danielhaker

Ceny ciągników grupy CNH 2022

Polecane posty

IGL    40

Konfigurator ma stare ceny, teraz nie można przeliczać x0,6, dzwoniłem do kilku sprzedawców, nawet spoza mojego rejonu i zawsze wychodziło że z konfiguratora trzeba odjąć 32-33%, mi Steyr Multi z konfiguratora wychodził 479tyś, ostateczna cena wyszła 327tyś netto tyle że z obciążnikiem 500kg i dodana pneumatyka jednoobwodowa. Z ciekawości pytałem to Steyr Kompakt z multicontrolerem zaczyna się od 220tyś netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casefarmer    40

Sprzawdziłem przed chwilą maxxuma multicontroller active 8, amortyzacja, tuz , ogólnie lepiej wyposażony i w konfiguratora wyszedł po przemnożeniu 0.6 370000 więc cena przybliżona jak u dilera. W przyszłym tyg się wybieram do case  i się zapytam o luxxuma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

W maxxumie chyba silnik zostaje bez zmian 4,5L, w luxxumie nowy silnik to i podwyżka i różnica coraz mniejsza. Zawsze było te 30-40 tys


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGL    40

Czyli jednak nie wystarczy dołożyć 20tyś do maxxuma, wszystko zależy też od wyposażenia, bo od podstawy a od pełnej opcji może wyjść inna różnica w cenie względem konfiguratora, najlepiej gdybyś podał dokładne wyposażenie i cene jaką policzyli

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Dokładnie. Chociaż co chodzi o wyposażenie to luxxum już w podstawie ma bogato jak na ciągnik tej klasy


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Tak z ciekawości. Ile teraz kosztuje T 5.85? 

4 dni przed końcem gwarancji serwis wymienił mi EGR. Po robocie zapytałem ile kosztuje taki zawór i wyszło że 4200 prawie :)

Korzystał ktoś z usług faceta z Sierpca który zajmuje się usuwaniem DPF i EGR ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

To ładnie podrożał. Aż nie chce się wierzyć. Rok temu 206 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casefarmer    40
2 godziny temu, maroko napisał:

Tak z ciekawości. Ile teraz kosztuje T 5.85? 

4 dni przed końcem gwarancji serwis wymienił mi EGR. Po robocie zapytałem ile kosztuje taki zawór i wyszło że 4200 prawie :)

Korzystał ktoś z usług faceta z Sierpca który zajmuje się usuwaniem DPF i EGR ?

On ma egr? Maxxum nie ma egr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Niestety ma. 

Nie wiem od czego mógł paść ten silniczek EGR-u w nowym ciągniku. Ale jak to się tak po gwarancji zacznie psuć to ciężko to widzę. Trzeba będzie pchnąć gdzieś dziada i kupić Farmtraca drugiego jak było pierwotnie w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casefarmer    40

Egr sam w sobie to paskudna sprawa według mnie bo zbyt duża ingerencja w silnik. Póki nowe to spoko ale póżniej to jest kosztowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209
2 godziny temu, maroko napisał:

Niestety ma. 

Nie wiem od czego mógł paść ten silniczek EGR-u w nowym ciągniku. Ale jak to się tak po gwarancji zacznie psuć to ciężko to widzę. Trzeba będzie pchnąć gdzieś dziada i kupić Farmtraca drugiego jak było pierwotnie w planach.

A jakie były objawy awarii? 

I ile godzin?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

P

21 godzin temu, pedro2 napisał:

A jakie były objawy awarii? 

I ile godzin?

Pokazywało mi kod błędu 3665. No i moc znacząco ograniczoną miał. Ma dopiero 200 mth.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidpl    21

Ferelny egzemplarz masz 

 

T4 55 163netto wąskie koła przedni tuz pełzaki 

Edytowano przez dawidpl

-Ursus C-360
-Władimirec T25-A2
Siła robocza na 5ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

To pewnie choroby wieku dziecięcego :p. Oby to już koniec niespodzianek bo gwarancja się skończyła.   

Mało mth bo na prace akurat awarie. Teraz tydzień czekał na wymianę EGR a w zeszłym roku olej lał się z jakiegoś zaworu pod kabiną.

Jedyne pocieszenie że jak bym chciał go w razie sprzedać to pewnie dużo nie stracę ze względu na te podwyżki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Po takich przebojach bez łaski powinni przedłużyć gwarancję. Upominałeś się chociaż?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513
Dnia 27.03.2022 o 19:52, casefarmer napisał:

Egr sam w sobie to paskudna sprawa według mnie bo zbyt duża ingerencja w silnik. Póki nowe to spoko ale póżniej to jest kosztowne

Akurat EGR to pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

Nh t5 120 DC amortyzacja osi, przedni tuz, 4 wyjścia hydrauliki, tylni most hd, opony z tyłu 540, 299tyś. netto i za 3tyg. będzie na placu. Myślę go wziąść, może by coś utargował jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

vestruma 110 jeśli już i z tego co kojarzę to vestrum jest tylko na bezstopniowce aczkolwiek mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7
21 godzin temu, rob334 napisał:

Nh t5 120 DC amortyzacja osi, przedni tuz, 4 wyjścia hydrauliki, tylni most hd, opony z tyłu 540, 299tyś. netto i za 3tyg. będzie na placu. Myślę go wziąść, może by coś utargował jeszcze.

Mówiąc dc masz na myśli dual command czy dynamic command?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

Ile można wycenić T6.125s z 2020r przebieg 600h

Wyposażenie to podstawa: przedni tuz dokładany, felgi pełne, koła 420/520, skrzynia 16x16 z trybem auto, tempomat, 3 pary hydrauliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj