danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

przemek28_28    2095
5 godzin temu, Dontcry napisał:

Wyceniał może ktoś ciągnik okolo 75 km ? Co byście polecili jako główny w tej mocy i najważniejsze czy ktoś orientuje się w cenach? Po pracy w polach ruszam w trasę po dilerach ale orientacyjnie pytam na co być przygotowanym.

Od jakiś 150 netto się ceny zaczynaja za coś innego niż belarus czy jakieś wynalazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobcat2250    382
Dnia 19.03.2023 o 18:32, Morela15 napisał:

To ile kosztuje styer lub case 200km ?

Pisałem wcześniej, że wyceniałem w grudniu T7.190 AC i Steyra Impulsa 6165 CVT na identycznym wyposażeniu (tuz, wom, wzmocniona hydraulika na full, szerokie kapcie, balast w tylnych felgach, amo ośka, balast na przedni tuz itp) to steyr 550, nh 580 netto. Teraz pewnie już obydwa drożej.


Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
6 godzin temu, przemek28_28 napisał:

Od jakiś 150 netto się ceny zaczynaja za coś innego niż belarus czy jakieś wynalazki

Belarusa nawet nie brałem pod uwagę, dobre opinie mają właśnie farmtracki tak tak @tracker pisze.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

No to na to mnie nie stać. Pozostaje farmtrack lub zetor major. Szkoda ze ten.pierwszy nie ma silnika Perkinsa tylko wsadzają jakiś własnej produkcji. Zetor ma deutz, taki bardziej znany. Trudno stwierdzić co będzie lepsze. Farmtrac jedzi u.mnie a major jeszcze nie dotarł w moje okolice i niema kogo się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

pewien przedstawiciel new hollanda w kielcach powiedział mi że dealerzy dostali zalecenie obniżenia cen wszystkich ciągników o około 8%, John Deere wyprzedzał w sprzedaży NH o 20 zarejestrowanych sztuk tylko przez dwa pierwsze tygodnie marca


prawda jest taka że bańka w końcu pęknie. Obniżki nadejdą prędzej niż się spodziewamy

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
2 godziny temu, spwrp napisał:

@Dontcry jeśli na rynku zaczynają sie pojawiać promcje typu:agrotech-2023-new-holland-promotion.pdf (cnhindustrial.com) znaczy że sprzedaż spada jeśli spada, będą bardziej skłonni do wiekszych obniżek... jeśli nic pilnego ja bym się wstrzymał z zakupem.

Pilne nie jest, mogę poczekać nawet rok. @simpleNICKpl programy unijne sie skonczyly na maszyny spadki beda nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87
10 minut temu, Dontcry napisał:

programy unijne sie skonczyly na maszyny spadki beda nieuniknione

Ja pozwolę sobie prorokować, że tak jak zaczynają się wycofywać z debilizmu zakazu sprzedaży aut spalinowych tak i w kolejnym budżecie od 2027- wrócą jakieś dotacje na normalne maszyny i ciągniki bo po pierwsze strach padnie na Niemieckich producentów a po drugie może jeden z drugim w brukseli zajarzy że super eko aplikator gnojowicy ciąga 40 letni Ursus i dymu nie szczędzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

myślę, że bardziej tutaj działa to, że duża część gospodarstw rolnych które żyły z dnia na dzień już ledwo dycha przez zawirowania cen i po prostu nie ma już kto kupować ciągnika 160km za pół miliona. Ta bańka tak samo jak i w rolnictwie tak i w rynku mieszkań w końcu pęknie

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7353

Na razie to są coraz to lepsze oferty finansowania

A jd teraz podniósł ceny około 200 konnych 

120 koni zaraz przestanie się sprzedawać, są po prostu za drogie 

Edytowano przez Karol6130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1190
9 godzin temu, simpleNICKpl napisał:

pewien przedstawiciel new hollanda w kielcach powiedział mi że dealerzy dostali zalecenie obniżenia cen wszystkich ciągników o około 8%, John Deere wyprzedzał w sprzedaży NH o 20 zarejestrowanych sztuk tylko przez dwa pierwsze tygodnie marca

 

prawda jest taka że bańka w końcu pęknie. Obniżki nadejdą prędzej niż się spodziewamy

 

Oj kolego chyba w Boga nie wierzysz nigdy nie było i nie będzie obniżek. A że nasze dealery swoje pałace muszą utrzymywać i panie parzące kawę to walą ceny z kosmosu ale i co się dziwić jak chłopy poczuli mleko po 3 i pszenicę po 1500 i ogłupieli   . Np taki samolot kosiarki w Niemczech od uja tańsze nowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    153

Naprawdę wierzycie w obniżki? Jak w Polsce sprzedaż nie będzie szła to producenci przerzuca się na np. Turcję gdzie w ostatnim roku sprzedało się ponad 60 tyś nowych ciągników, w tym porównaniu Polska jest mało znaczącą, a że kilu dealerów upadnie to nikogo to nie interesuje i tym gorzej dla kupujących bo mniejsza konkurencja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
sw_kamil napisał:

Naprawdę wierzycie w obniżki? Jak w Polsce sprzedaż nie będzie szła to producenci przerzuca się na np. Turcję gdzie w ostatnim roku sprzedało się ponad 60 tyś nowych ciągników, w tym porównaniu Polska jest mało znaczącą, a że kilu dealerów upadnie to nikogo to nie interesuje i tym gorzej dla kupujących bo mniejsza konkurencja 

nie muszę wierzyć w coś o czym wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1293

tak czytam, temat, i powiem że rżną was na kase jak chcą, sami nakręcacie ceny o dodatkowe 80-100%, unja daje to cza  dołozyc i kupic, a potem robią na serwisy , 10ton pszenicy na serwis plastikowej błyskotki


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spwrp    116

za maxuma125 w biednej wersji wyskoczyło mi grubo ponad 600tyś. wiec żeby to jakoś wyglądało to te 40-45% muszą zejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proximaplus    11

Prawdopodobnie ten prow co był to był ostatni prow gdzie można było przepchnąć ciągnik, to na pewno sprzedaż spadnie 


Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spwrp    116

@Spontan88aktywność na tym forum jest wprost proporcjonalna do naszych dochodów... nic wiec dziwnego ze mało kto tu teraz zagląda i myśli o czymś nowym😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1190

A wejdz na Facebook agrotechnik stawiski i zobacz co ile wyjezdza nowy fendt i valtra 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj