danielhaker

Ceny ciągników grupy CNH 2022

Polecane posty

Spontan88    24
2 godziny temu, ArturMenclewicz napisał:

John deere 6090M ok 330 tyś. wyposażony w tls, amortyzowana kabina, fabryczny tuż, 3 pary złącz hydraulicznych 450, pompa 114, opony 540 r38 i przód coś ok 420, zaczep automat i połowy, oświetlenie led 360 st, skrzynia eco shift (ta stara) jakieś tam pierdółki typu schowki, uchwyt na kubek

Netto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
Honorują wam umowy podpisywane przy zamowieniach? Znajomy zamawiał ciagnik w połowie roku, teraz taki kosztuje z 50k wiecej i diler sie rzuca że za mało go wycenił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Niech mu powie ze on swoje płody też pół roku temu za mało wycenił. Umowa to umowa rolnik jakby się z umowy nie wywiązał to zaraz kara a diler kombinuje.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76
3 godziny temu, pawelol111 napisał:

Honorują wam umowy podpisywane przy zamowieniach? Znajomy zamawiał ciagnik w połowie roku, teraz taki kosztuje z 50k wiecej i diler sie rzuca że za mało go wycenił...

a dlaczego miałoby się nie honorować ? toć umowa obowiązuje w obydwie strony jak by rolnik nie wziął ciągnika to zaliczka przepada a jak chce wziać to za tanio ? a co jego koszt wyprodukowania wzrósł jak stoi na placu ? Chore to wszystko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    766

O jaki poszkodowany ten dealer. Nie dość że zawsze te umowy przedwstępne mają mocno na swoją korzyść to teraz cena mu nie pasuje. Umowa podpisana i koniec, nie odpuszczać, w druga stronę nie byłoby taryfy ulgowej ze strony dealera. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy cena 310 tys netto za t6.160 electrocommand bez eco  obciążnik ciegno hydrauliczne i wszystko standardowo to cena odpowiednia? Czy jeszcze coś negocjować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76
43 minuty temu, angelikamadon napisał:

Czy cena 310 tys netto za t6.160 electrocommand bez eco  obciążnik ciegno hydrauliczne i wszystko standardowo to cena odpowiednia? Czy jeszcze coś negocjować? 

negocjuj ja 330 mialem ofe na dynamic commandzie mysle ze +20 tys a masz zupełnie inny ciągnik 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
angelikamadon napisał:

Czy cena 310 tys netto za t6.160 electrocommand bez eco  obciążnik ciegno hydrauliczne i wszystko standardowo to cena odpowiednia? Czy jeszcze coś negocjować? 

opony 650 se wez, lepiej wyglada

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetorek1987    2

Tak,tylko ze malo kto zwraca uwagę,że dilerzy pozamawiali mase ciągników w zeszłym roku,w zupelnie innych cenach,co za tym idzie,chca zarobic jeszcze więcej,korzystając na zamieszaniu związanym z cenami.Obecnie warto się zastanowić,czy każdemu,kupno nowego ciagnika bedzie uzasadnionym ekonomicznie zakupem,

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76
1 minutę temu, Zetorek1987 napisał:

Tak,tylko ze malo kto zwraca uwagę,że dilerzy pozamawiali mase ciągników w zeszłym roku,w zupelnie innych cenach,co za tym idzie,chca zarobic jeszcze więcej,korzystając na zamieszaniu związanym z cenami.Obecnie warto się zastanowić,czy każdemu,kupno nowego ciagnika bedzie uzasadnionym ekonomicznie zakupem,

Obecnie raczej warto poczekać chwile i w okolicach sierpnia/września i będzie wielka sraczka i będą taniej wypychać bo na ten rok nie ma prowu i tyle  :) 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
48 minut temu, Palmusny napisał:

Obecnie raczej warto poczekać chwile i w okolicach sierpnia/września i będzie wielka sraczka i będą taniej wypychać bo na ten rok nie ma prowu i tyle  :) 

chciałbym żebyś miał rację ale obawiam się że ani ciągniki ani samochody już w dół nie pójdą tylko w górę ewentualnie cena w miejscu jakiś czas ale zeby w dół przy takich wzrostach cen to marzenie

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76

@Darek8787 To sprawa wyglada następująco , że w 2023 wchodzi nowa norma i maszyny bd musiały być zarejestrowane a zarejestrowana maszyna- nie łapie się pod prow itp . Wiec jak najbardziej będą chcieli "wypchać to co mają na stanie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo2    31

Nowa norma to euro 5 a ja powiem tak jeśli chodzi o cnh nie ma już żadnego modelu z starymi normami więc na to bym nie liczyl że coś zostanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

ja dzisiaj rozmawiałem ze sprzedawcą Case to jeszcze mnie nie widział dopiero się spotkamy a już obiecał podwyżki podwyżki i jeszcze raz podwyżki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Kolega pracuje u dilera NH, tydzien temu zamowil ostatni ciągnik z gwarancją dostawy na ten rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7

Dostałem ofertę new holland t5.110, dual command, tur metal technik, dostępność na maja,  cena 236 000 netto. Jak myślicie brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
6 minut temu, Morela15 napisał:

Dostałem ofertę new holland t5.110, dual command, tur metal technik, dostępność na maja,  cena 236 000 netto. Jak myślicie brać?

ile sam ciągnik? i ma coś ponad podstawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7
5 minut temu, Darek8787 napisał:

ile sam ciągnik? i ma coś ponad podstawę?

Sam ciągnik 219 netto, ponad podstawę ma: chamulce dwu i jedno obwodowe, opony przód 440 a tył 540,obciążniki w tylnych kołach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

cena na średnim poziomie na jesień coś podobnego chodziło około 190 netto na tyle co miałem styczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7
22 minuty temu, Darek8787 napisał:

cena na średnim poziomie na jesień coś podobnego chodziło około 190 netto na tyle co miałem styczność

To targować do 210 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

ja jestem bardziej biegły w cenach modeli jak T6.145 czy T5.120 EC bo takich mocy sobie szukam ale uważam że negocjować zawsze trzeba porównaj do farmall C czy massey 5M i bedzie jaśniejsza sytuacja jak jest z cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7
Napisano (edytowany)
24 minuty temu, Darek8787 napisał:

ja jestem bardziej biegły w cenach modeli jak T6.145 czy T5.120 EC bo takich mocy sobie szukam ale uważam że negocjować zawsze trzeba porównaj do farmall C czy massey 5M i bedzie jaśniejsza sytuacja jak jest z cenami

Farmall 105c od 240 netto sam traktor, a MF 5709 M od 200 netto 

A jaką aktualna cena t5.120 EC? W sierpniu pytałem to jeszcze by sje znalazła za 240 netto a jakby wtedy zamawiać to od 260 netto

Edytowano przez Morela15
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

jakoś pazdziernik listopad miałem ofertę na T5.100 EC sredni wypas za około 260 netto a T5.120 z większym wypasem okolo 275 netto jak znajdziesz moje posty w temacie ceny ciągników 2021 jakoś październik listopad dokładne oferty tutaj pisałem. Co Do t5.110 dual command myślę że bliżej tych 200 powinien być jak MF bo za 240-260 to T5.100 EC kupisz jak gdzieś bedzie zeszłoroczne niezbyt wypasione a traktor dużo większy byczek niż dual command

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7199
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Morela15 napisał:

Farmall 105c od 240 netto sam traktor, a MF 5709 M od 200 netto 

Ja pierdacze za co... 🙄 w listopadzie z danexu się przypomnieli przed podwyżką czy rezerwujemy luxxum 120 z placu dobrze wyposażony, chociaż one podstawę mają bogatą... czarny, 540 r38 z tyłu, z lichym tuzem pod obciążnik bez wom bodajże 245netto i jeszcze by coś urwał. Zaliczka z możliwością wykupu za 3msc pod mgr... Pod zamówienie taki sam za 275 netto na tamten czas i odbiór na jesień

Ten farmall to już z 3,6L i adblue? 

A ten MF 5709 to nie jest czasem 3cyl? 🤔

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj