacja większa. U nas pkb już tez hamuje a inflacja przeciwnie się rozkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8471
12 godzin temu, jacus napisał:

i co najciekawsze takze ukraincow nie slychac

Może i słuch już nie teges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

W mojej ocenie rząd już nie liczy na wyborców rolników ma nas gdzieś ważniejsi są ukraińcy a można się spodziewać że mają pesel i będą dopuszczeni do wyborów  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331
2 minuty temu, RU68 napisał:

W mojej ocenie rząd już nie liczy na wyborców rolników ma nas gdzieś ważniejsi są ukraińcy

No to się doigrałeś. Defetysta i ruska onuca.😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
12 godzin temu, galan99 napisał:

Tak patrz jakie bryki mają Niemcy dziś robione Ludzie się bawią a w Polsce harują i nic nie mają  .

przyjedz do stolicy , moze do niemiec jeszcze brakuje ale lisingodawcy zadbali o drogie samochody na stołecznych ulicach .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621

NIERZĄD udostępnił nasze magazyny zboża UPAdlińcom - celowa dewastacja i marginalizowanie, banalizacja, degradacja, deprecjacja, prymitywizacja, spłycenie, symplifikacja, trywializacja, polskiego rolnictwa

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5536

Na granicy w hrebennem ok 9 km korka. 95% upainskie rejestracje. Zagadalem kierowcow na Orlenie -  przywoza zboze w bagach do 100km od granicy a wracają na pusto bo tak szybciej. Do portow nikt praktycznie nie jezdzi bo taki kurs zajal by nawet 5 dni. Takie sa realia a nie to co ten zapszaniec i idiota Kowalczyk opowiada ciemnocie w telewizji. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3020

jeszcze banderyzacja, o banderyzacji rolnictwa zapomniales.

wicia -byles ostatnio w jakims miescie ?? 

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621
6 minut temu, jacus napisał:

jeszcze banderyzacja, o banderyzacji rolnictwa zapomniales.

wicia -byles ostatnio w jakims miescie ?? 

Kargul wiem, że byłeś w Ustroniu - Kołobrzeg to moje trzecie miasto po Lidzbarku Warm, i  tu gdzie wegetuję na ojcowiżnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Widać nauczył się tego wbijania szpili od obozu władzy. Politycy pis tez nic innego nie robią jak jeżdżą po Polsce i wbijają szpilę Tuskowi i opozycji. A konkretnych pomysłów na przyszłość tez od nich nie słychać. Za to Kaczyński znowu opowiada o jakimś tajemniczym układzie, który nie pozwala zrealizować obietnicy miliona mieszkań. Czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6653
1 godzinę temu, Bogdan_ja napisał:

Co tam placek wydales juz bieda bony wczasowe 🤣

Bogdan a ty gdzie się przesiedlisz jak ruskie przesmyk aneksują? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6331
2 godziny temu, many13 napisał:

Kołobrzeg to moje trzecie miasto po Lidzbarku Warm,

Mam kumpla w Lidzbarku Warmińskim był starszym na moim weselu.

1 godzinę temu, hubertuss napisał:

Za to Kaczyński znowu opowiada o jakimś tajemniczym układzie, który nie pozwala zrealizować obietnicy miliona mieszkań. Czy jakoś tak.

Przecież wiadomo że chodzi o Putina. Prowadzi agresywną politykę w deweloperce i wykupił cement wodę i piach.😂

Edytowano przez mirro
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj