danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

Gość   
Gość

@racylA masz lepszych? Daruj sobie te zmanipulowane wstawki.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ten sam goscco projektowal oczyszczalnie w warszawie,niestety i unas sie zalapal- skutki ,miliony kar do ochrony srodowiska, remont zbiornika-jeszcze przed otwarciem, podczas opadow i w soboty scieki plyna prosto do wisly.

rogas -gdybys co miesiac modlil sie przed obora w ktorej pracowali twoi przodkowie[i to dluzej niz l.kaczynski w kancelrii prezydenckiej] to do jakiego szpitala by cie zabrali.

u mnie sa tanie domy -szczegolnie te stare nad wisla stojace..

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1949
Roman176 napisał:

2 minuty temu, jarecki napisał:

a tak ogólnie ile kosztuje takie drewno ?  kiedyś w okolicy to zabierali  stare deski a przybijali nowe bez dopłat 

Cena za m2 starych desek. 129zł   jak mają większą długość 200  chyba było od 150 do 200cm 

Ta cena jest za dechy, które zostały po wypruciu co najlepsze. A najwięcej przytulisz w wyrobie i tam jest tak jak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
12 minut temu, jacus napisał:

u mnie sa tanie domy -szczegolnie te stare nad wisla stojace..

A to są takie domy z opcją dopłynięcia do Płocka?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

pradziadek to nawet do gdanska plywal ,

musialby byc drewniany to by poplynal, pare sie jeszcze znajdzie. 

po powodzi w 2010 r zbieralem drewno z zajazdu spod  suchej beskidzkiej kotry do nas przyplynal w czesciach.

https://www.youtube.com/watch?v=bmnbYkdzLtY


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1317
54 minuty temu, Krzak napisał:

@racylA masz lepszych? Daruj sobie te zmanipulowane wstawki.

To gówno trzeba pogonić tam gdzie jego miejsce.

zmanipulowane ? 🤣 ludzie mówią to co uważają i to też jest zmanipulowane bo nie ma tylko tych dobrych fragmentów jak w tvp 🤣

Taki jest obraz społeczeństwa na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, racyl napisał:

To gówno trzeba pogonić tam gdzie jego miejsce.

zmanipulowane ? 🤣 ludzie mówią to co uważają i to też jest zmanipulowane bo nie ma tylko tych dobrych fragmentów jak w tvp 🤣

Taki jest obraz społeczeństwa na wsi.

Łatwo można manipulować przesłaniem,ot wybrali z całym szacunkiem prostych ludzi,nie operujących pięknym słownictwem i przekaz w Polskę idzie o ciemnocie wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

main_01ci_gle_mao_1.jpg

Pisowców to jednak łatwo podpuścić. Tacy głupi są. Syndrom oblężonej twierdzy jaki im wpojono widać słusznie działa. Żyją w przeświadczeniu, ze każdy ich atakuje nawet jak to nie prawda.

main_trollowania_pisowc_w_c_d_1.jpg

Edytowano przez hubertuss
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

mariusz wpisales sie na liste pisowskich debili- nie rozpoznajsze tej pani z wklejonego zdjecia, ona co prawda spod krakowa ale byla w rzadzie pis-u

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Ja pier**le. Nie wierzę 🤦

Do tej pory jak widziałem te wszystkie screeny, to myślałem że to ściema, że nikt nie jest tak głupi żeby się na to nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Mariuszek pobliska fabryka zatrudniła jakiegoś płaskoziemce, zapyla na spychaczu już trzeci miesiąc, Chcesz namiary?


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
32 minuty temu, jacus napisał:

mariusz wpisales sie na liste pisowskich debili- nie rozpoznajsze tej pani z wklejonego zdjecia, ona co prawda spod krakowa ale byla w rzadzie pis-u

Wolę być pisowskim debilem niż złodziejem z PO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

mariuszek- wiem ze ty wolisz zapieprzac za miske ryzu...

afera pegasua przypomniala misiewicza-przeciez to on i jego koledzy okazali sie przykladem pis-owskiej uczciwosci, juz go wypuscili z wiezienia  ?

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1286
3 minuty temu, jacus napisał:

mariuszek- wiem ze ty wolisz zapieprzac za miske ryzu...

afera pegasua przypomniala misiewicza-przeciez to on i jego koledzy okazali sie przykladem pis-owskiej uczciwosci, juz go wypuscili z wiezienia  ?

 

Cały klan Brejzów krzyczy łapać złodzieja ot afera pegasusa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7574

To jest prawdziwa historia Polski bogaci się bogacą a biedni biedniejsi.

Czy to PiS czy PO u władzy to jest prawie to samo Tylko PO wkurwiało NIEMA I NIE BĘDZIE PIENIĘDZY .

Może być komiksem przedstawiającym tekst „THE SAD TRUTH OF SOCIETY @successpictures ictures @successpictures S”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
25 minut temu, galan99 napisał:

To jest prawdziwa historia Polski bogaci się bogacą a biedni biedniejsi.

Ot i cała kwintesencja Polskiego Ładu. Galan , normalnie szacunek dla Ciebie za tak odważne obnażenie działania miłościwe panujących. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4608
7 godzin temu, hubertuss napisał:

Na pewno nie chodzę 12 razy do roku w miesięcznicę śmierci. Licząc z lekka musiał bym się udać na dwa cmentarze łącznie 9 razy w miesiącu tj co 3 dzień. Ty pewnie tak często chodzisz co?

gdyby ci dziecko albo brat albo tragicznie zginął tata to byś chodził tak samo .... wybacz ze nie napisałem zona ale niewiem co się preferuje w lgbt mąż zona ?? 

2 godziny temu, racyl napisał:

I jak ta konfederacja ma wygra z takim liderem ? 🤣

jakim ?


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401
37 minut temu, daron64 napisał:

Bycie debilem nie wyklucza bycia złodziejem

Tyle nieszczęść na raz?:cry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj