danielhaker

Sytuacja polityczna w Polsce okiem rolnika- 2022

Polecane posty

Agrest    25492
1 minutę temu, racyl napisał:

A gdzie teraz ujrzysz świnie na jakiejkolwiek wsi 😄

Nie wiem z jakiego okresu zdjęcie, czy z kampanii wyborczej w której przekonał cię do oddania głosu czy teraźniejsze z promocji nowego ładu🤭

Tylko nie widzę tam michy plus🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

no obejrzałem i rozpoznaję tam tylko wykorzystanie ignorancji wobec choroby przez jedną z partii politycznych która chce o wolność walczyć jednocześnie plując na demokrację z wcześniejszych popisów np JKM (podobno cov Go dopadł).
Jedyny pozytywny efekt podobnych demonstracji to że nie mamy jeszcze obowiązkowych szczepień w Polsce a czy wpłynie to na scenę polityczną? nie sądzę

tak przy okazji @many13 to mógłbyś zerknąć w genealogię tego "reportera" bo przypatrz się uważnie i posłuchaj akcentu bo coś mi obcym zalatuje ;) Ty tam obcykany to w mig przewąchasz ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    4988
Agrest napisał:

Tylko nie widzę tam michy plus🤣

Bo to koryto plus. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112
1 godzinę temu, jarecki napisał:

Dysydent szacun za korzystaniez wieku serwisów informatycznych  👍nawet z nielubianego tvp 

TVP nie ma innego wyjścia jak powrócić do jako takiej bezstronności informacyjnej bo już powinni sobie zdać sprawę że utracili nazbyt wiele wiarygodności aby brnąć w to dalej. Wystarczy "ulicy" posłuchać (niekoniecznie tej z Lublina) aby nawet wśród zwolenników władzy nie dostrzec że mało kto im już bezkrytycznie wierzy.

Jedno trzeba przyznać - mocodawcy TVP pozwalają na jakąś tam wolność słowa i dzięki temu ja tu mogę to pisać no ci z Lublina jeśli by doszli do władzy to dopiero zobaczycie co to znaczy cenzura.
nie wierzycie? skoro nie wierzycie to zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

w polsce zostalo niecale 10 milionow kabanow-mniej jak za gomulki, nie wiem ile bylo zaokupacji, zarejestrowanych jest ponad 70 tysiecy gospdarstw, kilkanascie procent posiada wiekszosc polpulacji...........rokrocznie spada o kilka procent. niedlugo zostana sami z kredytami i zobowiazania w arimr lub na kontrakcie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383
2 godziny temu, DTaras napisał:

Aleee... Co ja napisałem? Że plan wjazdu do Polski jest tylko po to i na tyle aby sobie zrobić z takiej Litwy Republikę. Czy nie?

No tak, napisałeś. Ale chciałem wzmocnić Twój przekaz metodą łopatologiczną. Na wypadek gdyby Denwer w Petersburgu myślał że ma tajny plan.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568
5 godzin temu, Ursus932 napisał:

A co to za program 15 minut 🤔 , domyślam się że nie chodzi o : jaka to melodia 🤭

Włączam na parę minut TVPinfo  i  parę minut wiadomości bo całości tych audycji nikt normalny nie da rady obejrzeć.

2 godziny temu, jarecki napisał:

sklep biedronka , piątek południe zaczyna brakować towaru na półkach bo nie został dobrze dołożone z czwartku , magazyn pełen a brak ludzi do wykładania teraz gdy koronowirus przyspiesza dużo osób na kwarantanach , a i tak były problemy z grafikami  region podwarszawski tak ma , znajoma mówiła żę siec topaz zbudowała sklep w Dobrem nie daleko warszawy i od grudnia stoi zamkniety  bo brakuje pracowników zgłosily się 4 osoby a powinno być 15 

Skasować socjal i zaraz się chętni znajdą.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, dysydent napisał:

a czy ja mam coś przeciw że protestują?  że sprzeczne hasła to pewnie jakieś głupki.

nawet wskazane że publicznie się pokażą to wiadomo kto zacz

dobry materiał do sterowania  ;)
_______________________________________________________________

https://www.tvp.info/58087333/niemcy-potrzebuja-putina-szokujace-slowa-szefa-niemieckiej-marynarki-wojennej-kay-achim-schnbach-o-ukrainie-i-wojnie

poleci admirałek ze stanowiska czy to tylko kolejna manipulacja informacyjna szczujni?

jeśli to prawda to ... albo poczekajmy na inne jeszcze źródła czy ew potwierdzą

To masz info z prawej ręki Michnika 😜 chyba że też manipuluje razem z tvpis  🤭

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,28029936,dowodca-niemieckiej-marynarki-wojennej-podal-sie-do-dymisji.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3112

o

i po admirałku
https://tvn24.pl/swiat/kay-achim-schoenbach-niemiecki-dowodca-zrezygnowal-ze-stanowiska-mowil-ze-putinowi-nalezy-sie-szacunek-a-krym-nie-wroci-do-ukrainy-5569670

nawet szybciej niż myślałem

co nie zmienia faktu obnażenia niemieckich sentymentów w "głębi ducha skrywanych" i gdy poczują się bezkarni to jeszcze nie takie kwiatki...

taa, bo uwierzę, zrezygnował.
otrzymał (jak po szkopowemu - rozkaz?) rezygnacji zanim sam sobie zdał sprawę jak wielką tajemnicę narodową wychlapał
___________________________________

no tutaj komentować nic nie trzeba bo tytuł jest nie do przeskoczenia
https://bezprawnik.pl/wraca-inspekcja-robotniczo-chlopska/

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600
9 godzin temu, racyl napisał:

Nie wiem czy Ty romuś jesteś normalny 😄

Ja o twoich braciach górnikach a ty o piekarzu co wystawił faktury a potem chciał je cofnąć

 

ceny w górę, pensje w dół - wychodzicie na zero ,chcieliście pis macie pis.

dziękuję ... gdybym wybierał miedzy, dalej bym wolał pis    jak tam torebka Kasi z tarczy od pis ? 

9 godzin temu, Ulman napisał:

To tylko część faktów i  czyjaś interpretacja ale nie mam pretensji. Własna interpretacja jest dla ciebie czymś obcym

czemu dla mnie to ty płyniesz z głupotą a nie z faktami ? 

8 godzin temu, hubertuss napisał:

Patrząc na ton to pisiorkom ostro puszczają nerwy. Polski Ład mający być takim cudem dającym Polakom kolejne pieniądze okazał się do niczego. Wielki bubel prawny, wielki bałagan. Kolejne poprawki.  Już się wszystko wali z każdej strony.

no na pewno gdy Tusk sra i zabiera z tarczy 3 mln to jest szczyt ... głupoty mało ... 

 

 

 

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-wielka-brytania-wysyla-bron-na-ukraine-ta-pomoc-ma-sens,nId,5781721#crp_state=1

https://wyborcza.pl/7,75399,28014106,kanada-wysyla-komandosow-na-ukraine-cnn-pisze-o-tajnej-wizycie.html

czyli generał miał racje co do uni opowiadał na Polsacie 

https://wpolityce.pl/swiat/582329-niemcy-nie-chca-wyslac-broni-ukrainie-a-sprzedaja-egiptowi


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Niestety Romanie nie umiesz powiązać najprostszych faktów  w sposób przyczynowo skutkowy by potem samodzielnie dojść do przemyśleń i opinii na dany temat. Mówiąc wprost - nie myślisz i dlatego potrzebujesz gotowców.

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

boli cię to ze mam racje a ty niby .............😆

To nie pierwszy raz kiedy Niemcy blokują dozbrojenie Ukrainy

W grudniu ubiegłego roku ujawniono informacje o zablokowaniu sprzedaży uzbrojenia na Ukrainę. Niemcy skorzystały z prawa veta i uniemożliwiły sprzedaż broni w ramach NATO. Z kolei w czerwcu ubiegłego roku odmówiły bezpośredniej sprzedaży broni na Ukrainę, tłumacząc, że jedynym sposobem na rozwiązanie konfliktu jest droga polityczna. Tymczasem niemiecki eksport uzbrojenia ma się bardzo dobrze i bije rekordy, o czym skrzętnie donoszą nam niemieckie media.

Wszystko to odbywa się w cieniu finalizacji umowy z Rosją na dostawy gazu poprzez Nord Stream 2. Z jednej strony Niemcy nakładają nic nieznaczące sankcje, ale z drugiej, gdy chodzi o realną politykę, podpisują umowy gazowe z państwem, na które nakładają sankcję i blokują dostawy broni dla kraju zaatakowanego przez ich gazowego partnera biznesowego.

  • Thanks 1

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

socjaliści nie maja racji😆

A tak idac twoim tokiem rozumowania to powinieneś się zastanowić czy nie jesteś Rumunem. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

głębokie korzenie zostały ci z komuny 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Jarosławowi z pewnością dłuższe. Ja doktoratu z marksizmu nie robiłem.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

ale byłeś pod ich okiem 🙄


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

pod czyim okiem , kiedy , gdzie i jak długo?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4600

całe dzieciństwo 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Czyli od kiedy, ile czasu i pod czyim okiem?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, dysydent napisał:

o

i po admirałku
https://tvn24.pl/swiat/kay-achim-schoenbach-niemiecki-dowodca-zrezygnowal-ze-stanowiska-mowil-ze-putinowi-nalezy-sie-szacunek-a-krym-nie-wroci-do-ukrainy-5569670

nawet szybciej niż myślałem

co nie zmienia faktu obnażenia niemieckich sentymentów w "głębi ducha skrywanych" i gdy poczują się bezkarni to jeszcze nie takie kwiatki...

taa, bo uwierzę, zrezygnował.
otrzymał (jak po szkopowemu - rozkaz?) rezygnacji zanim sam sobie zdał sprawę jak wielką tajemnicę narodową wychlapał
___________________________________

no tutaj komentować nic nie trzeba bo tytuł jest nie do przeskoczenia
https://bezprawnik.pl/wraca-inspekcja-robotniczo-chlopska/

O pan widzę rzetelne dziennikarstwo uznaje tylko w TVN :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj