danielhaker

Ceny ciągników grupy CNH 2022

Polecane posty

mickas092    500

Za dobrze wyposażonego T6.125S niecałe 2 lata temu mniej jak za te farmalle... Kosmicznie ceny wywaliło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, pedro2 napisał:

Ja pierdacze za co... 🙄 w listopadzie z danexu się przypomnieli przed podwyżką czy rezerwujemy luxxum 120 z placu dobrze wyposażony, chociaż one podstawę mają bogatą... czarny, 540 r38 z tyłu, z lichym tuzem pod obciążnik bez wom bodajże 245netto i jeszcze by coś urwał. Zaliczka z możliwością wykupu za 3msc pod mgr... Pod zamówienie taki sam za 275 netto na tamten czas i odbiór na jesień

Ten farmall to już z 3,6L i adblue? 

A ten MF 5709 to nie jest czasem 3cyl? 🤔

Cena farmala właśnie z danexu ale nie interesowałem się bardziej bo nie chcą mi i tak sprzedać bo nie ten rejon, MF chyba silnik 4 cyl

Ale chyba decyzja padnie na tego NH co pisałem 

Edytowano przez Morela15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7216

Paranoja. To w sumie i możliwe, że Arion 430 blisko 300 netto jak ktoś ostatnio gdzieś pisał 🤦 

Ten nh to chyba odpowiednik farmall c. W case multicontroller fajna sprawa


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
32 minuty temu, pedro2 napisał:

Paranoja. To w sumie i możliwe, że Arion 430 blisko 300 netto jak ktoś ostatnio gdzieś pisał 🤦 

Ten nh to chyba odpowiednik farmall c. W case multicontroller fajna sprawa

Bogaty Arion 430 First Claas z wypasem na Trelleborgach grubo ponad 300 oczywiście te sztuki co już wiozą na plac. Świeże zamówienie na jesień 2022 około 320-330 tyle co teraz 450 first Claas z placu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzioRS    94

Case Puma 150 multicontroler w standardowym wyposażeniu z konfiguratora 355 000 netto na czerwiec -lipiec 365 000 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtezecik    50

Koledzy co wybrać jako pomocnik mała pumę 150 czy maxxum do opryskiwacza 4 tys ? 
glowny ciągnik mam 300 km 

puma 150 powershift bez navi 370 

maxxxum powershift 300 

ma ktoś oferty na te maszyny ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidpl    21

T4 55s 138 netto wąskie pełzaki klima obciazniki suche sprzęgło. 

Jakie są opinie o tych modelach T4S? Pierwsze miały podobno jakieś bolączki silnika. 


-Ursus C-360
-Władimirec T25-A2
Siła robocza na 5ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo93pl    29

Wyceniał ktoś tą nową t5 90 i prasę rollbal którą wchodzi za br U nas jeszcze jej niema A kupować w ciemno ktoś już kupił, widział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Koło 100 netto pierwsze sztuki. Już u Księżpolskiego są na placu. A t5 90 w granicach 230 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
12 godzin temu, emtezecik napisał:

Koledzy co wybrać jako pomocnik mała pumę 150 czy maxxum do opryskiwacza 4 tys ? 
glowny ciągnik mam 300 km 

puma 150 powershift bez navi 370 

maxxxum powershift 300 

ma ktoś oferty na te maszyny ? 

jaki to konkretnie maxxum ten za 300 netto? silnik skrzynia wyposażenie?

ja bym brał maxxuma do opryskiwacza i tak jest spory a jednak bardziej zwrotny na pomocnika nawet w dużym gospodarstwie mniejszy promień skrętu mniejsze opony itp. mniej szkód narobi w ścieżkach :)

Edytowano przez Darek8787

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7
36 minut temu, pawelol111 napisał:

Koło 100 netto pierwsze sztuki. Już u Księżpolskiego są na placu. A t5 90 w granicach 230 netto.

Jak mi za t5 110 powiedzieli 210000 netto to nie możliwe że t5 90 za tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
Morela15 napisał:

36 minut temu, pawelol111 napisał:

Koło 100 netto pierwsze sztuki. Już u Księżpolskiego są na placu. A t5 90 w granicach 230 netto.

Jak mi za t5 110 powiedzieli 210000 netto to nie możliwe że t5 90 za tyle ...

t5 z placu to moze i tak ale zamowienia nowe są za kosmiczne pieniądze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7
1 godzinę temu, pawelol111 napisał:

t5 z placu to moze i tak ale zamowienia nowe są za kosmiczne pieniądze .

Ten przykład co ja podałem to zamówiony na maja będzie dopiero 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7
1 godzinę temu, pawelol111 napisał:

A kiedy zamawiany?

A tego to nie powiem bo diler mi jie powiedział 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppiotr    55
7 godzin temu, dawidpl napisał:

T4 55s 138 netto wąskie pełzaki klima obciazniki suche sprzęgło. 

Jakie są opinie o tych modelach T4S? Pierwsze miały podobno jakieś bolączki silnika. 

Ja brałem w listopadzie z placu T4 75s wąskie koła, biegi pełzające, klima, pneumatyka, fotel gramera, przednie obciążniki, rewers hydrauliczny, 132 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Ile teraz orientacyjnie t6.180 DC z TUZem, bez WOM, miękka oś, duży monitor, mechaniczne rozdzielacze 4szt, opony 650 Michelin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76
20 minut temu, Peron napisał:

Ile teraz orientacyjnie t6.180 DC z TUZem, bez WOM, miękka oś, duży monitor, mechaniczne rozdzielacze 4szt, opony 650 Michelin?

350+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@przemo93pl RollBar to jest BR tylko odświeżona wizualnie, nic zbytnio przełomowego tam nie ma więc może to i dobrze bo BR to prosta i w miarę dobra prasa. Tylko mogliby przemyśleć sposób wymiany siatki bo z tym to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

Case Maxxum 125 z placu 2021 rok skrzynia 16 x16 amortyzowana ośka i kabina, przedni Tuz i balast 1000 kg fotel pneumatyczny oświetlenie dodatkowe Led, opony 600/480 Firestone reszta stamdard 280 netto taki sam maxxum 125 tylko multicontroller z ActiveDrive8 za 320 netto. Trzeba już powoli coś zamawiać mam straszny dylemat czy takie coś czy Arion 450 First Claas wtedy około 315-320 netto z zimy cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7
1 godzinę temu, Darek8787 napisał:

Case Maxxum 125 z placu 2021 rok skrzynia 16 x16 amortyzowana ośka i kabina, przedni Tuz i balast 1000 kg fotel pneumatyczny oświetlenie dodatkowe Led, opony 600/480 Firestone reszta stamdard 280 netto taki sam maxxum 125 tylko multicontroller z ActiveDrive8 za 320 netto. Trzeba już powoli coś zamawiać mam straszny dylemat czy takie coś czy Arion 450 First Claas wtedy około 315-320 netto z zimy cena...

Ja bym chyba brał tego z placu 2021 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
2 minuty temu, Marcinrolnik2022 napisał:

To ten z 2021r to taniutki wzgledem innych. Ja bym brał tego. 

tylko to podstawa ma co prawda tuz ośkę itp. ale np. stabilizatory tuz mechaniczne nie automatyczne brak pamięci obrotów żadnych sprzegieł w hamulcu itp. po prostu 3 prędkości wom, automatyka wom, ręczne zawory 4 pary lepsze oświetlenie i wszystko w zasadzie. Arion First Claas to bogaty wobec niego jest przynajmniej taki sam jak multicontroler. Gabaryty i udźwig maxxuma jak Ariona serii 500 a cena nizsza od serii 400 więc warto się zastanowić. Jedynie wykonanie i ergonomia Case bieda do Claasa. Zapytam jeszcze w najbliższym czasie ile ostatecznie Claasy i trzeba w coś pójść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj