danielhaker

Ceny ciągników grupy CNH 2022

Polecane posty

Czusiek97    0
farmerr96 napisał:

 

Witam co myślicie o cenie? ciągnik z placu 

nowy do zamówienia na czerwiec plus 20 tyś

może doradzicie co by dołożyć jeszcze?

 

 

 

image.png

Grubo. Ile sam tur? Ja zamawiany w lipcu 2020 z pełzakami i fabryczny przedni tuz 171.500 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

300 tysi za 95 km, ciągnik podwórzowy, do tego za NH, nawet z turem, to grubo za dużo. Ta cena netto powinna być ceną brutto wtedy to by było ok.

  • Like 1

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    769

300 tys za podwórzowy ciągnik i z 450tys za 120 KM np że stajni jd, ceny chore. Ale jak jest popyt to można ceny podnosić, jeszcze szybko gotówka na stół bo zaraz ktoś kupi z placu😁 niektórym radze się zastanowić 3 razy czy na pewno ten ciągnik jest niezbędny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

Dziś byłem i Kisiela w Jasionce  oko nacieszyc stoi jedna puma 150,  390 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena za komplet w sumie nie taka zła Teraz sama Proxima hs110 w wersji Platinum czyli full kosztuje 260tys. zł brutto + ładowacz pod 30tys. zł to też wyjdzie podobnie a jednak NH inny ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidpl    21
Dnia 18.01.2022 o 20:19, farmerr96 napisał:

 

Witam co myślicie o cenie? ciągnik z placu 

nowy do zamówienia na czerwiec plus 20 tyś

może doradzicie co by dołożyć jeszcze?

 

 

 

 

image.png

Wzmacniane osie HD od 95 km są dostępne. Jak nie bierzesz ich to weź mniejszy mocowo model i podkręcisz go spokojnie do 100km za 3-4 tys. Tyle chyba wynosi różnica wgl między modelami. Jak parkujesz na pagórkach to bierz bieg parkingowy oraz możesz wziąść pełzające jeśli są ci potrzebne. 

 

Ile teraz T4S kosztuje mniej więcej? 

Edytowano przez dawidpl

-Ursus C-360
-Władimirec T25-A2
Siła robocza na 5ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian12345    45

z silnikiem 3,4l produkują jeszcze? już widywałem 3,6l z adblue. Dobierz obrotowy fotel, jak się da to dłuższą gwarancje i piton fix i markowe opony.


i światła drogowe na słupkach kabiny, zwłaszcza jak bierzesz z ładowaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
farmerr96 napisał:

 

Witam co myślicie o cenie? ciągnik z placu 

nowy do zamówienia na czerwiec plus 20 tyś

może doradzicie co by dołożyć jeszcze?

 

 

 

image.png

zadzwon do innego dilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerr96    8
21 godzin temu, damian12345 napisał:

z silnikiem 3,4l produkują jeszcze? już widywałem 3,6l z adblue. Dobierz obrotowy fotel, jak się da to dłuższą gwarancje i piton fix i markowe opony.

 

i światła drogowe na słupkach kabiny, zwłaszcza jak bierzesz z ładowaczem

 

tak maja 2 sztuki stare jeszcze na placu z silnikiem 3.4l

A ma ktoś z was finansowanie fabryczne CNH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerr96    8
22 minuty temu, bator napisał:

ja mam co chesz wiedziec

jestem na vacie ksiegę przychodow i rozchodów chcą jakies faktury? Dużo papierków ogolnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bator    6

praktycznie nic wypełniasz 2 stronny wniosek a na drugi dzień decyzja

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spwrp    116

ciągnik brałeś na PROW?? VAT i dotacja liczona jest jako wkład własny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spwrp    116

i na jak okres spłaty miałeś to finansowanie i jaki koszt całkowity tego finansowania?? pytam bo jeśli agencja się zgodzi to będę w podobnej sytuacji tylko mój wkład własny to 200tyś, 200 tyś z agencji i niecałe 100 VAT-u i okres spłaty byłby koło pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bator    6

3 lata  0 %.Rata  co 6 miesięcy. Opłata  manipulacyjna 6500 i ubezpieczanie 2500

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmusny    76

CNH 3/5 lat 0% przygotowawcza 2.5 % do negocjacji ubezpieczenie do dogadania ale 1500+ trzeba liczyć raty miesięczne/ półroczne jak kolega wyżej napisał . Można rozszerzyć okres kredytowania nawet 7/8 lat Kwestia usiąść i rozmawiać bo na agrofoto nic nie załatwisz . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spwrp    116

 

12 godzin temu, Palmusny napisał:

CNH 3/5 lat 0% przygotowawcza 2.5 % do negocjacji ubezpieczenie do dogadania ale 1500+ trzeba liczyć raty miesięczne/ półroczne jak kolega wyżej napisał . Można rozszerzyć okres kredytowania nawet 7/8 lat Kwestia usiąść i rozmawiać bo na agrofoto nic nie załatwisz . 

tu nie chodzi o załatwienie sprawy na agrofoto a ogólny ogląd sprawy, na co mogę liczyć gdy po pozytywnej decyzji agencji przyjdzie mi walczyć z dilerem. Jeśli mam 9tyś zapłacić za finansowanie fabryczne to taniej mnie wyniesie kredyt w banku🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidpl    21
Dnia 18.01.2022 o 23:49, Czusiek97 napisał:

 

New holland t4 55s wąskie pełzaki 130netto t4 55 155- 160 netto 

Co sądzicie o T4S podobno miały problemy wieku dziecięcego z układem paliwa i egr. Dpf wypala się dość rzadko tak jak w innych nh czy częściej? 

Edytowano przez dawidpl

-Ursus C-360
-Władimirec T25-A2
Siła robocza na 5ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

John deere 6090M ok 330 tyś. wyposażony w tls, amortyzowana kabina, fabryczny tuż, 3 pary złącz hydraulicznych 450, pompa 114, opony 540 r38 i przód coś ok 420, zaczep automat i połowy, oświetlenie led 360 st, skrzynia eco shift (ta stara) jakieś tam pierdółki typu schowki, uchwyt na kubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj