danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

Camel_2159    96

na jesieni za same oleje i filtry na duzy przeglad do 6120r płaciłem nos kolo 4 tys netto


masz nową 140 na małej ramię? w moim olej w skrzyni dopiero na 1500 godzin a nie na 500

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

Jak brałem Ariona 450 w październiku dealer sprzedał mi materiały na 2 pierwsze przeglądy na 100 h i na 600 h za 3000 netto, jak będą je robić dopłacam za robociznę tylko. jest tam olej silnikowy na oba przeglądy i wszystkie filtry na paliwo, olej, powietrze, wstępny paliwowy plus małe bańki przekładniowego możliwe że do wspomagania. Nie wiem czy to tanio czy drogo za same materiały bo nie miałem wcześniej nowego ciągnika więc w "Agromach" kupowało się wszystko taniej, wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    158

Ja miałem wycenę w tamtym roku na Arion 450 za 360netto. Z wyposażenia tuz przedni, os amortyzowana, hydraulika LS (bez elektrozaworów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

kiedy @sw_kamil robiłeś wycenę? Ja zamawiałem w lutym 22 za 324 tyś netto 450 first claas, tuz, obciążnik, miękka oś, ledy, trelleborg 600/480, i naprawdę sporo dodatków oprócz luksusu typu najdroższy fotel z wentylacją czy auto klima. Dodam że w tym samym dniu w lutym 22 dealer z innego województwa chciał już 350 tyś netto za tą konfigurację. Obecnie z tego co się orientowałem możliwe że cena zbliża się do 400 za dobry wypas. podobny do mojego na poczatku 2021 r. kiedy się zacząłem interesować to było 290 netto. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysonzi1    7

Arion 650 dobrze wyposażony 630 net. (Bez nawi-jedynie przygotowanie, bez obciążnika, opony "standard"- za trelleborgi dopłata 8k, ),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    158
9 godzin temu, Darek8787 napisał:

kiedy @sw_kamil robiłeś wycenę? Ja zamawiałem w lutym 22 za 324 tyś netto 450 first claas, tuz, obciążnik, miękka oś, ledy, trelleborg 600/480, i naprawdę sporo dodatków oprócz luksusu typu najdroższy fotel z wentylacją czy auto klima. Dodam że w tym samym dniu w lutym 22 dealer z innego województwa chciał już 350 tyś netto za tą konfigurację. Obecnie z tego co się orientowałem możliwe że cena zbliża się do 400 za dobry wypas. podobny do mojego na poczatku 2021 r. kiedy się zacząłem interesować to było 290 netto. :(

Wyceniałem jakoś październik- listopad. W tej chwili to co było rok czy 2 lata temu to jest przepaść. Ja wziąłem używanego Ariona 530 , aczkolwiek teraz i używki mają szalone ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0qwe    15
Dnia 20.02.2023 o 12:13, WojtekBuawski napisał:

T5 power shuttle to stara seria T5 Utility. T5S to nastepca TD 5.

T5 utility to dawna T4, dalej będzie w sprzedaży, teraz odświeżona z silnikiem 3,6l. Nowa T5 power shuttle wygląda mi na powrót pierwszej T5 która była następcą T5000, to są inne ciągniki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095
18 godzin temu, Czomber01 napisał:

Ktoś sie orientuje w cenach nh t4 65 steyr 4065 i kubota 4063?

Pod 200 netto każdy lub więcej 

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinK103    2
Dnia 24.02.2023 o 10:46, przemek28_28 napisał:

Pod 200 netto każdy lub więcej 

Steyr Kompakt 4065S  - 195 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela15    7
8 godzin temu, bobcat2250 napisał:

Pytaj o Steyra, wyjdzie taniej niż NH.

Mam 3 nh to już się nie pcham w inne 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

Wyceniał może ktoś ciągnik okolo 75 km ? Co byście polecili jako główny w tej mocy i najważniejsze czy ktoś orientuje się w cenach? Po pracy w polach ruszam w trasę po dilerach ale orientacyjnie pytam na co być przygotowanym.

Edytowano przez Dontcry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj