danielhaker

Ceny ciągników grupy CNH 2022

Polecane posty

pedro2    7193

Obyś się nie musiał zdziwić. Przy wjeździe do obory wiatr dmuchnął drzwi uderzyły w drzwi ciągnika. Ponad 1500 w serwisie z założeniem. Więc zwróciło się i zarobiłem na kolejny rok AC 

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

10 tys? :/ 

Dzwoniłem do osoby odpowiedzialnej za ubezpieczenia u dealera i mają zrobić po tej samej cenie co w zeszłym roku :) 

Na samochód już parę lat chyba jak samo OC mam to trochę zaoszczędziłem także na ewentualną naprawę odpukać też się odłożyło. 

 

Trochę mało mam oleju w skrzyni bo mi nie dolali po tej awarii. Tam jest Ambra Multi G?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrion    194
Dnia 7.04.2022 o 23:31, emtezecik napisał:

U mnie samo ac 10 tys 

To jaka jest wartość  ciagnika? Ja mam ubezpieczony ok500 tys brutto i składka poniżej 3 tys (AC z OC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatiKarpat    0

Mamy na sprzedaż w firmie ciągnik Case Farmall 85A, 1800 mth z 2015 r. Ktoś się może orientuje za ile możemy go wystawić na sprzedaż ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7193
19 minut temu, rudinho11 napisał:

150 tyś netto myślę że spokojnie. popatrz na olx jaką mają cenę

Mógłbyś wyczyścić skrzynkę? Mam sprawę


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casefarmer    40

Case luxxum, amor oś, tuz, ogólnie bogate wyposażenie. 350000 netto.

Ktoś chętny? 😀

Edytowano przez casefarmer
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7193

A by go uj 🙈 gdzie to tak ładnie policzyli?

2 godziny temu, casefarmer napisał:

Case luxxum, amor oś, tuz, ogólnie bogate wyposażenie. 350000 netto.

Ktoś chętny? 😀

 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

T6.180 DC na szerokich i na bogatości podobno około 440 do zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz8530    2

Case puma MC 150 power shift, 4wejść hydrauliki, 1 wejscie miedzyosiowe, lusterka mechaniczne, pompa 150l, oświetlenie pakiet środkowy, opony 710 tył, oś belkowa  wzmacniania, przedni tuz, monitor, kabina pakiet deluxe. Dealer zaśpiewał 550 tyś netto. Albo chcą ograniczyć zamówienia albo z krzesła spadli. Wyceniał ktoś na dniach taką pume?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrion    194
11 godzin temu, mateusz8530 napisał:

Case puma MC 150 power shift, 4wejść hydrauliki, 1 wejscie miedzyosiowe, lusterka mechaniczne, pompa 150l, oświetlenie pakiet środkowy, opony 710 tył, oś belkowa  wzmacniania, przedni tuz, monitor, kabina pakiet deluxe. Dealer zaśpiewał 550 tyś netto. Albo chcą ograniczyć zamówienia albo z krzesła spadli. Wyceniał ktoś na dniach taką pume?

Jedz do valtry. Nie znam aktualnych cen, ale obstawiam, że za taką kwotę to będzie dobrze wyposażona T215 versu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Jak to jest z tymi zwiększanymi kredytami za nowe NH?

Ja w listopadzie płaciłem ratę 18300 zł a teraz przyszło już 19266 zł czyli a według harmonogramu powinno być 18082 zł.

Nie znam się zbytnio na tym ale podpisywałem umowę na inne kwoty... Tym bardziej żadnego powiadomienia o nowych kwotach do zapłaty...

Przyszła dziś faktura a termin zapłaty za 4 dni mija. Akurat mam ale jak by ktoś nie miał wolnej gotówki? Trochę to ... conajmniej dziwne...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Wiem że to przez podwyżkę stop procentowych. Ale czy CNH nie może tego zrobić jakoś w cywilizowany sposób? Nie wiem... może jestem przewrażliwiony ale przydało by się chociaż jakieś pismo informujące o wyższej racie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

takie info że rata jest uzależniona od wiboru jest w każdej umowie i już zostałeś poinformowany (teoretycznie czytałeś umowę) mi co miesiąc znacznie rosną odsetki za kredyt oraz za leasing samochodu to już chyba z 5 miesiąc prawie 100 zł co miesiąc więcej (razem już 500 zł więcej niż na jesień 2021r) i nikt nie raczy nic informować tylko przysyłają coraz wyższe faktury. podsumowując - "lajf is brutal" ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Zmienne oprocentowanie mam. Podejrzewam że ze stałym raczej nie dają na takie rzeczy bo są cwani. 

No niestety... człowiek uczy się na własnych błędach jak to mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1819
9 minut temu, maroko napisał:

Zmienne oprocentowanie mam. Podejrzewam że ze stałym raczej nie dają na takie rzeczy bo są cwani. 

No niestety... człowiek uczy się na własnych błędach jak to mówią.

Trochę cyrk że faktura i 4 dni płatności, u mnie pożyczka pko leasing, pierwsze dni miesiąca faktura i płatna do końca do tego aktualizowany co miesiąc harmonogram w zależności od zmiany stóp w serwisie internetowym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    766

Z tego co wiem to w CNH płatność faktury przypada zawsze na ten sam dzień miesiąca, więc bez faktury wiadomo kiedy do zapłaty zgodnie z harmonogramem. Stałe stopy procentowe teraz się modne robią, ale co z tego jak w momencie podpisania umowy oprocentowanie oparte na stałych stopach procentowych będzie wyższe i to sporo niż w danym dniu oprocentowanie oparte o WIBOR. Banki zabezpieczają się żeby jak największe ryzyko przerzucic na klienta, tak to działa.,.niestety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj