danielhaker

Ceny ciągników grupy CNH 2022

Polecane posty

Morela15    7
21 godzin temu, dawidpl napisał:

Panowie ten nowy silnik 3.6l to rozwiercone 3.4l? 

Od nowego roku t4 będzie miało ad bule 😄

Posiada ktoś t5 z silnikiem 3,4? Mozna opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidpl    21

Ja mam w t5 75

Pali nie aż tak dużo bez awarii jak na razie. Chip 110km 


-Ursus C-360
-Władimirec T25-A2
Siła robocza na 5ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorr6441    365
1 godzinę temu, Morela15 napisał:

Posiada ktoś t5 z silnikiem 3,4? Mozna opinie ?

Ja mam t5.100ec od pół roku zrobiony na 117km, narazie 👍 

Przez jedną jesień ciągał 4 obrotowe 4x40 przed zwiększeniem mocy, szału nie było ale 50ha zaorał.

W poprzednim sezonie pracował głównie w rozsiewaczu zielonkowych ,prasie walcowej kuhn  , zestaw siewny unia z packerem. Z beczką 14tys też radził jak t6 była zajęta.

Fajny , mega skrętny ciągnik ale dzisiaj żałuję że nie dołożyłem 25tys i nie wzięłam t6.125s

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7

Do mnie niedługo przyjedzie t5.110 dual command, z turem, ogólnie wygląda na fajny ciągnik pomocniczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Pojawił mi  się błąd 3665 w NH T5.85. Dzwoniłem do serwisu i mają wymienić zawór EGR.  

Mogę z tym jeździć czy lepiej zaczekać aż zrobią? Miał ktoś taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel131    0

280 netto za t6.165, miękka przednia oś, przedni tuz, skrzynia 17x16, mocniejsze siłowniki tuza, oświetlenie led, opony michelin tylne 600, przednie 480, rok 2018, 50 mth to dobra oferta?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76
47 minut temu, pawel131 napisał:

280 netto za t6.165, miękka przednia oś, przedni tuz, skrzynia 17x16, mocniejsze siłowniki tuza, oświetlenie led, opony michelin tylne 600, przednie 480, rok 2018, 50 mth to dobra oferta?

 

Ciągnik zarejestrowany już ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
Dnia 16.03.2022 o 20:43, pawel131 napisał:

280 netto za t6.165, miękka przednia oś, przedni tuz, skrzynia 17x16, mocniejsze siłowniki tuza, oświetlenie led, opony michelin tylne 600, przednie 480, rok 2018, 50 mth to dobra oferta?

 

ile on ma KM? bo jest na placu Maxxum 125 wszystko co u Ciebie w NH plus obciążnik 1000 kg i opony Firestone za 280 netto nowy z 2021 roku.

Edytowano przez Darek8787

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGL    40

Niecałe 330 netto, do pełnej opcji brakuje tylko radaru, pompy 100l i przedniego WOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtezecik    50

Puma 150 powershit wszystkie biegi pod obciążeniem 17 eco bieg tuz miękka oś obciążnik 1000 kg 4 pary elektryczne hydrauliki - jedna do przedniego tuz , fotel podgrzewany i wentylowany z ruchomym zagłówkiem radar ISO bus opony treleborg  580 r42 z tylu bez monitora bez nawigacji maksymalne oświetlenie

cena 369 TYS NETTO. 
Dealer w opolskim prosze o opinie w sprawie ceny czy duzo czy mało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtezecik    50

Dodatkowo pompa 150 l  a skrzynia pomyliłem się siedzi w nim skrzynia 19x6 power drive full powershift nada się na pomocnika ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

cena bardzo dobra, u mnie taki robi za główny na 200ha a równie dobrze mógłby być pomocnikiem🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

a to faktycznie pomocnik, na prow mam złożony na 150km też do takich prac ale chyba będę szukać czegoś w 4cyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casefarmer    40
18 godzin temu, IGL napisał:

Niecałe 330 netto, do pełnej opcji brakuje tylko radaru, pompy 100l i przedniego WOM

Tyle za luxxuma? Przecież dokładam 20 k i maxxum 125 jest. Może brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
1 godzinę temu, casefarmer napisał:

Tyle za luxxuma? Przecież dokładam 20 k i maxxum 125 jest. Może brutto?

Ja myślę że kolega jednak mówi o netto bo mi 2 osoby już mówiły o podobnych pieniądzach za luxxuma i steyr multi. U dealera widziałem Maxxum 125 multicontroler za 322 netto. faktycznie masakra z tą ceną luxxuma ale w NH T5.EC też kosztował w zimę ma placu tyle co T6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGL    40

Cena netto oczywiście, maxxum faktycznie jest droższy o 15-20tyś ale w trochę słabszym wyposażeniu, poza tym w moim wypadku maxxum nie łapie się na wniosek, zbyt duża moc no i gabarytowo to bardziej główny ciągnik a nie pomocnik, ale jeśli ktoś ma możliwość to lepiej brać maxxuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casefarmer    40

No ja myślę o luxxumie w roli pomocnika czyli kosiarka, opryskiwacz, rozsiewacz itp. Na początku myślałem o farmallu 90c, ale w luxxum lepsza skrzynia, amortyzacja osi i kabiny, podłokietnik, więc o klasę wyżej niż farmall. Wracając do ceny to z konfiguratora wyszedł mi 426000 zł i przeliczając  przez 0.6 to wychodzi 255000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

W takich pieniądzach na dzień dzisiejszy to raczej właśnie farmall c. Gdzieś ktoś pisał niedawno 240netto ostatecznie za 105c na multicontroller

  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj