danielhaker

Ceny ciągników grupy CNH 2022

Polecane posty

piotrek91p    79
Dnia 21.02.2022 o 07:47, rocknrollnik1 napisał:

To ile teraz Puma 150 multikontroler kosztuje?

Wczoraj znajomy mi się chwalił że ma umowę na 340 tys netto .Ekran, tuz ,obciążnik ,opony 540,650 itd.

Wydaje mi się to niemożliwe.

Ja jakieś dwa tygodnie temu pytałem to puma 150 multikontroler, bez elektro zaworów, tuz, wom amortyzowana kabina, oś, opony 540/650 wychodził 420 netto bez wom byłby bliżej 400 ale nie wiem czy mi tak drogo wycenili w sumie to ciągnik z placu, bo tu właśnie ludzie piszą że 350 tys 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76
Dnia 21.02.2022 o 07:47, rocknrollnik1 napisał:

To ile teraz Puma 150 multikontroler kosztuje?

Wczoraj znajomy mi się chwalił że ma umowę na 340 tys netto .Ekran, tuz ,obciążnik ,opony 540,650 itd.

Wydaje mi się to niemożliwe.

Możliwe :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo93pl    29

Trochę nie w temacie ale zapytam posiada ktoś podobny zestaw t6 125s lub podobny z tuzem i obciążnikiem 800kg i robi zestawem siewny ok 1500kg i z siewnikiem 880kg i  zasypem 450kg bo nie wiem czy jest sens dokupywac agregat talerzowy do siewnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
59 minut temu, przemo93pl napisał:

Trochę nie w temacie ale zapytam posiada ktoś podobny zestaw t6 125s lub podobny z tuzem i obciążnikiem 800kg i robi zestawem siewny ok 1500kg i z siewnikiem 880kg i  zasypem 450kg bo nie wiem czy jest sens dokupywac agregat talerzowy do siewnika?

jeżeli ten "s" w nazwie nie ma jakiejś słabszej hydrauliki to latają w okolicy z takimi zestawami do 3t z zasypem podobne T6 i Maxxumy balast widziałem 1000 kg mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212
1 godzinę temu, przemo93pl napisał:

Trochę nie w temacie ale zapytam posiada ktoś podobny zestaw t6 125s lub podobny z tuzem i obciążnikiem 800kg i robi zestawem siewny ok 1500kg i z siewnikiem 880kg i  zasypem 450kg bo nie wiem czy jest sens dokupywac agregat talerzowy do siewnika?

Kolega ciąga we wsi maxxum 115 tona z przodu na walizkach bez tuz... z tyłu zestaw na hydropaku agromasz talerzowy i siewnik, nie musi składać, ale zasypany do pełna buja


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500
2 godziny temu, przemo93pl napisał:

Trochę nie w temacie ale zapytam posiada ktoś podobny zestaw t6 125s lub podobny z tuzem i obciążnikiem 800kg i robi zestawem siewny ok 1500kg i z siewnikiem 880kg i  zasypem 450kg bo nie wiem czy jest sens dokupywac agregat talerzowy do siewnika?

Ja robię, 125 + tona z przodu i SN300T na tyłku zasypany do pełna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7
15 godzin temu, bravo2 napisał:

T 5.90 czyli mała t 5 teraz 215 netto

Niedawno zamówiłem t5.110 za 210 netto i będzie na maja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetorek1987    2
Dnia 5.03.2022 o 14:25, piotrek91p napisał:

Ja jakieś dwa tygodnie temu pytałem to puma 150 multikontroler, bez elektro zaworów, tuz, wom amortyzowana kabina, oś, opony 540/650 wychodził 420 netto bez wom byłby bliżej 400 ale nie wiem czy mi tak drogo wycenili w sumie to ciągnik z placu, bo tu właśnie ludzie piszą że 350 tys 

To diler ostro pojechał,znajomy podobna konfiguracja tylko ze na elektro i afs700 ,ciagnik z placu,opony Michelin,14 ledów oświetlenia, lacznik centralny hydrauliczny,1 przeglad w cenie 385 tys.rok produkcji 2021,

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinK103    2
Dnia 4.03.2022 o 10:55, IGL napisał:

Steyr Multi 4100, amortyzacja osi i kabiny, lepszy fotel, dwa zawory elektrohydrauliczne+2 mechaniczne, opony michelin, S-stop, przedni tuz, pompa 80l, 8 świateł LED,

Wyceniony na 328tyś netto do małej negocjacji, odbiór w styczniu.

Jaki Dealer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGL    40

Agrorami Września, Claas Arion 420 w podobnym wyposażeniu 305 netto

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidpl    21

Panowie ten nowy silnik 3.6l to rozwiercone 3.4l? 

Od nowego roku t4 będzie miało ad bule 😄


-Ursus C-360
-Władimirec T25-A2
Siła robocza na 5ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, dawidpl napisał:

Panowie ten nowy silnik 3.6l to rozwiercone 3.4l? 

Od nowego roku t4 będzie miało ad bule 😄

Od nowego roku przy tej sytuacji nie wiem czy ktoś będzie myślał o nowym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
dawidpl napisał:

Panowie ten nowy silnik 3.6l to rozwiercone 3.4l? 

Od nowego roku t4 będzie miało ad bule 😄

Jezdzic nie dal rady na nowej emisji jezdzic to podniesli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGL    40
Dnia 4.03.2022 o 10:55, IGL napisał:

Steyr Multi 4100, amortyzacja osi i kabiny, lepszy fotel, dwa zawory elektrohydrauliczne+2 mechaniczne, opony michelin, S-stop, przedni tuz, pompa 80l, 8 świateł LED,

Wyceniony na 328tyś netto do małej negocjacji, odbiór w styczniu.

Dodałem do tego obciążnik żeliwny 500kg i wymieniłem na 10 świateł led, ostateczna cena 325 netto, tanio to już chyba było, z ciekawości kompakt zaczyna się od 220 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj