danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

witejus    8471
46 minut temu, Tomasz0611 napisał:

Za złego Balcerowicza hektar ziemi był u mnie wart 10 świniakow, a teraz ile trzeba dać u mnie około 150 świniakow za ha. Taki to dobrobyt PiSu... 

Co ty porównujesz oko do d*py,nie wiesz jak było za Balcerowicza?to się nie odzywaj.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1303

Już widzę jak znajdziesz dom za 140tys z działką  😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogas71    308

Nie mówię o nowym ale na rynku wtórnym jest ofert bez liku a będzie jeszcze więcej dzięki Nowemu Ładowi

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1933
many13 napisał:

Ja pitolę - jakbym dostał młotem po giczołach - człowieku tylko taka oddolna inicjatywa większymi masami da opór przeciw naszemu zniewoleniu - kreślisz na grupie slogany o gospodarce a nie zauważasz, że jesteś już niewolnikiem systemu?. 

A Tobie jak się wydaje? Jak się zaczyna zbierać elektorat? Bierze się jednostki podatne, stawia przed nimi lub wśród nich na zydelku przewodnika i przedstawia jako przodownika. Temat chwyta wśród setki i roznosi się jak omikron w świecie. Jak zbierze się odpowiednia garść a ktoś wpasuje hasło do nastrojów to i media są za darmo. Zasada stara i uniwersalna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5527
8 minut temu, Rogas71 napisał:

Za te pieniądze to dom gotowy kupisz że ktoś tyle chce nie znaczy że dostanie

Hahahah, za 200.000 to chyba jakaś dziupla a nie dom. Teraz żeby zbudować coś sensownego to bez 500 000 to nawet nie ma co zaczynać... 

4 minuty temu, Rogas71 napisał:

Nie mówię o nowym ale na rynku wtórnym jest ofert bez liku a będzie jeszcze więcej dzięki Nowemu Ładowi

No tak, stopy w górę, ludzi nie będzie stać na spłaty kredytów, to i ofert będzie dużo xD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1303
2 minuty temu, Rogas71 napisał:

Nie mówię o nowym ale na rynku wtórnym jest ofert bez liku a będzie jeszcze więcej dzięki Nowemu Ładowi

Ale nie za takie pieniądze żeby coś sensownego było. jakąś norę typu mały prostokąt to gdzieś znajdzie 😄

A co ten nowy ład ma do działek i nieruchomości 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogas71    308
jarecki napisał:

ceny działek i domów są przewartosciowane  , 

Dokładnie ale to już długo nie potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1303
7 minut temu, jarecki napisał:

ceny działek i domów są przewartosciowane  , 

takie są realia rynkowe a możliwości nabywcze kogoś kto nie ma działki i chcę ją kupić i postawić dom praktycznie nie osiągalne ze średniej

pensji

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5527
4 minuty temu, Rogas71 napisał:

Dokładnie ale to już długo nie potrwa

Oj wtedy to PiS przegra, jak te miliony ludzi z kredytem hipotecznym będą mieć więcej do spłaty niż ich dom jest wart... 

I skończy się wstawanie z kolan, bo ludzie padną twarzą na ziemie. 

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1303

co najgorsze to padną twarzą na ziemię ci akurat pracowici a ci o niesłusznie brali socjal stracą tylko dojną krowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1933
mirro napisał:

2 godziny temu, DTaras napisał:

Aleee... Co ja napisałem? Że plan wjazdu do Polski jest tylko po to i na tyle aby sobie zrobić z takiej Litwy Republikę. Czy nie?

No tak, napisałeś. Ale chciałem wzmocnić Twój przekaz metodą łopatologiczną. Na wypadek gdyby Denwer w Petersburgu myślał że ma tajny plan.😂

Swoją drogą to przyda im się wówczas ta melioracja plus... Niestety dla Polski, na miejscu Rosjan nie liczyłbym wówczas na łatwą robotę... Straszą bo wiedzą, że to ogląda ją to również po naszej stronie. Do wyborów na Ukrainie jeszcze daleko ale nacisk na opinię publiczną w czasie. No i można zawsze śrubkę podkręcić jakąś lokalną rozpierduchą. Szuszwole w Afganie byli aktywni codzień no i nie wszędzie patrole jeździły na zasadzie obopólnej zgody. A co było w mediach? Konflikt na południu Ukrainy się opatrzył to trzeba coś wrzucić do neta i zarobić na reklamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1933
jarecki napisał:

ceny działek i domów są przewartosciowane  , 

Domów tak, ale działek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogas71    308
racyl napisał:

2 minuty temu, Rogas71 napisał:

Nie mówię o nowym ale na rynku wtórnym jest ofert bez liku a będzie jeszcze więcej dzięki Nowemu Ładowi

Ale nie za takie pieniądze żeby coś sensownego było. jakąś norę typu mały prostokąt to gdzieś znajdzie 😄

A co ten nowy ład ma do działek i nieruchomości 😄

Na pewno lepszy jak Twoja nora


racyl napisał:

7 minut temu, jarecki napisał:

ceny działek i domów są przewartosciowane  , 

takie są realia rynkowe a możliwości nabywcze kogoś kto nie ma działki i chcę ją kupić i postawić dom praktycznie nie osiągalne ze średniej

pensji

🤣😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

 

2 minuty temu, DTaras napisał:

Domów tak, ale działek?

i działek teraz to na wioskach są wystawiane po 150 zł za metr .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5527
1 minutę temu, jarecki napisał:

 

i działek teraz to na wioskach są wystawiane po 150 zł za metr .

Jak kogoś stać to kupuje, nie ma przymusu ;) podobno za PiS bardzo szybko rosną place, to takie 150 to dla ludzi powinny być grosze, jak tak dobrze jest w tym kraju xD

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531
37 minut temu, Rogas71 napisał:

1.Głupoty wypisujesz to właśnie dzięki rządom PiS stać ludzi na mieszkania i budowę domów stopy są śmieszne niskie tak dobrze nie było nigdy tylko ludzie nie potrafią tego docenić 😎

 

2.Nie wiem gdzie wy żyjecie ale chyba na innej planecie bo u mnie nowy traktor i to nie jeden ma każde gospodarstwo ponad 10 ha i jakoś biedy nie widać więc coś z tych świń zostaje u mnie w gospodarstwie nigdy używanego sprzętu nikt nie kupował a mamy już 5 ciągników

 

 

3.A po co komu taką drogą ziemię kupować jak z tych ha co są można dobrze żyć 😎

 

1. otumaniony propagandą

2. kłamczuch 

3.bez ambicji

Wypisz wymaluj elektorat PIS.

21 minut temu, Rogas71 napisał:

Za te pieniądze to dom gotowy kupisz że ktoś tyle chce nie znaczy że dostanie

Jak to od razu widać że człowiek nie wie co się wkoło dzieje

  • Like 2

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogas71    308

Ty to stary komuch z ambicjami tylko PiS planu pokrzyżował bo komuszki od koryta odgonił i masz ból dupy nie możesz przeboleć że ludzi do pracy za 2000 tyś nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1303
9 minut temu, Rogas71 napisał:

Na pewno lepszy jak Twoja nora

 

🤣😜

Ty to taki człowiek otumaniony propagandą sukcesu w tvp a kompletnie oderwany od świata realnego 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5527
2 minuty temu, Rogas71 napisał:

 2000 tyś 

Jeżeli mówisz o złotówkach, to powiedz co to za praca i mogę za taka pensje pracować ;) nawet raz na rok mogę mieć taką wyplate, zachłanny nie jestem ;)

2 000 000 rocznie to dobra placa, tylko powiedz gdzie mam się zgłosić xD

Edytowano przez Tomasz0611
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1303
2 minuty temu, Rogas71 napisał:

tylko PiS planu pokrzyżował bo komuszki od koryta odgonił

koryto cały czas jest napełniane i nawet jeszcze bardziej. jest tylko różnica że te świnie ze znaczkiem PIS jest ich więcej i dużo więcej żrą 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5531
3 minuty temu, Rogas71 napisał:

Ty to stary komuch z ambicjami tylko PiS planu pokrzyżował bo komuszki od koryta odgonił i masz ból d*py nie możesz przeboleć że ludzi do pracy za 2000 tyś nie ma

I do tego tak jak w TVPis powielasz wytłumaczenie dla tłumoków.😆 Dodaj jeszcze że Niemiec, komunista, liberał, łże elita, spekulant  i wrogi element zagrażający Polskiej Zjednoczonej Prawicy Robotniczej.🤣

  • Haha 1

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
many13    621
8 minut temu, DTaras napisał:

A Tobie jak się wydaje? Jak się zaczyna zbierać elektorat? Bierze się jednostki podatne, stawia przed nimi lub wśród nich na zydelku przewodnika i przedstawia jako przodownika. Temat chwyta wśród setki i roznosi się jak omikron w świecie. Jak zbierze się odpowiednia garść a ktoś wpasuje hasło do nastrojów to i media są za darmo. Zasada stara i uniwersalna ...

Co masz na myśli " bierze sie jednostki podatne" - do czego podatne i kto je bierze?. Manifę jak zwykle organizowała Konfederacja bo mimo, że w ich zarządzie jest sporo potomków którzy ogłupiają metodą gotującej żaby nasze społeczeństwo ale  mimo to   te młodsze pokolenie jak ten gościu z Puław wie jedno. Trzeba jak najszybciej przerwać ciągłość postanowień Magdalenkowych. Tak ciągłość przekazywania sobie władzy przez ONYCh tylko pod innymi szyldami. W zależności od decyzji syjamskich mocodawców na przemian spadkobiercy Unii Wolności pod szyldami Bezprawia i Niesprawiedliwości i  V niemieckiej kolumny. Przyznaję i tu ukłon do Dysydenta, że Konfederacja to następna ciągłość syjamskiego0 terroru nas Polaków podobnie jak rdzennych mieszkańców Palestyny ale potrzeba nam ruchów oddolnych. Musimy je tworzyć przekonując Rady Gminne bezpośrednio naszych radnych do zrywu oddolnego a tylko manifestacje zorganizowane oddolnie bez tych odgórnych lobbystów mają rację bytu. Pamiętajmy, że ONY wiedzą o tym i na taką ewentualność mamy w kraju okupacyjnych żołdaków. Polacy nie dajmy się manipulować - ony cały czas podgrzewają wodę i może być za póżno żeby z niej wyskoczyć.

 

35236916_2204757822900388_3279403999479988224_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogas71    308

Gardzę takimi jak ty bufon nadęty. ezbszcunku do drugiego człowieka nic nie widzi poza czubkiem własnego nosa


Ulman napisał:

3 minuty temu, Rogas71 napisał:

Ty to stary komuch z ambicjami tylko PiS planu pokrzyżował bo komuszki od koryta odgonił i masz ból d*py nie możesz przeboleć że ludzi do pracy za 2000 tyś nie ma

I do tego tak jak w TVPis powielasz wytłumaczenie dla tłumoków.😆 Dodaj jeszcze że Niemiec, komunista, liberał, łże elita, spekulant  i wrogi element zagrażający Polskiej Zjednoczonej Prawicy Robotniczej.🤣

😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj